Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Tehniskā apskate servisos
Skates saņemšana servisā

Uzlabos automašīnu teh. stāvokli uz ielām 4% 4% ( 2 )
Pasliktinās auto teh. stāvokli uz ielām 40% 40% ( 18 )
Man vienalga, ka tik lētāk 9% 9% ( 4 )
Sen bija laiks! 20% 20% ( 9 )
Kas viņi galīgi psihi? 13% 13% ( 6 )
Nekas nemainīsies 11% 11% ( 5 )

Balsis pavisam : 44
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Esot aizklapējuši RU->EE->LV ceļu.
Sukas  Mad


zaibis! super malači applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Blin, Vācijā, UK, utt taču apskates uzlīmi dod servisā, vai tad ne? Vai tad tiešām mēs te tādi netīri mērkaķi esam, ka nevaram tā pat??? Kas ar jums???? Jūs te kaut kādi AUTEKO & TUV  advokāti vai????? Ar ko tad AUTEKO & TUV tik drošs un labs??? Tas taču ir privāts kantoris, kas to pārbaudi veic!!!!! Nesaprotu, kāpēc tagad izdomāt, ka SIA AUTEKO & TUV  var ticēt, bet, piemēram, SIA Skandi, Dominiks, TCMotors, Auto Brava, Karlos Motors, Amserv, Musa utt nevar ticēt??? Lai taču Rīgā ir 15 vietas, kur uzlīmi logā dabūt. Kāda tur problēma??? Jo vairāk, jo efektīvāka tā visa padarīšana būs. Ja nu tiešām būs kāds Vlaģiks, kas būs iedevis uzlīmi, pa piečuku, tad lai Skandi vai citi lielie šefi par to uzņemas atbildību. Nauda sakārto vienmēr visu. Privātā sektorā nauda ir vairk šefam, bet valsts sektorā naudas vairāk ir klientam. Līdz ar to valsts sektorā vienmēr būs kukuļošana, kamēr privātā sektorā kārtību var diktēt gan ar algu, gan ar pātagu.


un tu pilnvaroto autotirgotāju asociācijas advokāts?  Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
muuris rakstīja:
Esot aizklapējuši RU->EE->LV ceļu.
Sukas  Mad


zaibis! super malači applausi


Kas pa malači?

Apkaroja jau tikai aizberga redzamo daļu.
Lielie onkuļi kā veda ar cisternām, tā ved, un tagad vedīs vairāk  Wink
Nabagiem sausiņus atņēma, lai kungiem tortēm sanāk. Cool
Domāju, ka jāpieskaita vēl viens bariņš "šoferu"kas tagad sev maizīti ne LV pelnīs.
Es ta nabagāks no tā nekļūšu, bet kas ar to izdzīvoja, tiem gan labāka dzīve nepalika.
Un nevajag tik tagad sākt kārtējo  "orālas caurejas"cunami par nodokļu maksāšanu un to "labumiem".
Kad LV tirgos E95, kas atbilst visiem 20+ eiropas tandartiem, nevis minimnāli nepieciešamajiem 5, tad varam sākt runāt par godīgu biznesu.
Jo patreiz ar LV 95to man reāli grab vārsti, nākas liet 98to, ar RU, tādu problēmu NEBIJA.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:

Man, un lielākai daļai, vairāk "sāp" nevis tas, ka jāaizbrauc uz skati (ko starp citu var izdarīt uzzvanot un piesakot konkrētu laiku), bet tas, ka mana nauda aiziet hvz kā "lāpīšanai".


Katram ir sava sāpe. Jūnijā Astotajam gāja skati. Biju piemirsis, ka astotajam, aizmugurē ir ielikts bremžu regulātors, kas vienmēr pēc stāvēšanas ir jāpakustina. Tā nu ručņiks nestrādāja un skatē iedeva slimības lapu, kas vakar beidzās. Ručņiku sakārtot aizņēma minūti un servisā pat par to naudu nepaņēma, bet es neatradu laiku, lai aizbraukt vēl vienu reizi uz skati, kamēr vēl nav beigusies slimības lapa. Tagad atkal būs vesals pasākums, kas aizņems stundas divas trīs no mana laika, lai dabūtu sūda uzlīmi. A varēja ta viss būt tik vienkārši, nomet mašīnu servisā un Tev piezvana, kad uzlīme jau ir logā un Tu tai vari braukt pakaļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par tehnisko apskati piekrītu MartinsT. Tā nav nozare kuru tagad par visām varītēm vajadzētu "sakārtot". Imho tur viss ir samērā augstā līmenī. Jā, dažreiz liekas, ka čaļi bik pārcenšas, bet pašas TA izmaksas ir ļoti ok (jebkura tāda paša līmeņa vispārēja "diagnostika" servisā maksās dārgāk).
"Dabas" nodoklis + ceļa nodoklis + akcīze ... tas gan ir jautājums kuru imho būtu vērts pakustināt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Blin, Vācijā, UK, utt taču apskates uzlīmi dod servisā, vai tad ne? Vai tad tiešām mēs te tādi netīri mērkaķi esam, ka nevaram tā pat??? Kas ar jums???? Jūs te kaut kādi AUTEKO & TUV  advokāti vai????? Ar ko tad AUTEKO & TUV tik drošs un labs??? Tas taču ir privāts kantoris, kas to pārbaudi veic!!!!! Nesaprotu, kāpēc tagad izdomāt, ka SIA AUTEKO & TUV  var ticēt, bet, piemēram, SIA Skandi, Dominiks, TCMotors, Auto Brava, Karlos Motors, Amserv, Musa utt nevar ticēt??? Lai taču Rīgā ir 15 vietas, kur uzlīmi logā dabūt. Kāda tur problēma??? Jo vairāk, jo efektīvāka tā visa padarīšana būs. Ja nu tiešām būs kāds Vlaģiks, kas būs iedevis uzlīmi, pa piečuku, tad lai Skandi vai citi lielie šefi par to uzņemas atbildību. Nauda sakārto vienmēr visu. Privātā sektorā nauda ir vairk šefam, bet valsts sektorā naudas vairāk ir klientam. Līdz ar to valsts sektorā vienmēr būs kukuļošana, kamēr privātā sektorā kārtību var diktēt gan ar algu, gan ar pātagu.


