Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Nākošais
Rudens Leģenda 2012
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) dzinti - neviens nekur nav teicis , kas ir regulāri apmeklēt pasākumus !!!!
tāpat kā neviens nezin , kas ir regulārs sex, ko iesaka
arī vienreiz gadā ir regulāri
domāju, ka par tevi nobalsotu 100 % , ka jāuzņem

2) lielie alfistu pasākumi ir 3
- neko nedarīšana šlokenbekā
- aroms
- rudens leģenda

Par pirmo skaidrs, sabrauc pēc ziemas, paspiež roku iesper pa riepu un brauc mājās
Par pārējiem diviem - es viņus uztveru, kā dzimtās zemes apceļošanu, nedaudz dīvainā formātā , labā sabiedrībā !!!
nekad dzīvē nebūtu citādi mērijis metrus Ainažu molam, apskatījis govs alu lietuvā, apciemojis Kārļa zābaku un pamesto lidostu, līdis alās, kāpis torņos u.t.t.

Uztversim šo pasākumu kā patīkamu sestdienas izbraucienu apskatīt jaukas Latvijas vietas Smile
kaut kur taču ir jābrauc SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu lūk....
to jau arī teicu...
mani nepieņems..
šlokenbeku izlaižu, jo 1.mātes dzimšanas dienas svinības iekrīt tieši tad...un2. ja nav ballītes...nav martini...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Edc rakstīja:
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool


Nu ja nekā, tad nu nekā! Neesmu kapeikpisējs, bet 40 latus laikam tomēr izmantošu kaut kā tīkamāk. Par pāris stundu kaut kādu rezultātu apkopošanu sanāk bišķ neadekvāti.

Patiesībā jau pats scenārijs nedaudz mulsina... Nafig visi tie konkursi, sacensības, viktorīnas. Nu tik vienveidīgi visi pasākumi, ka ej uz kuru gribi - rezultāts viens. Tūrisma ralliji, foto ralliji, pasaku ralliji, orientēšanās ralliji un ta i vēl katra auto zīmola kluba ralliji. Bet nu ne man regulēt satiksmi. Sorry, nekā personiska...  Rolling Eyes


Nu ko lai saka, ak tu nabadziņš. Tik daudz rallijos nobraucies, ka uz kluba ralliju nevar braukt, jo konkurences nebūs  Razz
UN ko lai klubs dara, ka tevi "mamma" nelaiž pa naktīm ārā ar puikām ietusēt  Confused
Bet ja nopietnāk, tad kādi ir tavi priekšlikumi dienas pavadīšanai.
Sanākt kādā vietā pulksten deviņos no rīta, uzspēlēt kārtis, pa apli nosaukt kā kuru sauc utt. un līdz ar tumsiņu doties pa mājām  Question
Arī firmu, pagastu, skolu un arī AUTOKLUBU sportaspēlestakš atkārtojas. Nu kur tik vienveidīgi Evil or Very Mad
Šis ir VIENS no kluba pasākumiem.
Ja tev ir citas idejas lūdzu izklāsti, apspriedīsim, un kas zin.
Bet atnākt pateikt, ka jūsu ikgadējie pasākumi ir neiteresanti, jo redz nevar dabūt piečuku atlaidi, ir .... patizli?


Es jau teicu - nekā personīga! Tikai un vienīgi manas domas. Nabadziņš laikam gluži nē... Kaut cik jau pārtikai atliek. Un uzbrauciens par rallijiem arī droši vien nevietā, jo daudziem jau šādas izpriecas sanāk rtāk un līdz ar to arī nev paspējušas apnikt. Noteikti, lieliska iespēja aplūkot Ziemeļu molu. Bet vai nu akurāt vajag tik nopietni pieiet lietai, ka vairākas stundas rezultātus jāskaita? Tas toč ir tik svarīgi, kurš precīzāk izmērijis Salnleju laukakmeņa apkārtmēru? Starp citu, par sporta spēlēm... Sievas big boss arī ieņemis galvā, ka visu darbinieku kvēlākā vēlēšanās ir piestrebties ar kolēģiem un atlūzt kempinga numuriņā. Viņš pat nepieļauj domu, ka lielākā daļa labprāt jautri pavadītu laiku darba biedru kompānijā, bet tuvāk naktij dotos pie saviem draugiem, radiem, ģimenes ar ko nenoliedzami ir patīkamāk no rīta pamosties ar purnu vienā un tajā pašā rosola bļodā, nekā ar ekspedīcijas ceha dispečeri...
Tā nu sagadījies, ka ikdienā piedalos ļoti daudzos auto pasākumos. Gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Tāpēc - bez obidi! Sāku sapisties meistarībā un pārāk profesionāli vērtēt piedāvājumus. Un ja vēl par tiem jāmaksā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
muuris rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Edc rakstīja:
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool


Nu ja nekā, tad nu nekā! Neesmu kapeikpisējs, bet 40 latus laikam tomēr izmantošu kaut kā tīkamāk. Par pāris stundu kaut kādu rezultātu apkopošanu sanāk bišķ neadekvāti.

