Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
ja nu ....
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu labi pierunājāt, velkam uz saulkrastu stāvvietu pie jūras un tur taisam pikniku SmileSmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nu labi pierunājāt, velkam uz saulkrastu stāvvietu pie jūras un tur taisam pikniku SmileSmileSmileSmile


super un ja nu tomēr pasaules gals nepienāk - visi var braukt mā..., un nesanāk -> :pārsteigums: kā tam džekiņam... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā kā kādi 50-80% vilks ručkā, tad līdz tam piknikam/ugunskuram aizbrauks labākajā gadijumā puse, tā ka labāk akmentiņus pamētāt un citas figņas labāk izveikt pirms tam  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
tā kā kādi 50-80% vilks ručkā, tad līdz tam piknikam/ugunskuram aizbrauks labākajā gadijumā puse, tā ka labāk akmentiņus pamētāt un citas figņas labāk izveikt pirms tam  naac


Nubet tak mēs visi vilksim vienā virzienā... hmm Domā pagriezienos neierakstīsies kāds?  :meistariba:

tie, kas piedalās Cuorē, tak ticamāk, ka aizbrauks līdz parkingam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
palaidniex rakstīja:
AMV rakstīja:
Mēdiji ziņo ka tas amīšu pasaules gala sludinātājs esot dziļā neizpratnē par to ka tomēr viss turpinās haha


 :pārsteigums:  ahahahahahaaa


es arī...  jau kuro reizi aiziet garām... nevar ticēt tāpat kā politiķiem, laika ziņām...
a viņš vēl tagad droši vien dabūs kredītu atmaksāt, ko bija "visu labi sarēķinot" paņēmis  emo


Neliela neizpratne un atkal ir zināms "jauns datums" naac

Trešā rindkopa laikam daudz ko izskaidro...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Neliela neizpratne un atkal ir zināms "jauns datums" naac


...visvairāk mani izbrīna tas, ka tik daudz cilvēku pavelkas uz kaut kāda veca mudaka izteikumiem, mļe ko man ir jāapēd, vai jāiedzer lai es ar tam sāktu ticēt... :dfghj:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Neliela neizpratne un atkal ir zināms "jauns datums" naac


...visvairāk mani izbrīna tas, ka tik daudz cilvēku pavelkas uz kaut kāda veca mudaka izteikumiem, mļe ko man ir jāapēd, vai jāiedzer lai es ar tam sāktu ticēt... :dfghj:

+1
un kas jāšpricē vai jāpīpē, lai tādam krānam pārskaitītu visu savu piķi? Nakuja tam vecim mans piķis, ja jau pasaules gals tāpat klāt?
Itīpaši, ka ar šādiem pareģojumiem ne reizi vien izcēlies iepriekš... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viss būs slikti (c) Oga

kur ieposteet konta nummuru? naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Īstenībā manas provokācijas mērķis bija likt padomāt par vienu štelli - kāpēc atlikt labās lietas uz pēdējo brīdi, vēl jo vairāk tāpēc, ka pasaulē ir tā iekārtots, ka mēs nezinam kad īsti tas pēdējais brīdis būs...


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Īstenībā manas provokācijas mērķis bija likt padomāt par vienu štelli - kāpēc atlikt labās lietas uz pēdējo brīdi, vēl jo vairāk tāpēc, ka pasaulē ir tā iekārtots, ka mēs nezinam kad īsti tas pēdējais brīdis būs...


atlikt neko nevajag. vajag katru dienu dzīvot kā pēdējo, bet tomēr paturot prātā, ka ir iespēja, ka būs tomēr rītdiena....  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database