Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Nākošais
Baltic Fast Alfa - Biķernieki - 10.06.2012
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varam par to parunat, bet es piekritu Altez un esmu pret pasazieru vizinasanu, arguments "es ar pasazieri braucu uzmanigi" neiztur kritiku, jo lai ari cik tu nebutu kruts un apzinigs braucejs, lai ari cik perfekta tev nebutu tacka, kaut kur tur blakus var but oga ar savam plikajam riepam un pilnu pulksteni emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Varam par to parunat, bet es piekritu Altez un esmu pret pasazieru vizinasanu, arguments "es ar pasazieri braucu uzmanigi" neiztur kritiku, jo lai ari cik tu nebutu kruts un apzinigs braucejs, lai ari cik perfekta tev nebutu tacka, kaut kur tur blakus var but oga ar savam plikajam riepam un pilnu pulksteni emo


Sk. mana iepriekšējā posta punktus Nr. 1) un 2). naac Man sen vairs nav 19. Diemžēl.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...piekrītu Ogam par visiem 100%, ja šis pasākums ir 20-30 cilvēkiem ar mašīnām, tad tas ir way to go, bet ja to plāno pasniegt kā nez kādu alfistu trackday pasākumu, kuru alfisti apmeklē ar ģimenēm u.t.t., tad jādomā ar par to otru pusi, nu negribi tu to pasažieri neņem, bet aizliegt to kā tādu ir nu kā lai to maigāk pasaka  Rolling Eyes ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
Varam par to parunat, bet es piekritu Altez un esmu pret pasazieru vizinasanu, arguments "es ar pasazieri braucu uzmanigi" neiztur kritiku, jo lai ari cik tu nebutu kruts un apzinigs braucejs, lai ari cik perfekta tev nebutu tacka, kaut kur tur blakus var but oga ar savam plikajam riepam un pilnu pulksteni emo


Sk. mana iepriekšējā posta punktus Nr. 1) un 2). naac Man sen vairs nav 19. Diemžēl.


tev nav, bet tam "ogam" blakus masina ir, un varbut vinam uz 33 ir uzlikti diski no golfa, varbut vinam servisa mehi aizmirsa pusasi kartigi pieskruvet, varbut vins doma, ke bremzu skidrums ir muzigs. te iedvesami viens no tukstosiem tadu video

           



Citāts:
5) cilvēks, sēžoties blakus, apzinās, ka iet uz zināmu risku.


vins ta varbut apzinas, bet vina piederigajiem pec tam var rasties daudz jautajumu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...piekrītu Ogam par visiem 100%, ja šis pasākums ir 20-30 cilvēkiem ar mašīnām, tad tas ir way to go, bet ja to plāno pasniegt kā nez kādu alfistu trackday pasākumu, kuru alfisti apmeklē ar ģimenēm u.t.t., tad jādomā ar par to otru pusi, nu negribi tu to pasažieri neņem, bet aizliegt to kā tādu ir nu kā lai to maigāk pasaka  Rolling Eyes ...


parunasim kadreiz pie picas, bet es kategoriski nepiekritu, ka trackday tiek pasniegti ka pasakumi visai gimenei, kur izvizinat bernus, omes, kakisus, sunisus...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es padodos. elbee te runā tā, it kā mēs tur visi pa naža asmeni staigātu. hmm
Pa lielam pofig. Es iepriekš mazliet braucu pa slēgtām trasēm, braucu tagad un braukšu arī turpmāk. Ar vai bez blakussēdētāja/-s. Evil or Very Mad
Un joprojām gribu pateikties un klanīties orgu komandai (lasi: elbee un palaidniekam) par pasākumu, kā arī somiem par tā padarīšanu no sena sapņa par svētdienas īstenību. kodiens



Pēdējoreiz rediģējis Oga Mon Jun 11, 2012 11:53 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lieku savu parakstu zem ogotāja argumentiem.
 
Es joprojām esmu pārliecināts, ka uz ielas ikdienas satiksmē braucot pēc noteikumiem ir miljons reizes lielāka iespēja aiziet bojā, kā trasē ar visiem četriem šļūcošiem riteņiem. Trasē pilots ir 99% koncentrējies uz tur notiekošo, kamēr ikdienā pilna galva visādu kaku un visapkārt uzmanību novērsoši blakusapstākļi.
Ikdienā var nokrist ritenis, jo neviens tos nepārbauda. Ja kaut kas ļogās - aizbraukšu mājās apskatīšos. Trasē pilots to pārbaudīs nekavējoties.
Cik cilvēku servisā ir griezušies ar lūgumu, ka jāmaina bremžu šķidrums? Es tādus precedentus 15 gadu laikā nezinu nevinu! Tikmēr runājot par trases braukšanu ik pa laikam kāds šo lietu pārcilā.
Ai man hadene grab. Pirms apskates nomainīšu, tāpēc uz trasi šoreiz nebraukšu.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
...piekrītu Ogam par visiem 100%, ja šis pasākums ir 20-30 cilvēkiem ar mašīnām, tad tas ir way to go, bet ja to plāno pasniegt kā nez kādu alfistu trackday pasākumu, kuru alfisti apmeklē ar ģimenēm u.t.t., tad jādomā ar par to otru pusi, nu negribi tu to pasažieri neņem, bet aizliegt to kā tādu ir nu kā lai to maigāk pasaka  Rolling Eyes ...


parunasim kadreiz pie picas, bet es kategoriski nepiekritu, ka trackday tiek pasniegti ka pasakumi visai gimenei, kur izvizinat bernus, omes, kakisus, sunisus...