Patiesībā jau pats scenārijs nedaudz mulsina... Nafig visi tie konkursi, sacensības, viktorīnas. Nu tik vienveidīgi visi pasākumi, ka ej uz kuru gribi - rezultāts viens. Tūrisma ralliji, foto ralliji, pasaku ralliji, orientēšanās ralliji un ta i vēl katra auto zīmola kluba ralliji. Bet nu ne man regulēt satiksmi. Sorry, nekā personiska...  Rolling Eyes


Nu ko lai saka, ak tu nabadziņš. Tik daudz rallijos nobraucies, ka uz kluba ralliju nevar braukt, jo konkurences nebūs  Razz
UN ko lai klubs dara, ka tevi "mamma" nelaiž pa naktīm ārā ar puikām ietusēt  Confused
Bet ja nopietnāk, tad kādi ir tavi priekšlikumi dienas pavadīšanai.
Sanākt kādā vietā pulksten deviņos no rīta, uzspēlēt kārtis, pa apli nosaukt kā kuru sauc utt. un līdz ar tumsiņu doties pa mājām  Question
Arī firmu, pagastu, skolu un arī AUTOKLUBU sportaspēlestakš atkārtojas. Nu kur tik vienveidīgi Evil or Very Mad
Šis ir VIENS no kluba pasākumiem.
Ja tev ir citas idejas lūdzu izklāsti, apspriedīsim, un kas zin.
Bet atnākt pateikt, ka jūsu ikgadējie pasākumi ir neiteresanti, jo redz nevar dabūt piečuku atlaidi, ir .... patizli?


Es jau teicu - nekā personīga! Tikai un vienīgi manas domas. Nabadziņš laikam gluži nē... Kaut cik jau pārtikai atliek. Un uzbrauciens par rallijiem arī droši vien nevietā, jo daudziem jau šādas izpriecas sanāk rtāk un līdz ar to arī nev paspējušas apnikt. Noteikti, lieliska iespēja aplūkot Ziemeļu molu. Bet vai nu akurāt vajag tik nopietni pieiet lietai, ka vairākas stundas rezultātus jāskaita? Tas toč ir tik svarīgi, kurš precīzāk izmērijis Salnleju laukakmeņa apkārtmēru? Starp citu, par sporta spēlēm... Sievas big boss arī ieņemis galvā, ka visu darbinieku kvēlākā vēlēšanās ir piestrebties ar kolēģiem un atlūzt kempinga numuriņā. Viņš pat nepieļauj domu, ka lielākā daļa labprāt jautri pavadītu laiku darba biedru kompānijā, bet tuvāk naktij dotos pie saviem draugiem, radiem, ģimenes ar ko nenoliedzami ir patīkamāk no rīta pamosties ar purnu vienā un tajā pašā rosola bļodā, nekā ar ekspedīcijas ceha dispečeri...
Tā nu sagadījies, ka ikdienā piedalos ļoti daudzos auto pasākumos. Gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Tāpēc - bez obidi! Sāku sapisties meistarībā un pārāk profesionāli vērtēt piedāvājumus. Un ja vēl par tiem jāmaksā...


Neklusti smiekligs, manu prat dalibas maksa ir diezgan simboliska, protam ne jau tiem kas visu grib lai uz paplates pienes un vel padanco.
Jo cik saprotu dalibas maksa nevienmer nosedz pasakuma organozesanu ta ka atslabst...
Uzriko pats pasakumu, finanse no saviem lidzekliem un uzaicini visus alfistus dalibai par velti ar naktsmajam un edinasanu, pirms kritize cetus.

P.s. Jauztver personigi!


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:


Neklusti smiekligs, manu prat dalibas maksa ir diezgan simboliska, protam ne jau tiem kas visu grib lai uz paplates pienes un vel padanco.
Jo cik saprotu dalibas maksa nevienmer nosedz pasakuma organozesanu ta ka atslabst...
Uzriko pats pasakumu, finanse no saviem lidzekliem un uzaicini visus alfistus dalibai par velti ar naktsmajam un edinasanu, pirms kritize cetus.

