Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nākošais
Kartingu čempionāts 11/12
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arī biju Kandavā.
Patīk doma un ka LV kas tāds notiek super Reddbill malači.
Liela dalībnieku atsaucība ~170. Arī malači.
Bija muzons.
Bija 8 karti. Tāpēc 22 kvalifikācijas grupas.
Dalīja pa svariem un kartos lika atsvarus. Tas godīgi.
Katrs dabū izbraukties 10 apļus kvalifikācijā. Cena 4 redbull iegāde un biļetes pajautāšana.
Katrs brauciens aizņēma ~10min trasē. Tas noīmēja 4-5 braucieni stundā. Es biju 21.braucienā. Līdz startam gaidīju 5 stundas emo Darīt nebija ko. Labi, ka kompānijā itālis.
Karti negāja vienādi. Izteikti ātrāki bija karti nr. 2, 7, 9.
Itālis izlozēja 9. Viss kārtībā un bez spriedzes kavlificējās finālbraucienam.
Es izlozēju 5. Nobraucu 0,8s lēnāk par itāli Exclamation Un tas trasē, kur ar 333 kartiem jābremzē tikai vienā līkumā, bet pārējos tikai jātrāpa neatmetot nemaz, tāpēc braukšana diezgan garlaicīga, bet ne nebaudāma. Kur atrast vēl 0,9s, man nav ne jausmas. Question Ar kartu nr. 5 neviens par mani ātrāk tā arī nebrauca. Pat rūdītais openkartists Rūdolfs Toms Bērziņš atpalika no mana laika par 0,4s.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, redbuli malači, ka rīko tik daudz un dažādus pasākumus, vienmēr aktīvi, vienmēr līmenī un vēl par pusvelti  applausi


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sestdien nejauši gadījās būt Kandavas pusē...


'Jau pirms 10iem paprāva rinda pie reģistrācijas, anketa angliski, svars, vecums un tradicionālā RedBull bunždiņa. 'Fonā pieklusināta(pensionētā juriste) mūzika no nenosakāmas markas bumboxauto. Stāvlaukums pilns, publika raibu raibā - vietējie(es ka dos sānos...), tādi, kas par kartingu tikai dzirdējuši(tā, un kur te gāze un bremze?...)un dāžāda kalibra exraceri(pirmā pazīme - race kombis...). Kopumā 173 pretendenti   Rolling Eyes


Mani ielozēja(ielika) 9 kvalifikācijas braucienā. Arī karts gadījās labs Nr9. Laiks braukšanai ideāls, silts un sauss. Ātri izbraucu cauri septiņiem priekšā esošajiem un ķēru kaifu no trases. Laiks, kā vēlāk izrādījās, bija ceturtais labākais no tiem simtiem. yo
  



Pēc n-tajām stundām pie braukšanas tika arī Nr7(jo reģistrējās viens no pēdējiem). Nobrauca precīzi, bez acīmredzamām kļūdām. Jau pēc finiša kļuva acīmredzams iemesls - karta savirze cūkām...Un tas pie tik sīvas konkurences, kad sekundē iebrauc padsmit cilvēku...


 
Dienas garumā divas reizes gāza lietus, un otrā reize bija manā pusfinālā. Uz pusfināliem orgi nez kāpēc noņēma svarus vieglsvariem un manas šanses ar 9ZS kartiem samazinājās. Tā arī bija - pēc starta jau līdz pirmajam pagriezienam mani noķēra(bet tomēr neapsteidza   Embarassed)no otrās rindas startējošā Grosberga(viena no TOP Openkartistēm), tālak braucu trešais, mani bakstīja, tad pirms manis esošais sagriezās un lai neieliktu frontāli arī sagriezos  Crying or Very sad . 10 apļu sacīkstē, kad nobraukta gandrīz puse tas ir cauri... Ķēru, ķēru, bet nenoķēru. Turklāt kļūdaini domādams, ka palieku piektais, izrādījās sestais -   Smile



Sāku jau  emo , kad atcerējos, ka fināla dienā(18.AUG) man paredzēta dalība AAK 40.gadu jubilejas rallijā un nomierinājos. Aizbraucu mājās un PIEēdos Cool