Piekritu Elbee viedoklim.Soreiz klat nebiju, bet "gramatinju" esmu lasijis. Ja nu ta otra pusite tik loti alkst pec adrenalina, ludzu, kivere galva un masina ieksa un lai izbrauc paris aplisus. Gribas vai negribas atzit, bet tas tomer ir paaugstinatas bistamibas aktivitate. Kas nozime, ka papildus drosibas pasakumi ir japienem. Velkot ar tiem pasiem 150-180 kmh pa sauru, likumotu celju, vairak vai mazak agresiva stila risks kaut kam notikt ir kudis lielaks neka uz tas pasas pieminetas Bikernieku ielas. Kamer viss beidzas labi, tikmer ir labi, bet kas bus, ja sanaks shaize?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un neaizmirstam tos, kuri tiešām vēlas celt savu meistarību un, iespējams, vispār ir pirmo reizi trasē. Un viņi vēlas kādu padomiņu... kuru vislabāk var dot blakussēdētājs. Ir ļaudis, kuri vispār vēl nezin, vai viņiem tas interesē. To visu mēs, ar tiesnešu palīdzību, norakām. hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un neaizmirstam tos, kuri tiešām vēlas celt savu meistarību un, iespējams, vispār ir pirmo reizi trasē. Un viņi vēlas kādu padomiņu... kuru vislabāk var dot blakussēdētājs. Ir ļaudis, kuri vispār vēl nezin, vai viņiem tas interesē. To visu mēs, ar tiesnešu palīdzību, norakām. hmm


Manuprat ir janodala 2 atskirigas lietas. Blakussedetajs ka "trenneris", padomdevejs, kurs zina trasi, vairak vai mazak parzina sportiskas brauksanas iemanjas un blakussedetajs sieva, viirs, berns vai omamma.
Trenneris pamatoti tev aizradis, ja sajutis, ka vaditajs pargalvigi brauc, vai pa atru, vai nepateizam trajektorijam. Berns vai omme neko neaizradis!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Un neaizmirstam tos, kuri tiešām vēlas celt savu meistarību un, iespējams, vispār ir pirmo reizi trasē. Un viņi vēlas kādu padomiņu... kuru vislabāk var dot blakussēdētājs. Ir ļaudis, kuri vispār vēl nezin, vai viņiem tas interesē. To visu mēs, ar tiesnešu palīdzību, norakām. hmm


Manuprat ir janodala 2 atskirigas lietas. Blakussedetajs ka "trenneris", padomdevejs, kurs zina trasi, vairak vai mazak parzina sportiskas brauksanas iemanjas un blakussedetajs sieva, viirs, berns vai omamma.
Trenneris pamatoti tev aizradis, ja sajutis, ka vaditajs pargalvigi brauc, vai pa atru, vai nepateizam trajektorijam. Berns vai omme neko neaizradis!


Šai gadījumā neviens nevienam neko neprasīja. Un, es teiktu, nav arī iespējams to izšķirot. Piemēram, Kaspars, kā Zāģa treneris, pret ralfinu, kurš piedzīvojis vāku stūrmaņa krēslā. Kurš no viņiem drīkst un kurš - ne?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
...piekrītu Ogam par visiem 100%, ja šis pasākums ir 20-30 cilvēkiem ar mašīnām, tad tas ir way to go, bet ja to plāno pasniegt kā nez kādu alfistu trackday pasākumu, kuru alfisti apmeklē ar ģimenēm u.t.t., tad jādomā ar par to otru pusi, nu negribi tu to pasažieri neņem, bet aizliegt to kā tādu ir nu kā lai to maigāk pasaka  Rolling Eyes ...


parunasim kadreiz pie picas, bet es kategoriski nepiekritu, ka trackday tiek pasniegti ka pasakumi visai gimenei, kur izvizinat bernus, omes, kakisus, sunisus...


Piekritu Elbee viedoklim.Soreiz klat nebiju, bet "gramatinju" esmu lasijis. Ja nu ta otra pusite tik loti alkst pec adrenalina, ludzu, kivere galva un masina ieksa un lai izbrauc paris aplisus. Gribas vai negribas atzit, bet tas tomer ir paaugstinatas bistamibas aktivitate. Kas nozime, ka papildus drosibas pasakumi ir japienem. Velkot ar tiem pasiem 150-180 kmh pa sauru, likumotu celju, vairak vai mazak agresiva stila risks kaut kam notikt ir kudis lielaks neka uz tas pasas pieminetas Bikernieku ielas. Kamer viss beidzas labi, tikmer ir labi, bet kas bus, ja sanaks shaize?


Vai tu būtu ar liselīniem pa lietu vilcis tāpat, ja tev sieva sēdētu blakus? Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tātad visefektīvāk braukšanu apgūt un sajust ir teoriju noskatoties youtube, ko pēc tam pielietot praksē uz playstation?


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tā visu galvā pārcilā, pret elbee postiem argumentu nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lūdzu bildes Wink
http://www.flickr.com/photos/krixulis/sets/72157630107010934/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database