Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Nākošais
Kartingu čempionāts 11/12
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
yuran rakstīja:
elbee rakstīja:
Biker rakstīja:
elbee rakstīja:
Biker rakstīja:
brauksu no centra, ja kads grib pavizinaties ar limo, var pieteikties  naac


Es gribu! Smile


o.k. ap cikiem izbraucam? pec 11tiem


aha


nafig tik agri? Kāda programma būs?


nu tur meitenes, dejas kokteili u.t.t.  Ffff..fristailo


yee, esmu istaja masina trapijis! yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es būšu +1 (Sergejs arī brauks). Ceru ka ir ok.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sezonu sakam sestdien ar slapjo posmu un rekordlielu dalibnieku skaitu, 5 Lietuvas kluba parstavji un 7 vietejie alfisti, braucam kvalifikaciju, pec kuras dalijamies pusfinalos, kuru pirmo tris vietu ieguveji tika A finala, parejie cinijas B finala.

Kvalifikacijas uzvaretajs Lietuvas kluba sefs Zalas, parspeja pat Andronu, kam otra vieta, talak jau viss ka parasti- elbee, nr7, AMV...

Pirmaja pusfinala parliecinoss bija Nr7 un par parsteigumu parupejas Sogjis ienemot stabilu otro vietu. Tikmer AMV vismaz divreiz ieguva un pazaudeja treso vietu cina ar lietuviesiem, pedejo reizi to pazaudeja pedeja apli, laikam bija nolemis uzvaret B finalu un tikt ari A finala. Otraja pusfinala lietus pienemas speka, trase kluva loti slapja, visi brauca pratigi un uzmanigi, A finala tiek Andron, elbee un yuran.

Finalbraucieni sakas ar B finalu, kura dalibniekiem bija "jaiet uz visu banku" un jauzvar brauciens lai tiktu A finala, so taktiku un skatitajus izklaidejosus manevrus demonstreja AMV, bet soreiz banku nedabuja, palika devitaja vieta, kvalifikacijas uzvaretajs Zalas bija izsavis visu pulveri kvalifikacija un braucienos ne tuvu nespeja pietuvoties kvalifikacijas laikam, 10 vieta, bet B finalu uzvar Masas, kurs gust iespeju startet A finala. A finals sakas ar pamatigu grustisanos pirmaja likuma, rezultata nr7 ir sagriests brauksanai preteja virziena. Nakamajos aplos savus kartus uz slapjas trases nespej savaldit ari leisu brauceji un elbee, tikmer Andron, Sogjis un yuran no visiem atraujas, Sogjis ilgaku laiku turas otraja vieta, tomer pedeja apli nervi neiztur un pielauto kludu del garam tiek gan elbee, gan nr7, un ari Masas. Andron parliecinosa uzvara, yuran otrais, elbee sivas cinas ar Masas un nr7 notur treso vietu, Masas augstaja piektaja vieta.

Rezultati te http://www.alfaclub.lv/portal/wp-content/kartingi_11_12_rezultati.xls
Bildes varbut bus velak

Nakamais posms varetu but izbraukuma posms un risinaties Smalininkai, Lietuva http://www.rkv-racing.lt/en Tikko rekonstrueta trase, ar jaunu segumu un jauniem nomas kartiem, esot loti labi, sacensibu formats musejais, dalibasmaksa varetu but 2x zemaka ka Kandava. Cels tikai 2x talak ka Kandava. Pirmdien vakara bus zinams, kad varam so posmu noorganizet. Brauksim?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Nakamais posms varetu but izbraukuma posms un risinaties Smalininkai, Lietuva http://www.rkv-racing.lt/en Tikko rekonstrueta trase, ar jaunu segumu un jauniem nomas kartiem, esot loti labi, sacensibu formats musejais, dalibasmaksa varetu but 2x zemaka ka Kandava. Cels tikai 2x talak ka Kandava. Pirmdien vakara bus zinams, kad varam so posmu noorganizet. Brauksim?


ja būs man derīgā laikā - domāju, ka braukšu Rolling Eyes btw. kā ar kartiem Kandavā - bija līdzvērtīgi, vai katrs savādāks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BILDES

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

Nakamais posms varetu but izbraukuma posms un risinaties Smalininkai, Lietuva http://www.rkv-racing.lt/en Tikko ..... Brauksim?


labprāt braukšu, ja vien tas neiekrīt laikaposmā 8.-18.septembris.


