Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
156 V6 2,5 1998.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 156 V6 2,5 1998. 
Pārdodu savu ilggadējo draudzeni un domubiedreni Wink
Iegādājos 2002.g ar ~100k.km  - pašlaik 150k.km.
Melns momo salons, āķis (ja nu kādam ienāk prātā kaut ko vilkt)... nu un viss pārējais kā jau 156 2,5.
Pirms mazāk kā 10k.km nomainīti amortizatori, sajūgs, bremžu diski un uzlikas, ievērojama kaudze ar piekares detaļām, uz 130k.km nomainīta siksna.
Cena mēreni amizanta - 4500 EUR... un pat par to vēl varam parunāties Smile
Protams, ka var gan apskatīt, gan aptaustīt, gan arī pabraukāties.


sludinājums ss.lv:   http://ss.ss.lv/msg/lv/54/2690/107569/Un4OFExgQg==.html

Raitis



Pēdējoreiz rediģējis kazrags Wed Dec 01, 2010 12:23 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tas ir psc, šitie dempingotāji!
drīz jau pa metāllūžņu cenu atdos Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A ko darīt, ja žēl turēt auto pie sētas un nebraukt? Ir vēlēšanās turēt cenu augstu - pērc no manis šo alfu... un pēc tam tirgo divas kā ģimenes komplektu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kazrags


Pievienojies: 04 Oct 2006
Komentāri: 2



  
  
A ko darīt, ja žēl turēt auto pie sētas un nebraukt? Ir vēlēšanās turēt cenu augstu - pērc no manis šo alfu... un pēc tam tirgo divas kā ģimenes komplektu

 ja nav nosleepums,pret ko tad Tu vinju iemainiji? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pret A4 1,9TDI (PD) 2002
Nu grozi kā gribi - degvielā diference sanāk diezgan ievērojama... un ģimeni avantā vadāt arī ērtāk Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
....vareetu padomaat ka AR nav diizelju ar 1,9 Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
....vareetu padomaat ka AR nav diizelju ar 1,9 Razz


Tas auto ir jāmīl pa īstam, citādi neglābjami tiks meklēts prakticisms...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kur nu veel AR ar vagona virsbuuvi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Njā... taisnība, protams, tavā pusē Wink
Īstenībā jau vienkārši tā sagadījās... bez tam 1,9 quattro ar manuālo kārbu arī tāpat vien apkārt nemētājās, un mana plašā sirds vienkārši nevarēja atteikties no šāda piedāvājuma...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kazrags rakstīja:
Njā... taisnība, protams, tavā pusē Wink
Īstenībā jau vienkārši tā sagadījās... bez tam 1,9 quattro ar manuālo kārbu arī tāpat vien apkārt nemētājās, un mana plašā sirds vienkārši nevarēja atteikties no šāda piedāvājuma...

es tieshi mekleeju A4 1,9 vai 2,5 ar automaatu,pilniigi nekaadas izveeles nebija,tapeec noriskeeju AR 156 ar 1,9,pagaidaam ir azhuur,zheel tikai ka manuaalis Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edz kā Smile
Tiesa gan teksta gabals "zheel tikai ka manuaalis" manī raisa neizpratni... nu kā tā var izteikties par klasiskām vērtībām Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kazrags rakstīja:
Edz kā Smile
Tiesa gan teksta gabals "zheel tikai ka manuaalis" manī raisa neizpratni... nu kā tā var izteikties par klasiskām vērtībām Wink

klasika,ha ha,klau veciit varbuut Tu juusmo arii par mehaniskajiem logu paceelaajiem un klimas vietaa parasto pe4ku??? Shocked  taa ta4u arii ir klasika Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu kāpēc tad uzreiz šitā - tā jau var aizrunāties arī līdz fekāliju atstāšanai pie alas ieejas, ko, savā ziņā, varētu uzskatīt par daudz progresīvāku lietu kā kārnīšanos alas tumšākajā stūrī Wink
Vienkārši mani kaut kā neiejūsmina vidējie aritmētiskie automāti - nezinu kāpēc tas tā, bet tā nu tas vienkārši ir... par selespeed un citām labām lietām tagad gan nediskutēsim...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kazrags rakstīja:
Njā... taisnība, protams, tavā pusē Wink
Īstenībā jau vienkārši tā sagadījās... bez tam 1,9 quattro ar manuālo kārbu arī tāpat vien apkārt nemētājās, un mana plašā sirds vienkārši nevarēja atteikties no šāda piedāvājuma...


Es te mazliet ne pa teemu...
1) vai kaadam ir logisks izskaidrojjums, kaadeelj gandriiz visi LV manaamie Vaacijaa razhotie vieglie diizelji tik shausmiigi duumo? Neatkariigi no taa vai tas ir 2002. 1.9tdi vai 92. gada 1.9d...
2) tagad es pilniigi droshi zinu - vaacieshiem tie diizelji saliidzinoshi ir baigie meesli Smile Nu nopietni. Es vinju ficiishu staipiishanu ar taam miskasteem vairs nevaru iztureet. Un taadu A4 nepirktu arii siekstaa iesiets - pietiek bez manis visaadu "praktisko latvieshu", kas sapirkushies tos kuuposhos vaacieshus ar 400k noskreejienu un vaargiem 110Zs, kas tur veel pa iekshu steberee Smile
3) kaa alternatiiva - Crosswagon Q4 1.9JTD ar 150Zs un advanceetaako neelektronisko pilnpiedzinju, kaada pieejama vieglajiem auto liidz 2006. gadaa uzradaas Audi Q7.

Nu kaut kaa taa.

Par lietu: 156 V6 par 4500 EUR ar nomainiitu sixnu IR JAANJEM!!! yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


Par lietu: 156 V6 par 4500 EUR ar nomainiitu sixnu IR JAANJEM!!! yo


Vot, vot... a es ko saku Wink


Bet dīzeļi, iespējams, dūmo praktisko latviešu tipiskās kaites "pussy-foot" dēļ - turbīnai ir jāstrādā nevis jābūt tur kaut kur piekarinātai un jākalpo kā sodrēju krātuvei... un tad, kad pēc šādi nobrauktiem 100km paslīd kāja, gāzes pedālis tiek nospiests dziļāk un degvielas patēriņš uzkāpj līdz katastrofiskiem un praktisko latvieti izputinot draudošiem 12l/100km... nu tad pa izpūtēju pirmajā brīdī kā zirgāboli birst ārā ogļu briketes Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database