Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
4C
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 4C 
mazliet atgaadina izbriiniitu vardi shura
http://www.motorauthority.com/news/hatchbacks/new-alfa-romeo-junior-renderings/
http://www.infomotori.co.uk/a_4_EN_18308_1.html

bet galvenais ir tas, ka shis ir oficiaali izzinjots kaa 2008. gada modelis. Lai gan... lai atceramies visus peedeejos itaalju projektus - nekaadas paarlieciibas, ka kaut ko liidziigu shim jebkad razhos jebkaadaa daudzumaa Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, nez, bet ar tām apaļajām ačelēm, nu tā versija ar nedaudz (es gan tiktu krietni) izbrīnīto vardīti ir oki!
Man patīk!
Galvenais lai nemaksā desmitiem tūkstošus...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir ok, bet kā izskatīsies tas ko viņi reāli ražos.....hvz. un cena diez vai būs mazāka kā yipsolnam, nav jau nekāds kia  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas juus visi  c  gjaliigi jau. Tas lampas izsskatas vienkarshi perversi, un auto siluets ari atgadina otradi apgaztu kastroliti, kam pievienoti ritenji.... pilniiga sraka.
Parstraadaat!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Kas juus visi  c  gjaliigi jau. Tas lampas izsskatas vienkarshi perversi, un auto siluets ari atgadina otradi apgaztu kastroliti, kam pievienoti ritenji.... pilniiga sraka.
Parstraadaat!


Atlikt! Izskatās kā vecais leons, nu vismaz man ir tāda neliela asocācija un ir O.K. super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspi4 saka ===>  applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja pamaniijaat, tad tur ir VAIRAAKI varianti Smile Nu redzees. Shis pagaidaam baigi konceptiigs un sirreaals izskataas.
Bet tas, ka vajag vienu mazu, aatru spainiiti, domaaju nav apsprieshams. Ja nu tas saucas Junior un ir ar pretenziju uz shameejaa peecteciiibu, tad tam buutu jaabuut:
a) vieglam
b) leetam - es leeshu, ka BMW 1-er miinus kaadi 20% un dabuusim 4C cenu...

Bet vispaar naaks tuvaak tas 2008., naaks seerijmodelis, tad skatiisimies. Piedzinjas tips, dzineeji, utt... 1.4L turbo 180Zs izklausaas super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas sarkanais varinats tāds interesants izskatās , bet tie baltie man stipri liekas līdzīgi 1am bumerim.  down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ja pamaniijaat, tad tur ir VAIRAAKI varianti Smile Nu redzees. Shis pagaidaam baigi konceptiigs un sirreaals izskataas.
Bet tas, ka vajag vienu mazu, aatru spainiiti, domaaju nav apsprieshams. Ja nu tas saucas Junior un ir ar pretenziju uz shameejaa peecteciiibu, tad tam buutu jaabuut:
a) vieglam
b) leetam - es leeshu, ka BMW 1-er miinus kaadi 20% un dabuusim 4C cenu...

Bet vispaar naaks tuvaak tas 2008., naaks seerijmodelis, tad skatiisimies. Piedzinjas tips, dzineeji, utt... 1.4L turbo 180Zs izklausaas super


BMW 1ers tak ar 149 ciiniisies. Juniors, cik noprotu, buus leetaaks, mazaaks, plikaaks un vienkaarshaaks veel par 149. tipa Oka  hmm man gan shkjiet, ka uz to laiku, kad Juniors buus pieejams, es jau vairs nebuushu taa meerkja auditorija shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Muahaha. Atceros, kad pirms paaris gadiem elbee izbrauca ar 166 un pazinjoja, ka vinjam taads auto nebuushot nekad! shura
Vecums, chaliishi, vecums...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tam sarkanajam dažas 8C iezīmes, vaibsti......protams izkropļoti

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sarkanais Tāds Pievilcīgs. horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tāds jautājums: vai jums neliekas otrādi, ka 1 BMW ir līdzīgs 147 Alfai???? vismaz man ļoti liekas līdzīgs no sāna!!!tā ka es strīdētos kas, kam līdzīgs!! jo 147 ir vecāks nekā 1 BMW!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
man tāds jautājums: vai jums neliekas otrādi, ka 1 BMW ir līdzīgs 147 Alfai???? vismaz man ļoti liekas līdzīgs no sāna!!!tā ka es strīdētos kas, kam līdzīgs!! jo 147 ir vecāks nekā 1 BMW!


piekrist!

Vait tik tur ta shmuce nav delj to auto dizaineru nepastaaviigaas dabas, un veelmes shad tad migreet no viena koncerna uz otru koncernu?  Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
147, 156, 166 tachu ir De Silvas produkti, ne? Un tad paskatamies uz Seatiem. Un tagad arii uz Audi... Man kaiminsh brauc ar A3 Sportback. Es katru riitu paluuru tais A3 "aciis" un saskatu tajaas radinieku savam wagoonam Smile Bet nu vispaar tie 0000 ir sooo booooring. Ok, tas offtopic
Es personiigi liidziibu 147 ar 1-er speeju saskatiit tikai ar lielu piespieshanos. Varbuut man nav tik attiistiita izteele shura Bet tad var teikt, ka visi shiis klases hatchbacki, kam raksturiigas saanu "shkautnes" un asas liinijas shur un tur, ir liidziigi.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database