Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Nākošais
Baltic Fast Alfa - Biķernieki - 10.06.2012
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu labi, man apnika. Tāpat braukšu visos alfistu pasākumos, kurus taisa da jebkādās trasēs.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
.....
Vai tu būtu ar liselīniem pa lietu vilcis tāpat, ja tev sieva sēdētu blakus? Rolling Eyes


iespejams, ka ne... visticamak, ka ne... principa jau truka kada, kas pateiktu, ka nu pat ir par traku, un laba kaja tik stipri vairs nav jaspiez.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
nu labi, man apnika. Tāpat braukšu visos alfistu pasākumos, kurus taisa da jebkādās trasēs.


+1 super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai vai ka, viss ir gerai :supe:, ir ceribas, ka uz turpmakajiem trackdejiem LT, EE varetu ierasties Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
nu labi, man apnika. Tāpat braukšu visos alfistu pasākumos, kurus taisa da jebkādās trasēs.


+1 super


...lieki jau laikam cepties, noteikumus nosaka pasākuma organizatori un tiem kam nepatīk var iet nah. Šodien bišku detalizētāk netā papētīju "trases dienu" pasākumus Eiropā, un galvenokārt to noteikumus, secinājums - mums (bailīgajiem bāleliņiem) patīk izcelties, jo šāda veida ierobežojumu trasēs kurās piedalās ar street legal īsti daudz neatradu, vislabāk man patika, ka pat "zaļajā ellē", kurai, piekritīsiet, mūsu Biķeri var pienest ūdeni, var maukt divatā, bet kā jau teicu noteikumus izdomā organizatori, un pārējiem tiem ir jāpakļaujas...varbūt tas pat kkādā mērā stimulēs pašam izvilkt savu Alfu uz trases ja ne šogad tad nākamgad... Rolling Eyes

P.S. šitas varētu būt nāāāāāvīgi labi http://www.trackdays.de/englishinfo.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Oga rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
nu labi, man apnika. Tāpat braukšu visos alfistu pasākumos, kurus taisa da jebkādās trasēs.


+1 super


...lieki jau laikam cepties, noteikumus nosaka pasākuma organizatori un tiem kam nepatīk var iet nah.


Šajā gadījumā pat ne organizatori, bet tiesneši.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un neaizmirstam tos, kuri tiešām vēlas celt savu meistarību un, iespējams, vispār ir pirmo reizi trasē. Un viņi vēlas kādu padomiņu... kuru vislabāk var dot blakussēdētājs


domāju, ka tādiem kā es, kurš lielākā trasē kā 333 bija pirmoreizi, bīstamāk ir braukt vienam pašam bez kāda, kas ir kaut pārdesmit apļus noripinājis tajā trasē.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee ieliktajā video visos avarējušos kabrio bija pasažieri Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik šis prieks (Track Day Biķerniekos) izmaksātu no dalībnieka, ja nebūtu somu atbalsta? Varbūt ir vērts uztaisīt kādu "krājkontu", kurā varētu iemaksāt naudiņu un noorganizēt vēl vienu pasākumu šogad?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Oga rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
nu labi, man apnika. Tāpat braukšu visos alfistu pasākumos, kurus taisa da jebkādās trasēs.


+1 super


...lieki jau laikam cepties, noteikumus nosaka pasākuma organizatori un tiem kam nepatīk var iet nah. Šodien bišku detalizētāk netā papētīju "trases dienu" pasākumus Eiropā, un galvenokārt to noteikumus, secinājums - mums (bailīgajiem bāleliņiem) patīk izcelties, jo šāda veida ierobežojumu trasēs kurās piedalās ar street legal īsti daudz neatradu, vislabāk man patika, ka pat "zaļajā ellē", kurai, piekritīsiet, mūsu Biķeri var pienest ūdeni, var maukt divatā, bet kā jau teicu noteikumus izdomā organizatori, un pārējiem tiem ir jāpakļaujas...varbūt tas pat kkādā mērā stimulēs pašam izvilkt savu Alfu uz trases ja ne šogad tad nākamgad... Rolling Eyes