Pilnie rezultāti: http://www.redbull.lv/cs/userfiles/file/REDBULL%20KartFight%20KANDAVA%20Kvalifikacijas%20Rezultati(1).pdf
http://www.redbull.lv/cs/userfiles/file/REDBULL%20KartFight%20KANDAVA%20PusFinala%20Rezultati(1).pdf


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smieklīgi bija tas, ka vairākkārt 5.kartam veica salīdzināšanas braucienus pēc dalībnieku paustās neapmierinātības. Tādus visnotaļ apšaubāmus salīdzinājuma braucienus. Subjektīvus, kur testētāji brauc ar milzu kļūdām un netiek fiksēts apļa laiks c
Protams, kartam savirzi saregulēja jau pēc kvalifikācijas braucieniem. Un arī tikai tad, kad visai klaju neapmierinātību biju paudis gan es, gan R.T.Bērziņš Sad


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana pusfināla starts(esmu uzmanības centrā Razz)  un citas bildes

http://www.go4speed.lv/lv/photo/kartings/433-red-bull-kart-fight-2012-kandava/




_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien nejauši gadījās būt Arēna Rīga tuvumā...


Openkarta tēvs Uldis, no Preses nama šaurības tā kārtīgi izpleties Arēnas, tā saucamajā VIP stāvvietā(iebraukšana no Skanstes ielas pie Autonama). Konfigurācija interesanta, ir knifiņi, ir vietas kur ar galvu jābrauc. Saķere ne visai( vēl viens arguments braukt ar prātu). Taisnes vizuāli izskatās garākas nekā braucot trasē. Kopējie starti nebūtu labi, jo trasi norobežo viena riepu rindiņa, bet fastlaps jau sanāks. Trases rekorda nav, jo lielāko pasākumu laikā viss tiek demontēts  Shocked

Un vispār nobraucu maz, jo dabūju mīksto Embarassed


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
citāts no Openkarta ...VIA SMS kartinga trasē, kas atrodas stāvlaukumā pie Arēna Rīga. Trase ir pagaidu un darbosies tikai līdz 30.septembrim. Confused

Tāds klejotāju dzīvesveids...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
citāts no Openkarta ...VIA SMS kartinga trasē, kas atrodas stāvlaukumā pie Arēna Rīga. Trase ir pagaidu un darbosies tikai līdz 30.septembrim. Confused

Tāds klejotāju dzīvesveids...


...nu diezgan loģiski - sākusies DINAMO sezona, un tos pļurkšķus neviens tur dzirdēt negribēs + viņi IMO atrodas tieši sportistu un personāla stāvlaukumā... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Biju sodien Haraldu atbalstit, riktigi labs pasakums, 13 komandas, 13 karti trase, saule, lietus un mezonigs lietus emo Un nomocit ar kartu ~1h lietu saciksu rezima ir riktigs kaifs, kaut kad ap 25 minuti pa istam atveras un tad var vienkarsi lidot talak. Musu komanda bija 8 brauceji, no neilgi pec starta iegutas 12 vietas uzkapajamies lidz 7. Domaju, ka alfistu komanda saja vai lidziga pasakuma vertu cinities par uzvaru, nakamreiz jasaorganizejas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
7. vieta???
KRUTA! yo yo yo
laikam jūs izkabinājāt arī dažas komandas, kurās tikai profesionāli kartingisti vai čaļi ar izšūtu, personalizētu homoloģētu kombezu brauca!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labbprāt piedalīšos AlfaClub komandas sastāvā.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.go4speed.lv/lv/photo/kartings/488-slegelmilha-izturibas-brauciens-kartinga/


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
http://www.go4speed.lv/lv/photo/kartings/488-slegelmilha-izturibas-brauciens-kartinga/


super sevi ari atradu stradajam Laughing



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar Davi esam kartinga hallee http://www.youtube.com/watch?v=yJNYHgvNfSs pagaidam no 48 esmu 16,,,


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
ar Davi esam kartinga hallee http://www.youtube.com/watch?v=yJNYHgvNfSs pagaidam no 48 esmu 16,,,


A kas tur par pasākumu? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database