Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
Bet kapēc Tu tici leišiem?
+10


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man radies iespaids, ka lielie dīzeļi nav domāti mūsu ekspluatācijas apstākļiem, viņi paredzēti ilgstošai braukšanai pa autobāni. Latvijā viņi pat neuzsilst, kur nu vēl kvēpu filtru uzkarsēt


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man radies iespaids, ka lielie dīzeļi nav domāti mūsu ekspluatācijas apstākļiem, viņi paredzēti ilgstošai braukšanai pa autobāni. Latvijā viņi pat neuzsilst, kur nu vēl kvēpu filtru uzkarsēt
pa lielam ta ari ir Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
kurbel rakstīja:
Bet kapēc Tu tici leišiem?
+10


Jo zinu ka vini strada. Jo dzirdeju par viniem labas atsauksmes no cilvekiem, kam es uzticos. Galu gala kaut vai tapec, ka vini tadas 2.4 Alfas ir uztaisijusi kadas simts nevis meginas pirmo, jo vinu programmas liek ne tikai Lietuva, Igaunija, Krievija, bet ari UK. Vini strada ar licencetam programam nevis kiniesu kloniem. Raksta programas profesionali cali Vacija, Belgija speciali viniem, jo ar austrumbloka programmetajiem esot bijusi negativa pieredze uznemuma  darbibas sakuma pirms ~10 gadiem. Un man ir 100% parlieciba, ka EGR un DPF tiesam ir atslegti vadibas programma un masina vairs netaisa regeneracijas nevis es par to tikai samaksaju Wink

Par dazadu pieredzi ar dazadiem cipotajiem var palasit kaut vai alfaonwer.com

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-159-brera-and-946-spider/362853-consumer-advice-an-egr-delete-dpf-removal-remap-special.html

Es domaju, katram pasam jaizverte, kur un kam laut savas masinas vadibu parprogrammet. Es soreiz pienemu sadu lemumu Wink Maksa tas 300 euro + mehaniska darba dala ar DPF iznemsanu un EGR noglusisanu. Vel viens svarigs moments, likvidejot EGR ieplude vairs nenonak kvepi un nav problemu ar aizaugusiem iepludes kolektoriem, izjukusam klapitem.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man radies iespaids, ka lielie dīzeļi nav domāti mūsu ekspluatācijas apstākļiem, viņi paredzēti ilgstošai braukšanai pa autobāni. Latvijā viņi pat neuzsilst, kur nu vēl kvēpu filtru uzkarsēt
es jau šito sen esmu teicis!


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man radies iespaids, ka lielie dīzeļi nav domāti mūsu ekspluatācijas apstākļiem, viņi paredzēti ilgstošai braukšanai pa autobāni. Latvijā viņi pat neuzsilst, kur nu vēl kvēpu filtru uzkarsēt


Palasiju ari vacu alfistu forumus, viniem ir tiesi tas pasas problemas saistitas ar DPF filtriem. Manuprat, pamatproblema ir ta, ka ta DPF sistema ir sudiga. Keramisks rezgis nofiltre cietas dalinas, kuras pec tam augsta temperatura tiek izdedzinatas, bet tos kvepus nav iespejams 100% sadedzinat, kaut kas vienmer paliek kamer aizsere pavisam, un filtrs ir jamaina. Iedomajies, turbo masinam dara visu lai izplude butu pec iespejas taisnaka, gludaka, bez vismazakas pretestibas, bet te tiek izputeja iebazts 50cm kvepu korkis emo

Un EGR varsts? Ielaiz ieplude izpludes gazes c Protams, kopa ar visiem degsanas rezultata raditajiem atkritumeim


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klau, ko manai 166 var uzlabot?
Kvēpinieks nav, bet egr tak paliek.
Cik izmaksā motoram svaiga skābekļa pievadīšana?
Un vai man to vajag?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Egr es vispār nesaprotu


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Egr es vispār nesaprotu

stulbā EU ekoloģija- kam mazāki izmeši, mazāki nodokļi etc.
EURO4, EURO5, EUROxx normas etc.
Es to saprotu, kā dzinēja barošanu ar kakām  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
arba rakstīja:
Man radies iespaids, ka lielie dīzeļi nav domāti mūsu ekspluatācijas apstākļiem, viņi paredzēti ilgstošai braukšanai pa autobāni. Latvijā viņi pat neuzsilst, kur nu vēl kvēpu filtru uzkarsēt


Palasiju ari vacu alfistu forumus, viniem ir tiesi tas pasas problemas saistitas ar DPF filtriem. Manuprat, pamatproblema ir ta, ka ta DPF sistema ir sudiga. Keramisks rezgis nofiltre cietas dalinas, kuras pec tam augsta temperatura tiek izdedzinatas, bet tos kvepus nav iespejams 100% sadedzinat, kaut kas vienmer paliek kamer aizsere pavisam, un filtrs ir jamaina. Iedomajies, turbo masinam dara visu lai izplude butu pec iespejas taisnaka, gludaka, bez vismazakas pretestibas, bet te tiek izputeja iebazts 50cm kvepu korkis emo

Un EGR varsts? Ielaiz ieplude izpludes gazes c Protams, kopa ar visiem degsanas rezultata raditajiem atkritumeim
nu palielam jau kas ir DPF? Tas ir filtrs. FILTRS. Un kā mēs zinam jebkurš filtrs kautkad ir jāmaina neatkarīgi no tā, kas tas par filtru. Šajā gadījumā tikai šis filtrs maksā kosmosu


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilsons rakstīja:
kurbel rakstīja:
Bet kapēc Tu tici leišiem?
+10




Es domaju, katram pasam jaizverte, kur un kam laut savas masinas vadibu parprogrammet. Es soreiz pienemu sadu lemumu Wink Maksa tas 300 euro + mehaniska darba dala ar DPF iznemsanu un EGR noglusisanu. Vel viens svarigs moments, likvidejot EGR ieplude vairs nenonak kvepi un nav problemu ar aizaugusiem iepludes kolektoriem, izjukusam klapitem.


Ideja vilinosa, bet kas notiek ar tehnisko apskati??? Nav pirms apskates jaapielieto kaadas viltiibas?


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
apskatē visam jābūt labi, jo šie izoperētie "labumi" attiecas uz euro normām

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kas notiek ja piemēram auto nonāk pie dīlera kas LV gadījumā ir SIA Autobrava un tur kautkādu iemeslu pēc tiek slēgts klāt Examiner un pie viena ECU uzinstalēta jaunākie  programmatūras apdeiti?


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
A kas notiek ja piemēram auto nonāk pie dīlera kas LV gadījumā ir SIA Autobrava un tur kautkādu iemeslu pēc tiek slēgts klāt Examiner un pie viena ECU uzinstalēta jaunākie  programmatūras apdeiti?

a) ja tas ir iespējams, Autobravai pastāstam ka auto ir cita programma, un viņi apliecina ka to saprot, un neliks apdeitus.
b) ja a) neasanāk, tad ir  :pegazins: un liekam vēlreiz pārlaboto programmu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
tiek slēgts klāt Examiner un pie viena ECU uzinstalēta jaunākie  programmatūras apdeiti?


pilnas ielas ar čipotiem auto....vai tiešām dīleri pofigā visiem pēc kārtas updeito ECU softu?  Shocked

varbūt blakus štekerim vajag sarkanu uzrakstu - GAR ECU NEGRĀBSTĪTIES!!!!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database