un tu pilnvaroto autotirgotāju asociācijas advokāts?  Laughing


Es nemēģinu būt autotirgotāju advokāts. Man ir pilnīgi vienalga, kādi kantori sniedz TA pakalpojumu. Es negribu dzīties ar savu auto uz Rīgas otru galu, skates iziešanu dalīt divos vai četros posmos, jo katrs no tiem man aižnem laiku, degvielu un naudu.

Piemēram, divi posmi -aizbrauc uz servisu, tad uz skati

Piemēram, četri posmi - aizbrauc uz servisu, tad uz skati tad atkal uz servisu un tad agkal uz skati. Pēdējo reizi ar manu 156to kā reiz bija ši lieta. Kopā, ja nerēķina pirmo skati, un servisa izmaksas, bet saskaita tikai degvielu un laiku, kas tam tika patērēts, tad papildus ieberziens uz kādiem 50-80LVL sanāca.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Par tehnisko apskati piekrītu MartinsT. Tā nav nozare kuru tagad par visām varītēm vajadzētu "sakārtot". Imho tur viss ir samērā augstā līmenī. Jā, dažreiz liekas, ka čaļi bik pārcenšas, bet pašas TA izmaksas ir ļoti ok (jebkura tāda paša līmeņa vispārēja "diagnostika" servisā maksās dārgāk).
"Dabas" nodoklis + ceļa nodoklis + akcīze ... tas gan ir jautājums kuru imho būtu vērts pakustināt.


Tad kāpēc nevar uztaisīt vēl kādas 5-10 šādas vietas Rīgā, kur iet skati, lai nav jādzenas velns zin kur?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:

Un nevajag tik tagad sākt kārtējo  "orālas caurejas"cunami par nodokļu maksāšanu un to "labumiem".
Kad LV tirgos E95, kas atbilst visiem 20+ eiropas tandartiem, nevis minimnāli nepieciešamajiem 5, tad varam sākt runāt par godīgu biznesu.
Jo patreiz ar LV 95to man reāli grab vārsti, nākas liet 98to, ar RU, tādu problēmu NEBIJA.

neviens jau neliedz cilvēkiem SPIEST uz to, lai arī šajā jomā tiek ievērotas visas ES regulas par kvalitāti...
Un ar ko Kurzemnieki sliktāki, ka tiem ir jāprot iztikai sagrabināt bez kontrobasa zupas?
Saprotu, ka cilvēks vienmēr ies vieglāko ceļu. Pie kam Tiem kungiem tortes ar cisternām ved cilvēks, kurš arī priekšplānā izvirza savas subjektīvās intereses...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Par tehnisko apskati piekrītu MartinsT. Tā nav nozare kuru tagad par visām varītēm vajadzētu "sakārtot". Imho tur viss ir samērā augstā līmenī. Jā, dažreiz liekas, ka čaļi bik pārcenšas, bet pašas TA izmaksas ir ļoti ok (jebkura tāda paša līmeņa vispārēja "diagnostika" servisā maksās dārgāk).
"Dabas" nodoklis + ceļa nodoklis + akcīze ... tas gan ir jautājums kuru imho būtu vērts pakustināt.

