Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Izplūde-electric cutout
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ar vel 6 gadus atpakal galvenais masina bija spoooorta trolis un ta Rolling Eyes  es neko nesaku par labu izpludes sistemu piemeram gtv vai 156 kur orginala aizstata ar kadu laba brenda izpludi vai ari kvalitativi no rokas taisitai  Rolling Eyes  bet nu ne jau 166  Doh!  vina jau ta pat labi dzied prieks limo  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nav jēgas kasīties par šito.
Nav jau tā, ka tagad kāds taisās braukāt ar 166 ar čopera skaņu, doma ir likt, lai varētu pēc vēlēšanās atvērt vārstu patrokšņot tas, ka tas ir biznesa klases auto, nenozīme, ka ar viņu nedrīkst paārdīties un patrokšot.
Un doma, jau pamatā ir atvieglot dzinēja darbību.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu dzineja darbibu tur nekas neatvieglos  Rolling Eyes  jeb tu ari tici magnetiem ??


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Magnētiem es neticu, bet izmēģini pūst parastā salmiņā un tad pūst salmiņā ar malā izgrieztu caurumiņu.
Būs daudz vieglāk izplūst gāzēm no dzinēja.


The Alfa Romeo 166 is an executive car. Kas nav limo, bet gan biznesa klases auto.
Executive car is a British term that refers to a car's size and is used to describe an automobile larger than a large family car.


3.1 Premium compact segment
3.2 Entry-level luxury/compact executive cars
3.3 Mid-luxury/executive cars
3.4 High-end luxury/full-size luxury cars
3.5 Ultra-luxury cars
3.6 Luxury SUV/Crossover

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
Magnētiem es neticu, bet izmēģini pūst parastā salmiņā un tad pūst salmiņā ar malā izgrieztu caurumiņu.
Būs daudz vieglāk izplūst gāzēm no dzinēja.
nonem izputeju uzreiz aiz katalizatora nost un izbrauc  Wink  ta masina bus stipri zaudejusi jaudu un ieguvusi troksni un atgazes salona  Laughing  tici man man sada tada pieredzite ir pie masinam  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu iespējams, bet ar cut-out iespējams ir savādāk, jo ne viss plūst ārā pa turieni.
Es nezinu nav bijusi tāda saskarsme, bet no mēģināšanas jau kāja nenokritīs, būs di*sā noņems, cik tur tā bēda.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
Nu iespējams, bet ar cut-out iespējams ir savādāk, jo ne viss plūst ārā pa turieni.
Es nezinu nav bijusi tāda saskarsme, bet no mēģināšanas jau kāja nenokritīs, būs di*sā noņems, cik tur tā bēda.
bet paskaidro man nafig tas vajadzigs  hmm  visi sitie brinumi jau ir domati lai kertu uz "mulki"  Wink  un ja tu vel tam notici tad vispar pec tam ar putam uz lupas stasti ka ir baiga manta  Laughing  man vismaz 3 klienti ir noticejusi magnetiem un stasta ka tik tiesam ir 2 litri no paterina nost  Laughing  es vienam ieteicu lai uzliek vel 6 -8 magnetus un tad vares no bakas liet ara benzinu jo razos klat  shura  shura  vins apvainojas.........


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu magnēti un šitā štelle ir 2 dažādas lietas.
Topis sākas ar to, ka tika prasīts vai kādam ir pieredze, nu kā izrādās nevienam nav tātad neviens no mums 100% nevar teikt, ka nestrādā un labāk nebūs.
Iespējams, ka ir degvielas ar sūdiem klāt un, ka magnēti varētu kko noņemt no patēriņa, bet nu 2 litri Very Happy   Skan jau pasakaini.
Bet nu ja man tādus magnētus pa velti iedotu es laikam arī prikola pēc uzliktu, bet nu pirkt netaisos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
Nu magnēti un šitā štelle ir 2 dažādas lietas.
Topis sākas ar to, ka tika prasīts vai kādam ir pieredze, nu kā izrādās nevienam nav tātad neviens no mums 100% nevar teikt, ka nestrādā un labāk nebūs.
Iespējams, ka ir degvielas ar sūdiem klāt un, ka magnēti varētu kko noņemt no patēriņa, bet nu 2 litri Very Happy   Skan jau pasakaini.
Bet nu ja man tādus magnētus pa velti iedotu es laikam arī prikola pēc uzliktu, bet nu pirkt netaisos.
nu es saprotot ta brinuma darbibas principu uzreiz saprotu ka tas ir lohatrons  Rolling Eyes  kad nostradasi par mehu vismaz 8 un vairak gadus tad ari sapratisi  Wink  es skruveju jau no bernibas un servisos ari stradaju jau no 16 gadu vecuma tapec ari uz to visu savadak skatos