P.S. šitas varētu būt nāāāāāvīgi labi http://www.trackdays.de/englishinfo.html


Skatos, "Zaļajā ellē" cena nav maza - gandrīz Ls 350,-  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rolando rakstīja:
Cik šis prieks (Track Day Biķerniekos) izmaksātu no dalībnieka, ja nebūtu somu atbalsta? Varbūt ir vērts uztaisīt kādu "krājkontu", kurā varētu iemaksāt naudiņu un noorganizēt vēl vienu pasākumu šogad?


Ceturtdienās, par 10Ls, ir 1h treniņi. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rolando rakstīja:
Cik šis prieks (Track Day Biķerniekos) izmaksātu no dalībnieka, ja nebūtu somu atbalsta? Varbūt ir vērts uztaisīt kādu "krājkontu", kurā varētu iemaksāt naudiņu un noorganizēt vēl vienu pasākumu šogad?


katru ceturtdienu var gazt Bikernieku treninos pa 10ls naac 3h trase ar tiesnesiem un laika nemsanu izmaksa ~700ls, ko nosegt uz ~15 vietejo alfistu dalibasmaksam ir nereali un nav jau vairs brivu datumu, ta ka nakamo Bikernieku posmu taisisim nakamgad, vismaz es solu darit visu, kas manos spekos, lai tads varetu notikt Wink

Sogad ka jau mineju vel prieksa ir divi "Baltic Fast Alfa" posmi:

- Lietuva jau 29. julija Kacergines trase pie Kaunas. Pagaidam izskatas, ka dalibasmaksas varetu but divreiz zemakas ka Riga, ta ka daleji kompensesies cela izdevumi. Trase ir loti interesanta, varbut ne tik atra ka Bikernieki, bet ar reljefu.

- Igaunijas posms kaut kad rudeni. Iespejams, notiks renovetaja Pernavas trase. Tas butu pavisam kruta, jo ta ir vieniga absoluti drosa trase, un tur bus svaigs asfalts, drosibas joslas utt. Un ta atrodas tikai nepilnus 200km no Rigas

Vitejiem karstgalvjiem varetu uzorganizet vienu "veiklibas braucienu" ierastaja 333 kartodroma kaut kad augusta vidu mos? Vai septembra sakuma?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


Ceturtdienās, par 10Ls, ir 1h treniņi. naac


Fast Alfa bija sirsnīgs pasākums "šaurā lokā", un dēļ šīs atmosfēras arī Ls 40 nebūtu žēl. ( Idea  ja savācas 20 braucēju, viss notiek   Smile ).
Saprotu, ka nav brīvu datumu, tad gaidīsim nākošo gadu, un lūkosim, kas ar Igauniju. (Lietuva garām, jo 29. jūlijā jau ir citi plāni  Sad ).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad kad cena ir 40Ls, tad jau vairs nav tik daudz dalībnieku kas gatavi maksāt un attiecīgi cena pieaug. Maz dalībnieku - nav interesanti. Domāju ka nav ko sasteigt. Somi parasti aicina arī uz saviem posmiem, tā kā tiem, kam interesē ir arī iespēja braukt piem. Ahvenisto trasē, kas ne par matu neatpaliek no Biķerniekiem interesantuma ziņā.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tad kad cena ir 40Ls, tad jau vairs nav tik daudz dalībnieku kas gatavi maksāt un attiecīgi cena pieaug. Maz dalībnieku - nav interesanti. Domāju ka nav ko sasteigt. Somi parasti aicina arī uz saviem posmiem, tā kā tiem, kam interesē ir arī iespēja braukt piem. Ahvenisto trasē, kas ne par matu neatpaliek no Biķerniekiem interesantuma ziņā.


es jau to ari saku, ka sogad vel bus gana iespeju pabraukt "sirsniga loka" Wink Ahvenisto ir 16.09.2012 plkst. 12:00

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database