Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Ir doma nopirkt Spider vai GTV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ir doma nopirkt Spider vai GTV 
Sveicināti Alfa Romeo entuziasti! Esmu absolūts gurķis Alfa Romeo pasaulē, tāpēc palūgšu padomu un ceru, ka neviens nesadusmosies, ja kāds jautājums būs smieklīgs. Pats braucu ar Audi S5, bet man ļoti patīk sportiskās Alfas un augstu vērtēju Itāļu dizainu. Jau kopš skolas laikiem ir gribējies nopirkt Alfu, bet nekad neesmu gribējis to par pirmo auto un tagad ir iespēja/vajadzība/attaisnojums pirkt otru auto.

Vēlos meitenei nopirkt auto. Budžets līdz ~3000+ eināriem +1000 eināri remontiem. Auto paredzets lietot reizi nedeļā, bet visu cauru gadu (izņemot varbūt Jan - Mar). Esmu izskatījis Golfus, Focusus, Passatus, Opeļus, bet roka neceļās pirkt pelēku auto... arī meitenei ir ļoti iepaticies Spider (GTV mazāk, bet tas tiek apsvērts dēļ praktiskā aspekta). Ir doma auto nevis nojāt, bet uzturēt kārtībā, varbūt pat kaut ko pat atjaunot (nesajaukt ar "sķūnēt/uzlabot").

Vēlos apjautāties esošajiem īpašniekiem:

1) Vai Spider ir braucams/lietojams ziemā, jeb tā pūš cauri un sasalst viss, ka labāk nē?
2) Vai bez dīlera servisa ir kāds labs serviss, kur aizvest potenciālo Spider/GTV uz pārbaudi?
3) Ja pasūta atdzīt no ārzemēm, uz ko vajadzētu skatīties?
4) Varbūt ir zināmi šie auto:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/ilhbh.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/icfnd.html

Varbūt vēl kādi komentāri? (Forumu lasīju, zinu ka piekare cieta, sliekšņi augsti un komforts nekāds - tas neuztrauc)

Būšu priecīgs par atbildi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par pirmo variantu neko nezinu, bet to otru es pat ieteiktu nemt ciet super  ta bus masinite kura nekas nebus jaiegulda Wink  cik zinu tad tas zirneklits ir kopts, milets un perfekta stavokli  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
p.s par komfortu gan tu kludies  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas otrais ir mans naac Ka ir ziema, es isti nezinu, neesmu lietojis, bet vasara ir baigi labi super Bagaznieki GTV un Spider ir vienada izmera, GTV aizmugure teoretiski ir vel divas sedvietas, praktiski tajas var nolikt somu vai cepuri, bet tam ari Spider ir mantu kaste un plauktins aiz sedekliem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Tas otrais ir mans naac


Varbūt būs ar jaunkundzi jāaizbrauc palūrēt. Pašlaik gan vēl svārstamies vai Alfa, vai tomēr kaut kas līdzīgāks ledusskapim vai gaisa kondicionierim (Focus, Golf etc.)

Kā ir ar to jumtu? Viņš ar roku verās? Caur aizmugurējo logu kaut ko redz arī (parkošanās jautājums)? Interesanta, bet galīgi neapgūta teritorija...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar zirnekli es nekad neesmu braucis, līdz ar to, par komfortu un pārskatamību neko nevaur teikt, bet šai konkrētajai mašīnai http://bit.ly/Muqc1A ir vērā ņemamas priekšrocības:

1) tā pieder galvenajam alfistam LV, kurš nevar iesmērēt mēslu un tādā veidā pievilt Alfa Romeo zīmolu un alfistu kopienu.
2) šīs mašīnas īpašniekam pieder serviss, kas specializējās tieši Alfās, kas nozīmē, ka auto apkopa zinoši cilvēki. Da i liela daļa alfisti.lv foruma lietotāji šinī pašā servisā arī remontējas. Tā kā tas ir "safe bet"!
3) es nesen pats no šīs pašas personam nopirku sev vēl vienu Alfu un neko nenožēloju.

Un, visbeidzot, par Alfa Romeo, Spider un GTV vislabāk pateiks Top Gear un Clarkson:

Auto entuziastu baušļi - trešais bauslis - ja Tev nav bijusi Alfa Romeo, Tu nēesi auto entuziasts! http://uktv.co.uk/dave/article/aid/630318
Par Spider http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=n_okDJhNe6U
Par GTV http://www.youtube.com/watch?v=rUGUyHEODjU

Un vēl, man pašam ir fīlings tāds, ka 916 sērijas GTV and Spider jau ir klasika, kuru vēl var nopirkt par ļoti saprātīgu cenu. Ja tādu nopērk glītu, nesačakarētu un labi koptu, tad, jo ilgāk tu viņu turēsi, jo labāka un dārgāka tā kļūs. Pamēģini to sagaidīt no sadzīves tehnikas, kuras tu minēji, kā alternatīvu!?!?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto bez jumta ir pavisam cits auto Smile

šajā gadījumā jāņem arī vērā ka GTV/spider ir būvēt savādāk kā citi kabrio
Vispirms uzbūvēja Spideru un tad viņam uzlika jumtu !!!!
Nevis uzbūvēja auto, nogrieza jumtu un stiprināja grīdu.