P.s. Jauztver personigi!


+1


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
arī nekļūdams par kluba biedru (tam ir pamatoti iemesli).


 Confused Kādi pamatoti iemesli var būt alfas īpašniekam, lai nekļūtu par kluba biedru  Question


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vairuma punktu piekritu Prokuroram, man ari besi korporativas sporta speles, nekad tajas nepalieku pa nakti, jo absoluti neinterese apdzerusos kolegu izklaides. Otrkart, ja ta lieta interese, drosvien ir diez gan daudz iespeju piedalities dazados pasaku, turisma, orientesanas rallijos, bet Alfa Club riko reizi gada vienu tadu pasakumu, kura dalibnieki katru nedelas nogali nebrauc visos iespejamos, tapec sis tiem ir ipass notikums nevis viens no. Un treskart neviens neliedz vakara sagaidit rezultatus, drusku uzuset un pirms sacies kautins doties majas, par mazliet zemaku dalibasmaksu vienmer ir bijis iespejams vienoties sados gadijumos.

Un visbeidzot kluba sezonas gaita rikotie pasakumi ir tiesi tik atskirigi lai nosegtu visu motorgalvu dazadas velmes, ir gan sosejas brauksana, gan regularitates rallijis, gan skaistumkonkurss, gan zalumballe, gan turisma ekskursijas, gan laika cinini + vel slotkari un kartinga gonkas. Ja tiesi turisma ralliji tik loti riepbjas, var tacu nebraukt, un to vienu pasakumu ari izlaist naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Prokurors rakstīja:
muuris rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Edc rakstīja:
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool


Nu ja nekā, tad nu nekā! Neesmu kapeikpisējs, bet 40 latus laikam tomēr izmantošu kaut kā tīkamāk. Par pāris stundu kaut kādu rezultātu apkopošanu sanāk bišķ neadekvāti.

Patiesībā jau pats scenārijs nedaudz mulsina... Nafig visi tie konkursi, sacensības, viktorīnas. Nu tik vienveidīgi visi pasākumi, ka ej uz kuru gribi - rezultāts viens. Tūrisma ralliji, foto ralliji, pasaku ralliji, orientēšanās ralliji un ta i vēl katra auto zīmola kluba ralliji. Bet nu ne man regulēt satiksmi. Sorry, nekā personiska...  Rolling Eyes


Nu ko lai saka, ak tu nabadziņš. Tik daudz rallijos nobraucies, ka uz kluba ralliju nevar braukt, jo konkurences nebūs  Razz
UN ko lai klubs dara, ka tevi "mamma" nelaiž pa naktīm ārā ar puikām ietusēt  Confused
Bet ja nopietnāk, tad kādi ir tavi priekšlikumi dienas pavadīšanai.
Sanākt kādā vietā pulksten deviņos no rīta, uzspēlēt kārtis, pa apli nosaukt kā kuru sauc utt. un līdz ar tumsiņu doties pa mājām  Question
Arī firmu, pagastu, skolu un arī AUTOKLUBU sportaspēlestakš atkārtojas. Nu kur tik vienveidīgi Evil or Very Mad
Šis ir VIENS no kluba pasākumiem.
Ja tev ir citas idejas lūdzu izklāsti, apspriedīsim, un kas zin.
Bet atnākt pateikt, ka jūsu ikgadējie pasākumi ir neiteresanti, jo redz nevar dabūt piečuku atlaidi, ir .... patizli?


Es jau teicu - nekā personīga! Tikai un vienīgi manas domas. Nabadziņš laikam gluži nē... Kaut cik jau pārtikai atliek. Un uzbrauciens par rallijiem arī droši vien nevietā, jo daudziem jau šādas izpriecas sanāk rtāk un līdz ar to arī nev paspējušas apnikt. Noteikti, lieliska iespēja aplūkot Ziemeļu molu. Bet vai nu akurāt vajag tik nopietni pieiet lietai, ka vairākas stundas rezultātus jāskaita? Tas toč ir tik svarīgi, kurš precīzāk izmērijis Salnleju laukakmeņa apkārtmēru? Starp citu, par sporta spēlēm... Sievas big boss arī ieņemis galvā, ka visu darbinieku kvēlākā vēlēšanās ir piestrebties ar kolēģiem un atlūzt kempinga numuriņā. Viņš pat nepieļauj domu, ka lielākā daļa labprāt jautri pavadītu laiku darba biedru kompānijā, bet tuvāk naktij dotos pie saviem draugiem, radiem, ģimenes ar ko nenoliedzami ir patīkamāk no rīta pamosties ar purnu vienā un tajā pašā rosola bļodā, nekā ar ekspedīcijas ceha dispečeri...
Tā nu sagadījies, ka ikdienā piedalos ļoti daudzos auto pasākumos. Gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Tāpēc - bez obidi! Sāku sapisties meistarībā un pārāk profesionāli vērtēt piedāvājumus. Un ja vēl par tiem jāmaksā...