pilnīgi piekrītu.
Mana personīgā, subjektīvā pieredze par TA ir šāda.
Gadus 3..4 atpakaļ vālēja ārā par katru sīkumu. Bez atrunām.
Aizpagājušogad gāju mocim TA, nestrādāja bremžu uzguņu slēdzis kājbremzei. ES- ok, nu protama lieta sataisīšu, tak mana dzīvība uz kārts likta. Es domāju ka saņemšu slimībslapu, be nē- bez ierunām šams iedeva TA. Pēc pāris dienām novērsu defektu.
Nupat gāju crossam TA. Bremžu diski nav, kolotkas strīķē dažbrīd metālu.... Piesējās ka ručņiks 0.5 un 1.0 . Teicu ka zinu, kaukas ķīlē pie kulises, pašlaik nav laika un $$, bet drīz taisīšu. Uzjautāju kādēļ par priekšas bremždiskiem/klučiem neko neteica... Sams norūca kuko. Sadomāju parunāties, lai iedod avansā skati, ar argumentu ka tās tak nav darba bremzes, ko domājies- iedava ar!
Rezultātā, bremždiski/kluči tagad ir jauni, rocene nestrādā. Tas nav labi, protams, BET KOPUMĀ ESMU ĻOTI APMIERINĀTS AR TUV LATVIA servisu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ar TA tikai viena lieta tracina, ka CP nevar noņemt no trases auto, izsaukt evakuatoru un aizsūtīt uz TA un no turienes aizvest uz servisu savest kārtībā un piestādīt rēķinu !!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
man ar TA tikai viena lieta tracina, ka CP nevar noņemt no trases auto, izsaukt evakuatoru un aizsūtīt uz TA un no turienes aizvest uz servisu savest kārtībā un piestādīt rēķinu !!!!!


+100, servisa vietā var rakstīt arī "šrots"  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
man ar TA tikai viena lieta tracina, ka CP nevar noņemt no trases auto, izsaukt evakuatoru un aizsūtīt uz TA un no turienes aizvest uz servisu savest kārtībā un piestādīt rēķinu !!!!!

Domāju, ka mums līdz šim vēl policijai vajag izaugt. Tas tāds diezgan liels risks korupcijai... Sad
Nav nodefinētu kontroles kritēriju, tipa uz aci likās, ka kaut kas nav labi un ... sarunāsim.  ments
Vienīgais laikam, kas bija ir riepu mērītāji (bija taču iepirkti tādi Rolling Eyes).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Ideja ka tada loti ok. Jutajums ir vairak par tas relizaciju un vediem ka ta tiks ieviesta dzive.
Par CSDD skatem mani nepamet sajuta, ka calji pedejos gados ir smagi stradajusi un procesus tur savedusi kartiba (konkreti runajot par Rigas apskates punktu). Klientu plusma tiek kontroleta, maksajumus pienjem ar karti, inspektori smaidosi un bez pamata nepiesienas. Vai pilnigi visu pamana, satiksmei svarigos mezglos domaju, ja.
Vienigi kas man nav skaidrs, mums tik rupigi bauda dizeljus uz dumainibu, bet tikvaita pilnas ielas ar kuposajiem, itseviskji smagie. Ierosinajums, CP dot pilnvaras parbaudit dumainibas ari uz celja, izsniegt bridinajumu, ka piem.2. Ned. laika janovers problema, vai auto satiksme piedalities nevar.

Runajot par smagajiem tas ir tik normali ja vinji kup. Pamegjni sava 1.9tdi iekraut max pielaujamo kravu.  Dumos ka traks. Tas ka vismax 99% smago pelnas nolukos parkrauj savus am ir tikai norma. Piemers: japarved angara nesoso siju konstrukcijas 110t  realitate vairak par 60t nedrikstetu vest bet lai divreiz nav jabrauc aizvedu 1 reize paterinjs nevis 30l bet 50l un plus ella 4litri un luk kapec trakie melnie dumi. P.s. vismaz  pirmo reizi dzive bij iespeja pabojat brivibas ielu.Smile


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:

...Piemers: japarved angara nesoso siju konstrukcijas 110t  realitate vairak par 60t nedrikstetu vest bet lai divreiz nav jabrauc aizvedu 1 reize paterinjs nevis 30l bet 50l un plus ella 4litri un luk kapec trakie melnie dumi. P.s. vismaz  pirmo reizi dzive bij iespeja pabojat brivibas ielu.Smile

Tādus smago vadītājus kā tevi ar sūdainu mietu jāsit Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Piemers: japarved angara nesoso siju konstrukcijas 110t  realitate vairak par 60t nedrikstetu vest bet lai divreiz nav jabrauc aizvedu 1 reize paterinjs nevis 30l bet 50l un plus ella 4litri un luk kapec trakie melnie dumi. P.s. vismaz  pirmo reizi dzive bij iespeja pabojat brivibas ielu.Smile


Tad par kādu ceļu kvalitāti mēs valstī varam runāt? Kamēr būs kaudze šitādu braucēju, var vienalga kādu naudu gāzt ceļu remontos, jēga nebūs nekāda, jo pa ceļiem turpinas braukt ar pārkrautām mašīnām, kas 2x smagākas par normu, ko segums nespēj turēt. Mad

Malacīši, ietaupījāt uz degvielu; par pārējiem po*!!  Evil or Very Mad  angrrry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database