To MartinsT, es braucu 3 ar citu kartu. Kvalifikācijas nr.4 un pusfināla nr.9 dramatiski atšķīrās ātrumi taisnē. Stūrējās abi ļoti labi un identiski. Finālā izlozētajam nr.14 bija dramatisks understeer. Ātrajos līkumos biju krietni ātrāks par elbee un Masas, be tlēnajos līkumos biju tik pat krietni atpaliku. Domāju, tāpēc Zalas ar nr.14 neko neparādīja ne 1/2finālā, ne B finālā.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Septembrī jau vairs nesanāks nekādi karti. Trenēšos virtuāli un gatavošos pavasara posmiem.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
elbee rakstīja:

Nakamais posms varetu but izbraukuma posms un risinaties Smalininkai, Lietuva http://www.rkv-racing.lt/en Tikko ..... Brauksim?


labprāt braukšu, ja vien tas neiekrīt laikaposmā 8.-18.septembris.


To MartinsT, es braucu 3 ar citu kartu. Kvalifikācijas nr.4 un pusfināla nr.9 dramatiski atšķīrās ātrumi taisnē. Stūrējās abi ļoti labi un identiski. Finālā izlozētajam nr.14 bija dramatisks understeer. Ātrajos līkumos biju krietni ātrāks par elbee un Masas, be tlēnajos līkumos biju tik pat krietni atpaliku. Domāju, tāpēc Zalas ar nr.14 neko neparādīja ne 1/2finālā, ne B finālā.



Tas varetu but 10. vai 17. septembris. 10ls par kartingu, 10ls par pirtinu ar alonu. Tads ir LT kluba priekslikums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
10. nevareshu, bet 17. labprat aizbrauktu!


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nāks tuvāk - skatīsimies. Es labprāt, bet nez, kā būs ar laikiem... shifty


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3/4 sept. leisi plano piedalities 333km un varbut ari 1000km gonka Bikerniekos, bet 24/25 bija atkal kaut kadas gonkas Lietuva, no pieejamajiem datumiem mums tatad labak der 17.09.?

tad uz to ari organizejamies. jautajums nakamais- "usadbu" organizet? alins, sasliks, pirtina, izguleties svaiga gaisa un majas svetdien. leisi rekina, ka gan kartings, gan pirts, gan alus, gan sasliks varetu ieklauties 20~25ls no galvinas. es esmu par!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
3/4 sept. leisi plano piedalities 333km un varbut ari 1000km gonka Bikerniekos, bet 24/25 bija atkal kaut kadas gonkas Lietuva, no pieejamajiem datumiem mums tatad labak der 17.09.?

tad uz to ari organizejamies. jautajums nakamais- "usadbu" organizet? alins, sasliks, pirtina, izguleties svaiga gaisa un majas svetdien. leisi rekina, ka gan kartings, gan pirts, gan alus, gan sasliks varetu ieklauties 20~25ls no galvinas. es esmu par!


Es arī! Smile
PS: ja †āds uzstādījums, tad vai viņiem pietiks kartingu? shura :alkotrauma:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izklausās labi, tā kā pīpēt zāli uz NL laikam netiek braukts, tad aizbrauks uz LT kandžu iedzert  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
3/4 sept. leisi plano piedalities 333km un varbut ari 1000km gonka Bikerniekos, bet 24/25 bija atkal kaut kadas gonkas Lietuva, no pieejamajiem datumiem mums tatad labak der 17.09.?

tad uz to ari organizejamies. jautajums nakamais- "usadbu" organizet? alins, sasliks, pirtina, izguleties svaiga gaisa un majas svetdien. leisi rekina, ka gan kartings, gan pirts, gan alus, gan sasliks varetu ieklauties 20~25ls no galvinas. es esmu par!


...ja ar "ekstrām" es moš ar brauktu... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
izklausās labi, tā kā pīpēt zāli uz NL laikam netiek braukts, tad aizbrauks uz LT kandžu iedzert  aiwa


nebrauc neviens ? Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database