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.v6performance.net/forums/7g-performance-discussion/79902-exhaust-cutout-installed-pix-vids.html

Šeit ir bildes, kur tiek nomērītas izmaiņas ar cut out un bez.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ticiet man diezvai apskate sito laidis cauri, ko tad uz apskati mainisim izputeju???

http://i101.photobucket.com/albums/m62/carlrx7/IMG_1059.jpg


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
Nu magnēti un šitā štelle ir 2 dažādas lietas.
Topis sākas ar to, ka tika prasīts vai kādam ir pieredze, nu kā izrādās nevienam nav tātad neviens no mums 100% nevar teikt, ka nestrādā un labāk nebūs.
Iespējams, ka ir degvielas ar sūdiem klāt un, ka magnēti varētu kko noņemt no patēriņa, bet nu 2 litri Very Happy   Skan jau pasakaini.
Bet nu ja man tādus magnētus pa velti iedotu es laikam arī prikola pēc uzliktu, bet nu pirkt netaisos.


mums te dāži, ja nemaldos tieši uz 166 uzlika - izmaiņas - apaļa nulle patēriņā un pilnas cenas deficīts maciņā... Very Happy
100% nenostrādāja ekonomija un 100% nostrādāja iztērētā nauda... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Eksperts rakstīja:
Nu magnēti un šitā štelle ir 2 dažādas lietas.
Topis sākas ar to, ka tika prasīts vai kādam ir pieredze, nu kā izrādās nevienam nav tātad neviens no mums 100% nevar teikt, ka nestrādā un labāk nebūs.
Iespējams, ka ir degvielas ar sūdiem klāt un, ka magnēti varētu kko noņemt no patēriņa, bet nu 2 litri Very Happy   Skan jau pasakaini.
Bet nu ja man tādus magnētus pa velti iedotu es laikam arī prikola pēc uzliktu, bet nu pirkt netaisos.
nu es saprotot ta brinuma darbibas principu uzreiz saprotu ka tas ir lohatrons  Rolling Eyes  kad nostradasi par mehu vismaz 8 un vairak gadus tad ari sapratisi  Wink  es skruveju jau no bernibas un servisos ari stradaju jau no 16 gadu vecuma tapec ari uz to visu savadak skatos


servisos diez vai kaut ko tādu var iemācīties, ja nav MĒĢINĀTS>> un cik saprotu nav.

ja runa iet par jaudas palielināšanu tad naturāli aspirētam dzinējam tas būs ļoti niecīgs savukārt turbo motoriem jauda manāmi pieaugs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ideja kā tāda man patīk. Bet viss atkarīgs no izpildījuma. Kur ko kā ieliks.
Diezgan daudziem sportiskiem auto tagad nāk elektroniski virināmi vārsti izplūdē. kas palaiž izplūdi pa papildus kanāliem lai niknāk skan - tas manuprāt ir ok.
Kā jau teicu, manuprāt, ieliekot pirms visiem bunduļiem un laižot uzreiz atmosfērā skaņa nebūs laba (ja esi braucis ar cauru izpūtēju pie "biksēm", visdrīzak skaņa būs tāda pati... imho nekas baudāms tas nav).
Ja ieliek tā kad aiziet pa papildus kanālu uz gala bunduli (apejot vidējos bunduļus) rezultāts varētu būt labs, bet tad skaņa veidojas gala bundulī, tātad viss atkarīgs kā tas skan.
Pilnai laimei manuprāt pēdejo bunduli vajadzētu mainīt uz piem. SuperSprint (pagaidām neesmu dzirdējis labāk skanošu aftermarket V6 bunduli) vai taml.

Skaņa gan ir ļoti subjektīva lieta, kas patiks man, varbūt nepatiks citam.

Par TA neko nezinu, bet pieļauju ka viņiem būs viedoklis naac


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
turpinot sariunu par magnetiem...ir jaunums:
https://cherry.lv/power-saver-ierice-elektroenergijas-paterina-samazinasanai?utm_source=salidzini


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database