Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
AR 156 salona gaisa filtra maiņa [Dari Pac + BILDES]
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR 156 salona gaisa filtra maiņa [Dari Pac + BILDES] 
Simptomi: Nesvaigs gaiss salonā, ja izslēdz kondicionieri aizsvīst logi, vārdu sakot neveselīgs klimats.

Risinājums: Jānomaina salona gaisa filtrs

Vieta: Garāža / lielveikala stāvvieta / saulaina diena... whatever... lai ir gaišs, nepūš vējš un nelīst lietus uz galvas.

Laiks: 20 minūtes

INSTRUMENTI: skrūvgriezis ar svītras, krusta (philips) un zvaigznītes (torx) uzgaļiem, smailknaibles, iespējams ka vajadzēs gabaliņu izolenes.


Un protams - pats filtrs. Pasūtīts pie Sviesta par deviņiem latiem.



Alfa Romeo 156 salona gaisa filtrs atrodas zem motora pārsega, aiz plastmasas, kas ir logu tīrītāju rajonā. KREISAJĀ PUSĒ. Lai labāk to plastasu noņemtu, ieteicams logu tīrītājus "iesaldēt" tā lai netraucē. Ieslēdzam aizdedzi, paspiežam logu tīrītāju slēdzi uz augšu un izslēdzam aizdedzi...




Plastmasas vāks stiprinās ar divām krusta skrūvēm, no kurām viena paslēpta aiz apaļa plastmasas vāciņa...





...divām torx skrūvēm...



...un kādiem 3-4 plastmasas klipšiem, kurus uzmanīgi, bet samērā vienkārši var izmānīt ārā.



Tad, kad vāks atbrīvots, to var pabīdīt malā, vienīgais kas to tur pie auto ir špricekļa trubiņa.



Parādās gaisa filtrs, ko izķeksējam ārā...



... un redzam, ka tur daudz kas dzīvo!



Atkarībā no apstākļiem mazliet iztīram sūdus un lapas (ja tādas ir) un ieliekam jauno filtru. Tas jādara prātīgi, jo mazliet traucē mazais ūdens novadīšanai paredzētais vāciņš, kas ir virs filtra. Der pārliecināties, vai viņam nav aizsērējusi drenāža.



Kad jaunais filtrs vietā, uzliekam atpakaļ vāku, uzmanīgi to pieskrūvējam un - wuala! Svaigums un laime!

Fitra instrukcijā rakstīts, ka šis elements esot jāmaina ik pa 10 000 km. Domāju, ka tas daudziem liks sarosīties Wink




Galerija ar lielākām bildēm te



Pēdējoreiz rediģējis smic Sat Nov 18, 2006 12:19 am; pavisam rediģēts 3 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tev laikam viegls darbs Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Tev laikam viegls darbs Very Happy

Nesūdzos Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To vāciņa noteci pārbaudīt OBLIGĀTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Man arfilā mainīja filtru un pēc 2 nedēļām pietecēja salons lietus laikā kā no spaiņa, Arfilā pēc tam rekomendēja mainīt stiklu, jo visi veči štāstīja, ka vienīgā vieta , pa kuru var tecēt ūdens ir nehermētisks priekšējais stikls.
Es nenoticēju, pats visu to izjaucu un atradu, ka tā notece ir pilna ar s...... un ūdens gažas virsū filtram, ja būtu blakus gadījušies arfilas servisa veči ar visu Sašu būtu kādu nositis.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajag izveidot How-to sadaļu ...
p.s. good work smic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parvedejs rakstīja:
Vajag izveidot How-to sadaļu ...
p.s. good work smic


Vēl ieteikums darboties gribētājiem ar putekļu sūcēju zem filtra izsūkt arī gaisa savācēja turbīnu nu vai HVZ kā viņu tur sauc, jo draza mēz būt arī tur!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa, un tris reiz apgriezties ap savu asi skali saucot dieva dela vardu:) lai launie gari netiek klat!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ... 
johaidī! un es jau gribēju uz arfilu dzīt, lai jauc ārā un meklē kas pa lietu, jo džeki mainot logu tīrītāja motoru arī nomainīja gaisa filtru. nākamajā dienā pēc lietus līdzbraucējs iesēdās un prasīja- kāda vella pēc man mašīnā peļķe? vispār pēc opeļa autoprieka alfai pats klāt neķeros, bet laikam vajadzēs sākt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ... 
traka plume rakstīja:
johaidī! un es jau gribēju uz arfilu dzīt, lai jauc ārā un meklē kas pa lietu, jo džeki mainot logu tīrītāja motoru arī nomainīja gaisa filtru. nākamajā dienā pēc lietus līdzbraucējs iesēdās un prasīja- kāda vella pēc man mašīnā peļķe? vispār pēc opeļa autoprieka alfai pats klāt neķeros, bet laikam vajadzēs sākt...