Es balsoju par spideru !!!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Un vēl, man pašam ir fīlings tāds, ka 916 sērijas GTV and Spider jau ir klasika, kuru vēl var nopirkt par ļoti saprātīgu cenu. Ja tādu nopērk glītu, nesačakarētu un labi koptu, tad, jo ilgāk tu viņu turēsi, jo labāka un dārgāka tā kļūs. Pamēģini to sagaidīt no sadzīves tehnikas, kuras tu minēji, kā alternatīvu!?!?!


Man liekas, nav tada Alfa bijusi, kas sasniedzot 20+ gadu slieksni, ja ta ir glita, kopta, nesacakareta, neklust par klasiku. Tapat bus ne tikai ar 916 Spider, bet ari ar 155 un 164, pec tam ar 156 un 166. Ta ka tie, kam nepatik masinas biezi mainit, var drosi pieturet, un kadreiz ta bus nevis veca luznu cupa, bet klasika super

Un Alfa Spider vispar ir ipasa kategorija, tas ir atsevisks brends, ja to ta var teikt. Kad devamies uz 100. gadu tusu, tad braucot gar Minheni Bavarijas radio tiesi transleja diez gan garu parraidi par gaidamo salidojumu, Alfam, alfistiem, ar fanu intervijam, vestures faktiem un ta. Ka svarigakais un fanus vienojoss modelis tika minets tiesi Spider, tiesi ta ir masina, kas vislabak der un izpilda brivdienu vaga funkcijas, tas ir sporta kabriolets, pilnigi nepraktisks, bet skaists un atrs, tam ir tikai divas vietas un vienmer bijis auduma jumts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja šobrīd man būtu tāda iespēja, šī būtu mana brīvdienu auto izvēle Nr.1:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/icfnd.html

Ja vēl patīk alfas, šajā cenu kategorijā, manuprāt, labākas izvēles vienkārši nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Ja šobrīd man būtu tāda iespēja, šī būtu mana brīvdienu auto izvēle Nr.1:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/icfnd.html
Ja vēl patīk alfas, šajā cenu kategorijā, manuprāt, labākas izvēles vienkārši nav.
Visi tā slavē, tā slavē, jāiemet kāda darvas karote ar Twisted Evil

Nezinu, kā ir ar citiem spaideriem, bet ar šo konkrēto ir jāzin kur braukt.
Piemēram, ne visi "pazeminātie borti" ir piemēroti, lai tos šķērsotu. Man, piemēram, pie iebraukšanas pagalmā ir tāds borta augstums, ka virsū tiek, bet tā ļoti uzmanīgi,  jo uz ausi liekas, ka tomēr kautkas pieskaras.
Tāpat, reiz gadījās braukt pa Jūrmalas apvedceļu (kur vienu gabalu asfalta tobrīd nebija vispār, bija tikai šķembas) emo
Vairs tur nebraucu, tad labāk 2 latus dienā ieskaitu pilsētai.
No tā galvenais secinājums- ziemā šis konkrētais auto diezvai ir lietojams.

Vēl ir būtiski, kāds izmērs ir braucējam... ja virs metrsastoņdesmitpieci, tad diezkas nav.

Lai nu kā, tā mašīna tomēr ir laba.
Man pat sieva, kas līdz šim par kabrioletiem i dzirdēt negribēja (kategoriski nē), atzina, ka nemaz tik traki nav, īpaši, ja jābrauc divatā. No vārdiem "jāmaksā nodokļi par visu gadu, bet braukt var tikai 2-3 mēnešus", es jau varu kautko izsecināt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Ir doma nopirkt Spider vai GTV 
Karlis rakstīja:

3) Ja pasūta atdzīt no ārzemēm, uz ko vajadzētu skatīties?


Laikam šis ir pēdējais neatbildētais jautājums, ja neskaita jautājumu par to vai ziemā tur iekšā nav nesamērīgi auksti.
Par aukstumu esmu vien dzirdējis, ka ziemā kabrioleta salonu var uzsildīt ātrāk kā nekabrioletu- kā nekā mazāks tilpums jāpiepūš ar siltumu. Bet par to, cik biezai sniega kārtai jāuzsnieg, lai jumta konstrukcija neizturētu, var tikai minēt. Jebkurā gadījumā ziemā kabrioletu (kā jebkuru auto) ir ieteicams turēt kondicionētā garāžā, nevis tā ka visu ziemu stāv zem kupenas.

