Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Mersedesi un veci perdeli
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Aizmirsāt 
NIKSONS rakstīja:
G-wagen  Wink


Šo es jau esmu realizējis. Divus gadus ar kubiku nobraukāju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
citi to saucot par kiosku... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
...pazīstamam čalim kādreiz bij šitāds ar automātu, gāzes pedālis principā mainīja tikai motora skaņu,
paātrinājums pie visiem režīmiem bij vienāds, vienīgi varēji izvēlēties paātrinājuma skaņu "ēēēēēēē", "ēēēēēēē" vai "ēēēēēēē"...

 


identiska pieredze ar CE300 down


Vajag vienkārši izvēlētie auto ar pareiziem motoriem. 300-24CE vai CE320 reaģēja uz pedāli ne tikai ar skaņu. Es 300-24CE nobraukāju kādus 6 mēnešus. Skaista, ērta un ļoti patīkama mašīna.

Vot ļoti interesanta pieredze:
300-24 nāk ar SL bremžu diskiem un tie maksā vienkārši kosmosu
300-24 piekares plaukti tai arī ir citi. Neesmu pārbaudījis, bet man liekas, ka tie ir tādi paši, kā E500. Katrā ziņā, reizi gadā iziet cauri piekarei maksāja 1kLVL
Tad viņam ir tāda lieta, ka komutātors, kas neder ne no viena cita motora - lietots no Lietuvas 400LVL. Labākais tas, ka vienreiz saulainā vasaras dienā Kalngales pludmales pārkingā to mašīnu apzaga un komutātoru, kas pāris mēnešu atpakaļ bija nomainīts, noskrūvēja. Maitas zināja, ko meklēja Twisted Evil

Beigās auto nozaga. Lai gan tas bija apdrošināts, to neatlaidīgi meklējām. Parūpējāmies, lai to meklētu sirsnīgi ar arī orgāni. Rezultātā, zagļi nevarēja to realizēt. Paralēli es čekoju visus sludinājumus, kur tirgo daļas, no CE meršiem. Braukāju un skatījos, vai uz kāda BU tirgotā bampera nav pazīstami skrāpējumi. Pēc kaut kādiem 4 mēnešiem es to mašīnu atradu ar pārsistiem numuriem. Menti bija šokā! Auto auto aizturēja. Izmeklēšana ilga 1.5 gadus. Auto šasijas numuri bija pārsisti un mašīnai bija cits reģistrācija numurus. Vienīgais, kas palīdzēja pierādīt, ka tas auto ir mans, bija Autonams marķējums. Zagļi no lampām un stikliem tos bija ar AKMENTIŅU brutāli izskrāpējuši, bet visur citur to bija atstājuši. Tieši tādus pašus AMG diskus, kā bildē, bija notirgojuši un auto stāvēja uz kaut kādiem 15mitniekiem. Mācība, ja kādreiz, nozog mašīnu, nemeklējiet! Ņemiet apdrošināšanu un nešaubieties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
citi to saucot par kiosku... shura
esmu dzirdejis ka ari par vistu kuti  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
citi to saucot par kiosku... shura
esmu dzirdejis ka ari par vistu kuti  shura

es viņus saucu par klučiem Laughing


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs sorry par palagu 
Šodien pavizināja mani ar jauno CLS



Draugs bija paņēmis uz testdraivu no salona. Abi nospriedām ka penzionāru auto, turklāt apdare tam verķim arī nav tāda, kādai vajadzētu būt 70 000e auto.

Bet priekš blinga, lai vecītis varētu meičas mulsināt, jau labs...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: sorry par palagu 
smic rakstīja:
Šodien pavizināja mani ar jauno CLS


pakalpuse gan vinam izskatas pec riktigas dirsas down



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut ka viniem vispar ar dibengala noformejumu, manuprat, pedeja laika isti neiet. sita Hyundai pakala ar nav ipasi labaka  Rolling Eyes



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salona pašā centrā šim ir ūber lēts rokaspulkstenis pielipināts. Nu tāds riktīgi pretīgs, ar sudrabainas plastmasas ietvaru,  tādus nigas metro stacijās tirgo, ar mercedesa zīmi. Navigācijas UI tik pat "vienkāršs" un "skaists" kā ķīniešu iphone podjobkai.



Panelis un durvju obšivkas apvilktas ar MBtex, vai ko tamlīdzīgu nevis ādu. Pogas, kas nav nopūstas ar sudraba baloniņu, ir kā 2005. gada škodai.

Par to naudu labāk pirkt ko citu - lexus, bmw...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
CLS ir pazaudējis savu sākotnējo eleganci. Priekša parāk masīva un pakaļa par smagu.  Un vispār auto izskatās pārdizainēts. E klasei pakaļa arī, kā no cita auto uzstutēta, lai gan esmu dzirdējis, citu cilvēkus par jaun E clasi sajūsmināmies. Bet jaunā A clase gan solās baigi laba būt. Bildēs izskatās smuka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cls bija vienīgais mersedess, kura iegādi apsvēru, elegants, viegls, elegantu salonu
tad viņš tika sačakerēts, tāds pats klucis kā pārējie Sad
gribējām kā labāk Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...pazīstamam čalim kādreiz bij šitāds ar automātu, gāzes pedālis principā mainīja tikai motora skaņu,
paātrinājums pie visiem režīmiem bij vienāds, vienīgi varēji izvēlēties paātrinājuma skaņu "ēēēēēēē", "ēēēēēēē" vai "ēēēēēēē"...


Hahaha! Tieshi ta man pasham ir bijis ar 230CE  Very Happy  Very Happy  Very Happy un motora skanju es nekadigi nevareju nosaukt par patikamu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Mersis, starp citu. 
LABI AIZGĀJA!!!

           





Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Apr 20, 2011 6:13 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Парня задержали 14 апреля. Ему 20 лет. Это его не первая судимость будет. Первая была за аналогичный случай - 3,5 года тогда получил как несовершеннолетний. Сейчас ему дают 19 месяцев исправительных работ и лишение прав на три года. Машина была его подруги. Он сначала отказывался, что это он был за рулем. Об шлагбаум было разбито лобовое, осколками он был поранен, на осколках его кровь. ДНК совпало


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database