Sen tak zināms, ka ja kaut ko vari pats, tad dari. savādak neviens urla nevienu auto kā priekš sevis netaisa Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ... 
MF rakstīja:
traka plume rakstīja:
johaidī! un es jau gribēju uz arfilu dzīt, lai jauc ārā un meklē kas pa lietu, jo džeki mainot logu tīrītāja motoru arī nomainīja gaisa filtru. nākamajā dienā pēc lietus līdzbraucējs iesēdās un prasīja- kāda vella pēc man mašīnā peļķe? vispār pēc opeļa autoprieka alfai pats klāt neķeros, bet laikam vajadzēs sākt...


Sen tak zināms, ka ja kaut ko vari pats, tad dari. savādak neviens urla nevienu auto kā priekš sevis netaisa Twisted Evil


pats opeli taisīju tik ilgi, kamēr no lāsītes vairs neko nevarēja dabūt laukā. diez kā būs ar ar!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ... 
pats opeli taisīju tik ilgi, kamēr no lāsītes vairs neko nevarēja dabūt laukā. diez kā būs ar ar!?[/quote]

Kā Tu to domā: vairs neko nevarēja dabūt laukā Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ... 
varēja, tikai
1) apnika 4-5 dienas nedēļā atdoties autopriekam motorā rakājoties
2) kamēr biju komandējumā, tētis opeli nopārdeva par 80,- Ls, bet tas džeks, sataisot sajūgu un nomazgājot autiņu, nopārdeva citam par 120,-
nebija nekas ze spešal- 1.3 kadets, toties kā uz grantiniekime turējās ar cementa maisu bagažniekā  yo !!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ... 
traka plume rakstīja:
varēja, tikai
1) apnika 4-5 dienas nedēļā atdoties autopriekam motorā rakājoties
2) kamēr biju komandējumā, tētis opeli nopārdeva par 80,- Ls, bet tas džeks, sataisot sajūgu un nomazgājot autiņu, nopārdeva citam par 120,-
nebija nekas ze spešal- 1.3 kadets, toties kā uz grantiniekime turējās ar cementa maisu bagažniekā  yo !!!


 vispaar sho opeli (tb taadu opeli) es atceros ar nostaljgjiju ... brauca gan ne aatraak par 160 (no kalna), kalnaa 110 normaali 140 Very Happy  Man vinjam (kaa studentei) regulaari benziins beidzaas (mekleejot staavvietu Riigas centraa), un tad dabuuju vinju (benziinu) suukt, lai mashiinu palaistu ... kaa taksikomaane briizhiem jutos Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ... 
īvele rakstīja:
traka plume rakstīja:


 vispaar sho opeli (tb taadu opeli) es atceros ar nostaljgjiju ... brauca gan ne aatraak par 160 (no kalna), kalnaa 110 normaali 140 Very Happy  Man vinjam (kaa studentei) regulaari benziins beidzaas (mekleejot staavvietu Riigas centraa), un tad dabuuju vinju (benziinu) suukt, lai mashiinu palaistu ... kaa taksikomaane briizhiem jutos Very Happy

tev gan forši studentu gadi..  aiwa


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ... 
Lienii rakstīja:
īvele rakstīja:
traka plume rakstīja:


 vispaar sho opeli (tb taadu opeli) es atceros ar nostaljgjiju ... brauca gan ne aatraak par 160 (no kalna), kalnaa 110 normaali 140 Very Happy  Man vinjam (kaa studentei) regulaari benziins beidzaas (mekleejot staavvietu Riigas centraa), un tad dabuuju vinju (benziinu) suukt, lai mashiinu palaistu ... kaa taksikomaane briizhiem jutos Very Happy

tev gan forši studentu gadi..  aiwa


 jaa bija labi, mans braalis kaa samaksu par projektu vinju dabuuja, pasham tiesiibas nebija, es vinjam par shoferi briizhiem piestraadaaju, un kaa pateiciibu pati vareeju ar to braukaat savaam vajadziibaam, tas bija nenormaali kruti!  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database