Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
dzesēšanas šķidruma maiņa
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs dzesēšanas šķidruma maiņa 
Kā 156 alfai 2.4 JTD izlaist veco dzesešanas šķidrumu ārā, parasti to dara noņemot apakšējo trubu pie radiatora, bet šai apskatiju tā truba ieiet radiatora kādus 10 cm augstāk par radiatora apakšu, tādējādi noņemot trubu radiatora apakša paliks pilna ar veco šķidrumu un rezultātā izdosies nomainīt tikai daļu no šķidruma. Pieņemot ka daļa vēl paliks motora blokā, tad labi ka nedaudz vairāk par pusi izdosies nomainīt.
Pievienoju bildi ar norādi uz to patruboku:



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, varbuut liidziigi kaa shurtur dara elju mainot - izsuuc......tikai mineejums

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pamēģini izskalot!!! aukšā lej ūdeni apakšā turi vaļā!!! nu esmu redzējis ka tā dara.. Confused  dažiem modeļiem pašā apakšā ir viens tāds mazītiņš ventilīts!!! vari pameklēt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispār apakšā jābūt k-kādai skrūvītei, lai visus tos sūdus, kas tur iekrājušies, var izskalot. Bet neko nezinu, neesmu redzējis.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
pamēģini izskalot!!! aukšā lej ūdeni apakšā turi vaļā!!! nu esmu redzējis ka tā dara.. Confused  dažiem modeļiem pašā apakšā ir viens tāds mazītiņš ventilīts!!! vari pameklēt!

A ko man dos tā skalošana, ja es skalošu ar ūdeni, kā es to ūdeni pēc tam dabūšu ārā, man jau vajag lai tas šķidrums turētu aukstumu ziemā, ja es skalošu ar ūdeni tad man tur paliks ūdens. Ja vienīgi pēc tam kautkādu koncentrātu gāzt iekšā, kas ūdeni padarīs par nesalstošu ūdeni Smile Ar destilētu ūdeni skalot bišķi par dārgu, bet tā lai krāna ūdens paliek iekšā negribās kaļķu dēļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienkārši ielej labu antifrīzuTas neļauj veidoties kaļķakmens kārtai, eļļo sūkni, neļauj korodēt alumīnijam utt...
Ja tā koncentrācija ir minimāli atšķirīga no 50/50 maisijuma - tad būtiski sasalšanas temperatūra nemainīsies...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a caur to caurumu kur truba nāk klāt nevar izsūknēt tos pārpalikumus ar padomju laika benzīna pārsūknētāju (gumijas trubiņa kurai pa vidu ir rokas trenažieris)... Moš mājās kāds medicīniskais bumbieris mētājas (nu tāda gumijas fignja ar ko bērni vasarās laistās) piemočīt tam kādu garāku trubiņu i lēnā garā izsūkt...  Rolling Eyes  nu ili vzasos  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ooo jaaaa v zasos to tosolu. aiwa  un tad ar bendžu uzdzer... Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tosolam ir saldena garša. Nav tik pretīgs kā bendzīns Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
tosolam ir saldena garša. Nav tik pretīgs kā bendzīns Mr. Green


ar paarsimt gramiem laikam pietika lai padariitu galu..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
tosolam ir saldena garša. Nav tik pretīgs kā bendzīns Mr. Green


ar paarsimt gramiem laikam pietika lai padariitu galu..


...turklāt visnotaļ nepatīkamā veidā Very Happy

1) iestājas reibums
2) kad antifrīzs nonāk aknās un tiek sašķelts sākas vemšana, zūd redze, samaņa
3) iestājas nāve.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
tosolam ir saldena garša. Nav tik pretīgs kā bendzīns Mr. Green


ar paarsimt gramiem laikam pietika lai padariitu galu..


...turklāt visnotaļ nepatīkamā veidā Very Happy

1) iestājas reibums
2) kad antifrīzs nonāk aknās un tiek sašķelts sākas vemšana, zūd redze, samaņa
3) iestājas nāve.


I apakšā paraksts - Dari pats...  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: dzesēšanas šķidruma maiņa 
Megaboriss rakstīja:
Ka grib 156 alfai 2.4 JTD izlaist veco dzesešanas šķidrumu ārā


Tikai neaizmirsti sataisīt bildes, kad veiksi šo cildeno procesu Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Vienkārši ielej labu antifrīzuTas neļauj veidoties kaļķakmens kārtai, eļļo sūkni, neļauj korodēt alumīnijam utt...
Ja tā koncentrācija ir minimāli atšķirīga no 50/50 maisijuma - tad būtiski sasalšanas temperatūra nemainīsies...


Izstasti labak ka tavam spaideram tika skalota dzess sistema... Dzirdeju kaut ko par kaut kadu spec skjidumu ko gazat iekshaa! Kas tas tads, kur un cik daudz to vaig dabut? Galvenais ka ta procedura tika veikta un kadi rezultati.

Man tada ka aizdoma, ka radiatora iesedies kads korkjis....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man domāt bundžiņu ar uzrakstu Radiator Flush var nopirkt saimniecības preču veikalā... Vecajai Coupei dariju tā, ka izgāzu laukā tosolu, ielēju ūdeni kopā ar to šķīdumu, padarbināju, un tad atkal jauno tosolu iekšā. Vobšem jāseko instrukcijai.

Tikai pēc tam gan tosols nāca ārā pa kādiem pieciem caurumiem un vēl pa sūkni Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database