Neklusti smiekligs, manu prat dalibas maksa ir diezgan simboliska, protam ne jau tiem kas visu grib lai uz paplates pienes un vel padanco.
Jo cik saprotu dalibas maksa nevienmer nosedz pasakuma organozesanu ta ka atslabst...
Uzriko pats pasakumu, finanse no saviem lidzekliem un uzaicini visus alfistus dalibai par velti ar naktsmajam un edinasanu, pirms kritize cetus.

P.s. Jauztver personigi!


Ja jau personīgi, tad personīgi! Varbūt arī ir tādi ar kuriem sadzert gatavs tikai retais, tāpēc šāda iespēja šķiet ļoti pievilcīga. Lielākais vairums tomēr veiksmīgi pamanās atdalīt hobiju, darbu, ģimeni, draugus un dropi. Patiesībā, ja uzmanīgi sarindo vienā virknē pazīstamus burtus, tad no manis rakstītā nebūt neizriet, ka dalības maksa ir augsta. Gluži pretēji - tās patiešām ir kapeikas! Taču tikai pie viena noteikuma - ja pasākuma galvenā sastāvdaļa ir dzert un gulēt. Mani interesē šajā pasākumā viss tik tālu, līdz sākas tusiņš slēgtā telpā. Starpcitu, jau atvainojos par ralliju zākāšanu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Prokurors rakstīja:
arī nekļūdams par kluba biedru (tam ir pamatoti iemesli).


 Confused Kādi pamatoti iemesli var būt alfas īpašniekam, lai nekļūtu par kluba biedru  Question


 Very Happy Tā mēdz gadīties! Vispirms jau tas, ka man ir četri dažādu zīmolu rumaki un visos četros klubos stāties... Nu tu saprati. Otrkārt tā sagadījies, ka mans darbs nu nekādi neļauj būt lojālam pret kādu konkrētu auto zīmolu. Visādi nerakstīti ētikas kodeksi utt. Tieši tā pat es nevaru staigāt Mazda krekliņā ar Subaru somu, Jaguar jostu un Ferrari lietussargu! Lai gan... Ferrari jau laikam varētu. To Latvijā par laimi neviens nepārstāv!  ments

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai teiešām kādu te varētu interesēt, ka tev ir apriebies, kaut ko nevari, kaut kas nepatīk? Ja nepiedalīsies un nav arī ideju, tad neraksti neko!


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Vai teiešām kādu te varētu interesēt, ka tev ir apriebies, kaut ko nevari, kaut kas nepatīk? Ja nepiedalīsies un nav arī ideju, tad neraksti neko!


kā nav ideju - es sapratu, ka tūrisma ralliji ir galīgi garām un ka vakarā iekapāt arī ir slikti - veselas 2 idejas naac nu ok, nevis idejas, bet viedokļi  Very Happy

ps. pie visa vainīga valdība  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es laikam nepiedalīšos, bet pasākumi ir  super


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tajā pašā laikā iekrīt Jeep Club gada noslēdzošais pasākums. Man tur ir izredzes dabūt lielāko ķobi gada ieskaitē. Tā kā, ja Jeepam nekas nenokrīt, es 20. oktobrī močīšu pa mežiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
šmiga būs dalības maksā??? Super! man 2 biļetes!


Дзинтис, ты попал! Es uz ficinu aizvedīši "specially for you" divus tuļikus. Tā kā tavā biļetē šmiga ir iekļauta. Так што -поцан сказал, поцан сделал!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
dzintis rakstīja:
šmiga būs dalības maksā??? Super! man 2 biļetes!


Дзинтис, ты попал! Es uz ficinu aizvedīši "specially for you" divus tuļikus. Tā kā tavā biļetē šmiga ir iekļauta. Так што -поцан сказал, поцан сделал!
ahahahahahaaa


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database