Bet par ārzemēm runājot, es drošvien apvienotu aizbraukšanu atvaļinājumā, piemēram, uz Itāliju. Itkā jau tie kantori, kas piedāvā pēc pasūtījuma atgādāt, var uzņemties kautkādu atbildību par tehnisko stāvokli, bet ar mašīnu tomēr pirms pirkšanas ir jāizbrauc. ja nu tai konkrētajai, ko atdzen, sēdekļi ir tādi ka nevar nekā ērti iekārtoties? katrs dibens un mugura ir kautkas īpašs un tas, kas vienam šķiet pieņemami, citam var likties galīgi neērti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par atbildēm.

Pašlaik tiktiešām paceļas jautājums, vai ar to auto var braukt sieviete. No vienas puses, ņemot vērā, ka man pašam ir zems un sportisks auto, meitenei gluži vienkārši vajadzētu mācīties tādus vadīt, jo šis nav ne pirmais ne pēdējais zemais auto, no otras puses uztrauc tas, ka neko neredz aizmugurē un parkinga sensoru jau Alfiņai nav. Tāds kartings varētu būt pa šerpu...

Par šo konkrēto ir tā, ka visdrīzāk priekšējo apakšlūpu nāktos noņemt (uz laiku), vel mazliet uztrauc 95. gads - vai tādam KASKO vispār var dabūt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
altez rakstīja:
Ja šobrīd man būtu tāda iespēja, šī būtu mana brīvdienu auto izvēle Nr.1:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/icfnd.html
Ja vēl patīk alfas, šajā cenu kategorijā, manuprāt, labākas izvēles vienkārši nav.

Vairs tur nebraucu, tad labāk 2 latus dienā ieskaitu pilsētai.

Tu kā kaugurnieks, taču vari aizbraukt uz Jūrmalas CSDD un izņemt caurlaidi! Nebūs katru dienu jātērē laiks vienreizējo caulaižu iegādei!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu gan jūs te dod.
Sieviete 90% gadījumu NAV sliktāka pie stūres par vīrieti, ikdienišķos apstākļos.
Pa lielam viņam lielākoties ir zemāks not mīzing slieksnis Wink

Vismaz man tuvāko sieviešu vadītājām ja vienreiz izstāsta,
- ka pie apmalēm NAV jāparkojas ar riepas piesitienu
- ka kulaka lieluma akmens jāpalaiž tuvāk ratam nevis pret karteri (ja nevar apbraukt)
- ka abus vienas ass ratus NEDRĪKST vienlaicīgi laist bedrēs
viņas to ļoti labi ir apguvušas, jo pašām nav vēlēšanās palikt uz ceļa, jeb formēt apdrošināšanu gadījumus. Wink

Un, ja cilvēks brauc ar mašīnu, kas viņam patīk, un nav galvā sists zīmulis, kas nesaprot mantu vērtību, tad nesaskatu nekādu problēmu dajebkāda auto nodošanai šādam cilvēkam.
Problēmas ir ja cilvēkam iedod mašīnu un saka brauc. Plustam subjektam ir pilnīgi pofig kas, kur, kā, kapēc, jo gan jau mamma, tētis, vīrs nopirks vietā  Rolling Eyes

P.S.
Es par kabri meitenei. Un nekādas buferlūpas neaiztikt.
P.P.S.
Un Alfas spiderā mierīgi var braukt 197cm purns ar kasku galvā (zem jumta)
Bez jumta gan liekas, ka tas nav iepējams  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
KaramBax rakstīja:
altez rakstīja:
Ja šobrīd man būtu tāda iespēja, šī būtu mana brīvdienu auto izvēle Nr.1:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/icfnd.html
Ja vēl patīk alfas, šajā cenu kategorijā, manuprāt, labākas izvēles vienkārši nav.

Vairs tur nebraucu, tad labāk 2 latus dienā ieskaitu pilsētai.

Tu kā kaugurnieks, taču vari aizbraukt uz Jūrmalas CSDD un izņemt caurlaidi! Nebūs katru dienu jātērē laiks vienreizējo caulaižu iegādei!

Daļējs offtopiks, bet es kā godīgs pilsonis ņemu tikai 1 caurlaidi, kura atrodas mašīnā, kura atrodas servisā,
bet pateicoties tam man ir iespēja noprovēt kā ir braukt ar šo konkrēto Spider.
Bet par to šķembu posmu- ar GT arī tur ir neomulīgi braukt, bet ne tik ļoti kā ar Spaideri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database