Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Problēmas ar audio sistēmas uzstādīšanu.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Problēmas ar audio sistēmas uzstādīšanu. 
Lieta tāda, ka man no vācijas atdzina alfu. Bet skan tikai pīkstuļi priekšā kas pie durvju rokturiem un blakus sedētāja pusē priekšā pie kājām viena tumba. šofera pusē liekas ka tumba ir, bet nu neskan. Aizmugurē ne vienās ne otrās durvīs nav tumbu un arī uz plaukta tubu vietā tik tukšumi vien un pie tam vadi arī nekādi nepienāk. Raut vaļā apšuvumu vadītāja durvīm negribu, ja norošu klipšus tad atpakaļ vairs nedabūšu... Vadi bagažniekā ir savilkti liekas ka visi vajadzīgie, tātad vācijā aizmugurē bijis kaut kas nopietns. Tur pienāk resnais sarkanais vads, kurš otrā galā pievienots akumulātoram, tātad pluss un resnais zaļais vads, kurš tur pat netālu bagažniekā atradis korpusu. Tad vēl nāk divi atsevišķi vadu kūlīši, viens kūlis zils otrs violets. Katrā no tiem kūļiem nāk divi resni vadi kuriem galos štekerīši un viens šaurais vadiņš ar tādu kā klemīti galā. Bagažniekā arī mētājās divi pāri parasti tumbas vadi, kā noprotu tie palikuši, jo tumbas kas nākušas plauktos ir darbinātas caur pastiprinātāju.
šodien gribēju pievienot visu paskatīties vai darbojas, bet atdūros kā pret mietu. Saspraudu štekerus ligzdās, bet nesapratu kur jāliek tiek mazie vadiņi kuri nāk līdzi katram kūlim, tad pievienoju korpusu pie GND. Tālāk īsti nezināju pie ka likt sarkano plusa vadu, bija divi varianti - B+ vai REM. Nezināju pie kura pielikt, tādēļ paskatījos internetā informāciju, tur teica ka pie B+ pamēģināju, bet bez emocijām, pastiprinātājs pat neieslēdzās, pamēģināju arī pie toras, arī nekas. Patestējot ar lapmiņu noskaidroju, ka pa sarkano vadu nepienāk barošana. Kāpēc tā? Vai vads kkur būtu pārrauts? Vai viņš iet kkur caur magnetafonu? (nevarētu tā būt vai ne?) Pa kurieni parasti tiek vilkti šādi vadi? Savējo es izsekoju, ka tas aiziet no akulumatora uz blakussēdētāja pusi un pazūd kkur salonā. Tālāk nezinu.
Kā man izvilkt jaunu barošanas vadu ja tāds ir nepieciešams? Un kā man pieslēgt pareizi to pastiprinātāju. Pastiprinātājam ir 4 kanāli, pie tiem gribu pielikt sūbi un divas tumbas.

Zinu ka jautājumi laikam ir stulbi, bet pirms tam nekad ar šitām lietām neesmu ņemies, ceru ka varēs kāds palīdzēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piebrauc ciemā... naac
Mazā Krasta iela 79 - veikals Incar


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veikals specializēts uz šo pasākumu viekšanu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Parasti pastiprinātajam pienāk divi + vadi.
Viens pastāvīgais +12V barošanas vads ar lielu škērsgriezumu, kurš caur drošinātāju pa taisno pievienots pie akumulatora klemmes.
Otrs mazais +12V vads, kas ieslēdz pastiprinātāju. Šis parasti nāk no galvas(magnetafona) speciālas izejas un pa to pienāk + tikai kad galva ir ieslēgta, citādi aķis būs sauss jau pēc pāris stundu stāvēšanas ar ieslēgtu pastūzi.

Vilkt autiņā uz dullo vadus ir nedaudz neprāts. Vismaz ar testeri pārbaudi visus spēka vadus un tad kautko slēdz. Jēdzīgāk gan ieteiktu aizbraukt uz Incar vai taml. kantori, kur palīdzēs ar padomu vai pieslēgs par nelielu samaksu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
piebrauc ciemā... naac
Mazā Krasta iela 79 - veikals Incar

+1000
tie čaļi es domāju ka ātri un nesāpīgi sapratīs kas un kā Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
durvīs vienkārši noņem melnos plastmasas apļus virs skaļruņiem....nevajag raut nost obšivkas durvīm...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā tā laikam būs prātīgāk. Bet ar cik lielu summu jārēķinās?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, nemaz nevajag raut nost saki? ok paldies palūrēšu, tagad vajadzētu kaut cik muzonu, lai vismaz 2 skan, tad pēc algas piebraukšu pie Incar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
Jā tā laikam būs prātīgāk. Bet ar cik lielu summu jārēķinās?


konsultācija Alfistam būs bezmaksas uz vietas aplūkojot būs vienkāršāk ar pirkstu parādīt kas kur, kā un kāpēc! Wink
Ja rokas neaug no pmd un ir saprtatne par elementārām lietām - ticamāk varēsi visu pats visu sariktēt, nekā baisi sarežģīta tur nav. Wink

Iespējams, ka drošeklis ir nosvilināts, tāds maksā latu vienalga ANL, miniANL vai AGU...
ir tādi uz vietas.

Jāmaksā ir tikai par preci un darbu - atbilstoši paveiktajam. Wink
Es te būšu līdz ~ 17:30, bet tā bode ir vaļā līdz 19:00


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tagad ir atvaļinājums, uz rīgu nesanāk tagad braukt. nākošnedēļ varētu pieslīdēt, tikai man jāartod kartē kur tas ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja brauc pēc navigācijas, tad - liec Toma iela 4, Rīga
Vari googles kartēs ierakstīt adresi, tikai tur būs mazliet neprecīzi - veikala fasāde un ieeja ir uz Toma ielas Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vajadzēja pirkt V6, tad muzika nav vajadzīga  emo  emo  emo  emo


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas bija neželīgi


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ti rakstīja:
tas bija neželīgi

 ahahahahahaaa


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man alfās pat bez v6 nav mūzikas SmileSmileSmile
(to, kas ir 155 var neskaitīt )


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database