Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa 2.5 V6
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 2.5 V6 
Sveiki draugi Smile Klau man ir problēma - manai alfiņai nau dzirkstele tā kaukur pazuda. Griezt griež, bet nau dzirkstele. Kas par vainu un ko darīt lietas labā? Kur ko skatīties vainu ?
 Jau iepriekš paldies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pielej benzīnu, iztīri sveces Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs :) 
Smile jā jā Smile bet ja nopietni?
 Metam jokus pie malas. Man ir 2.5 V6 Smile Manējai alfiņai ir viena kaite. Kādu dienu es un vēl pāris palīgi sadomājām uzrīkot remont- vakaru, mainīju stūres pastiprinātāja sūkni. Un veicu vēl dažus darbiņus kas nav saistīti ar elekroniku. To sūkni ta nomainīju bet lai to nomainītu man maisīja masas vads un kamēr beidzu darīt pārējos darbiņus tikmēr viens čubers kurš bija atnācis palīgā ātvienoja to masas vadu no korpusa un tad nejauši viņam izslīdēja tas vads no pirkstiem un masas vads uzkrita uz " + " klemmes. Nodzirksteļoja. Fakts tāds ka tajā brīdī plusa klemme bija pievienota plussa vadam. un masas vada otrs gals bija pieslēgts mīnusa klemmei. Rezultātā pēc šīs uzkrišanas motoram vairs nau dzirkstele. Griezt griež bet nau dzirkstele. : (Kas varētu būt pa vainu un ko man tagad darīt? Lūdzu iesakiet kaut ko.
Jau iepriekš liels paldies. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: :) 
Mausis rakstīja:
Smile jā jā Smile bet ja nopietni?
 Metam jokus pie malas. Man ir 2.5 V6 Smile Manējai alfiņai ir viena kaite. Kādu dienu es un vēl pāris palīgi sadomājām uzrīkot remont- vakaru, mainīju stūres pastiprinātāja sūkni. Un veicu vēl dažus darbiņus kas nav saistīti ar elekroniku. To sūkni ta nomainīju bet lai to nomainītu man maisīja masas vads un kamēr beidzu darīt pārējos darbiņus tikmēr viens čubers kurš bija atnācis palīgā ātvienoja to masas vadu no korpusa un tad nejauši viņam izslīdēja tas vads no pirkstiem un masas vads uzkrita uz " + " klemmes. Nodzirksteļoja. Fakts tāds ka tajā brīdī plusa klemme bija pievienota plussa vadam. un masas vada otrs gals bija pieslēgts mīnusa klemmei. Rezultātā pēc šīs uzkrišanas motoram vairs nau dzirkstele. Griezt griež bet nau dzirkstele. : (Kas varētu būt pa vainu un ko man tagad darīt? Lūdzu iesakiet kaut ko.
Jau iepriekš liels paldies. Smile


Drošinātājus pārbaudi !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tajā galvenajā panelī pārbaudīju drošinātājus. Vai nau kāds aizdedzes relejs? kas varbūt ir noklājies? Bet kompis es ceru ka nevar tā nosvilt tādas neveiklības dēļ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database