Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
SOS! Padoms 145 Alfa! Ņemt/Neņemt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs SOS! Padoms 145 Alfa! Ņemt/Neņemt? 
Sveiki!

Ko sakāt par šo auto? Neesmu vēl izbūries caur visu forumu, ticu, ka visu sev interesējošo info te atrastu, bet laiks ir īss un jāpieņem ātrs lēmums.

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/145/hlhbe.html

Tātad, jūsu viedoklis par šo modeli! Plusi un mīnusi. Ko lai ņem vērā apskatot dzīvē? Līdz šim ar Alfu nav braukts... Lūkoju pēc ekonomiska, bet ņipra studenta auto! Smile
 
Paldies  jau iepriekš!

Lai labi ripo!  Wink[/b]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee reiz bija 33 ar šo pašu dzinēju un kārbu.


Paskaties vai ātrumi slēdzās, cik ļoti tek eļļa ārā, vai nav sarūsējis, vai nav sabeigta piekare, vai visi sīkumi darbojas.

Klasiskā vaina laikam bija kārbas sinhronizatori (ātrumi slēdzas ar krakšķi) un laikam bez eļļas braukti motori?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
elbee reiz bija 33 ar šo pašu dzinēju un kārbu.



šitiem arī boxeri ir?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
smic rakstīja:
elbee reiz bija 33 ar šo pašu dzinēju un kārbu.



šitiem arī boxeri ir?

Sākumā līdz 1996(laikam) 1.4 bija boxeri, pēc tam nāca 1.4TS. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
95 gadam laikam lielakais ienaidnieks - brunais visur kur vien var būt Laughing


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ti rakstīja:
95 gadam laikam lielakais ienaidnieks - brunais visur kur vien var būt Laughing

Domā? Grīdā moš arī problēma, bet citas virsbūves daļas imho pretojas brūnajam labi. Vismaz salīdzinoši ar citām markām imho.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja boxers, tad pirmais ko es pārbaudītu, kā slēdzās ātrumi, nezinu par sinhronizatoriem, bet ja ir iepuvušas kārbas troses tad sūdīgi slēdzās, grūti ielikt ātrumā, manuprāt ar 3 robu bija lielākās problēmas, likās vai nu 1 vai 5. Bet ja pie vainas tikai troses, tad nu, es sev pēc neilgas meklēšanas atradu ideālā stāvoklī, bet lietotas, pa 15 ls, ja nemaldos (garāžā ir jābūt, jaunas gan dabūt pagrūti, fficinā varēja vienu no viņām pasūtīt un cena bija kkas ap 80 ls )

Ko vēl, es pat nezinu.. Varbūt vai izplūdes kolektors kkur baigi nešņāc, nav sapuvis, tas varētu padārgs maiņā, kā jau boxerim.

Uzmet aci eļļai, vai ir normālā līmenī, lai gan ja būs tikko braukts, jau nepateiks..

Par to ekonomiskumu, ja tas ir boxeris, tad viņš ēdīs bik vairāk kā parasts ierindas 1.4 motorīts, es nezinu kā alfām ar TS'iem, bet nu boxerīts ņammā bik

AAA un nenobīsties no apgriezieniem, ja uz 100km/h 5. ātrumā ir bik virs 3000... (tāpēc jau tas patēriņš degvielas nedaudz lielāks, bet nu ņipri arī diezgan)

P.S. Rūsa iet vairāk pa apakšu, kā jau visiem.. Virsbūve uzskatu ir diezgan laba, man vēl uz virsbūves nekur nelien ārā, nu kamēr cinks vēl neizreaģēs.. Apakšu gan vasarā nopindzelēju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad TS nāca tikai no 1996. gada un šim vajadzētu būt boxerim? Nu skaidrāka bilde tapa! Wink  Paldies, tad jau 3dien skatīšu kas un kā ar to Alfonu, iespējams nākšu bariņā  
 Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ap šo laiku mainījās modelis. 95 arī var būt jau twinspark. Galvenais jau lai tā mašīna nav salauzta. Rūsēt šitie man liekas vairs tā nerūsēja.

Man personiski bokseris šķistu interesantāks Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas auto iekš Aluksnes - tika izskatīts kā variants - bail bija no pateriņa - saka, ka zem 10 kopssummā neiet .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Ap šo laiku mainījās modelis. 9
Man personiski bokseris šķistu interesantāks Wink

Tas ir boxer 99.99%

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un no šrotu perekupa? nu nu nu... Gribi lai iet labi un maz tērē- ņem 1.9 jtd 8v

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm, laikam par šo doma jāatmet...  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vismaz bildēs neizskatās slikti tas auto, priekš nepilniem 500 Ls ne tik. Varētu būt tīri braucams auto studentam. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
.Lauris. rakstīja:
Mhm, laikam par šo doma jāatmet...  Sad

Kāpēc jāatmet? Vispirms vajag izbraukt ar to alfu, palīst apakšā, paskatīt motora darbību un tad jādomā par mešanu vai atmešanu. Ja ir iekritis acīs konkrētais modelis, par skādi nenāktu 1) vispār izbraukt ar to auto, lai saprastu kas ir kas; 2) ja joprojām tā mašīna patīk, bet liekas, ka konkrētajam auto kaut kas nav labi, jāizbrauc ar vēl kādu eksemplāru. Un tad jau tā bilde nostāsies. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database