Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Cuore Sportivo 2011
Kā vērtējam?

Vienu absolūti ātrāko apli 56% 56% ( 22 )
Brauciena kopējo laiku 43% 43% ( 17 )

Balsis pavisam : 39
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilsonam šogad mega konkurētspējīga tačka!  super   Arī vizuāli smuki piestrādāts ar uzviju pēc ziemas varoņdarbiem. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
sobrid (02.05.2011) dalibai pasakuma registrejusies:

yuran GTV6
j.k. 75 2l
oga GTA (???)
sogjis 166 V6
vilsons 156 V6
muuris 156 2l
Altez 155 2l
elbee 90 V6
AMV GTV 3.0




_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davaj labāk ieliekat atsevišķā ieskaitē arī tos, kas brauc ar STREET LEGAL pusslikiem kā Maxxis, 888 un citiem...

Un vienu vai vairākus, kas izlemj paskatoties uz riepām, kādā no kategorijām tās iekļaujamas Wink

Tad es arī pieteikšos pulciņā pie standarta riepiniekiem un braukšu. Pretējā gadījumā - man tas nav interesanti, jo stūrē kā gribi, bet pusslikus nenoķersi. Pie tam Jūs čaļi lielākā daļa ļoti labi arī braucat.

Veiksmi pasākumā!! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar pusslikiem brauks viens vai divi imho. Vai viņu dēļ ir vērts taisīt atsevišķu ieskaiti - hvz.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
savākls plauktā kausus, pierādīs sev un citiem, ka var, un tad jau nomierināsies ar to riepu iegādi Wink

P.S. Laikam, lietus tomēr nelīs  Mad



Pēdējoreiz rediģējis Nr.7 Tue May 03, 2011 10:08 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju ka jā. Man sen jau ir bijusi vēlme piedalīties, bet nevaru saņemties, jo - vienkārši piedalīties mani neinteresē. Lai pabrauktu pa trasi, man būvējas sportinieks.

Mani interesē paskrieties ar pārējiem. Nesaku ka pretendēju uz uzvaru, Jūs tur maucat tā, ka acis kvadrātā, taču ja kādam jau ir pussliki, tad pašā pamatā trijnieks nespīd. Līdz ar to - manā(un tikai manā subjektīvajā) gadījumā - laika tērēšana.

Tāpēc, manuprāt, jāliek tie "riepinieki" savā ieskaitē. Pirmajā gonkā būs divi, pēc tam ja kāds gribēs trešo vietu, saņemsies nopirkt tādas riepas - un varbūt vēl kāds sekos, taču "tautas" klasē būš daudz vairāk dalībnieku, vis maz man gribētos tā domāt un tam ticēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Daļēji piekrītu, bet tomēr nē. Līdzšinējā mana subjektīvā pieredze rāda, ka:
1) trijniekā brauc tie, kuri gandrīz vienmēr ir braukuši trijniekā, neatkarīgi no riepām.
2) pussliki dod apļu laikus, bet... visiem! Arī tiem, kuri brauc ar parastajām riepām. Un otrādi. Ar domu, ka tie beigu beigās īsti neko LIELU nedod. Atceros, ka Vilsons arīdzan bija uzlicis 888, piemēram, bet 3-niekā tik un tā netika.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jvanks rakstīja:
Domāju ka jā. Man sen jau ir bijusi vēlme piedalīties, bet nevaru saņemties, jo - vienkārši piedalīties mani neinteresē. Lai pabrauktu pa trasi, man būvējas sportinieks.

Mani interesē paskrieties ar pārējiem. Nesaku ka pretendēju uz uzvaru, Jūs tur maucat tā, ka acis kvadrātā, taču ja kādam jau ir pussliki, tad pašā pamatā trijnieks nespīd. Līdz ar to - manā(un tikai manā subjektīvajā) gadījumā - laika tērēšana.

Tāpēc, manuprāt, jāliek tie "riepinieki" savā ieskaitē. Pirmajā gonkā būs divi, pēc tam ja kāds gribēs trešo vietu, saņemsies nopirkt tādas riepas - un varbūt vēl kāds sekos, taču "tautas" klasē būš daudz vairāk dalībnieku, vis maz man gribētos tā domāt un tam ticēt.


šitam apsolūti nepiekritīšu.
pagājšgad ogotājs bez nekādiem slikiem ieguva vietu uz dpjedestāla.tāka not mīzing(c)Oga.
un par cik noteikumi atļauj lietot  ielas pusslikus,tad neredzu tam apsolūti nekādu jēgu mainīt kautko un veidot kautkādas atsevišķas klases.nu tad jau jāveido arī klases pēc motoru litrāžas emo


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par riepu temu daudz skepu lauzts... tapat ka par dalijumu klases pec motora, jaudas, masas, piedzinas... var jau to darit, tad beigas katram braucejam bus sava klase, visiem pirmas vietas un diplomi, ka saab ziemas pasakumos, nav jau slikti, bet, manuprat, bezjedzigi. dalijums pec motoriem, jaudam un masam ir nevajadzogs. skatamies perna gada rezultatus, mazie 2l dzineji ir augsgala.

pern izmeginaju braukt ar pusslikiem (pirku lietotus pa ~80ls iesk shipingu visu komlektu), rezultata absoluti labako laiku atskiriba braucot ar Dunlop pusslikiem un Pirelli Zero Nero ielas riepam bija precizi viena sekunde! 1:03 vs 1:04

pussliki ir jauzsilda, tos nedrikst parkarset, tie nenormali dilst, pa ielu braucot loti skali... jaunus nepirksu, jo baigi dargi. ar jauniem varbut butu 2 sekunzu atskiriba, bet to mes neuzzinasim aiwa

ari ielas riepas atskiras un to sniegums atskiras daudz vairak ka sekunde vai divas. nu, piemeram, Potenza 050A var mierigi saukt par pussliku, Treadwear indekss 140 (!!!). ko tagad, atsevisku klasi so riepu lietotajiem? bet riepa ir populara, tika uzstadita jau rupnica BMW, Alfam u.c. sportiskajam masinam

es laikam esmu par pussliku atlausanu, vienigais rezultatu tabula noradisim katra brauceja riepu modeli

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

es laikam esmu par pussliku atlausanu, vienigais rezultatu tabula noradisim katra brauceja riepu modeli


+1


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu šitam tirdziņam eļļu varu pieliet, un tad jau dalam/norādam:
-ir bloķis/nav
-riepu modeli
-motora tilpumu
-čipots /nečipots
-bremzes upgreidotas /nē
- 95E/98E
- nedod dievs vēl powerflex, cietākas atsperes, stabilizatori utt.
-un pats galvenais piedziņa fwd/awd/rwd

Kā jau elbee minēja, un pats pierādīju, tad laba ielas riepa nobrauc tikpat ātri kā slikts(lietots) pussliks, bet ar mazāk galvasspēm par pareizu uzsilšanu utt.
Es izvēlos otru (lietotu) riepu komplektu tikai tādēļ, lai nesapistu ielenes un būtu ar ko uz māju tikt ( jo nedzīvoju rīgā).
Un galā man tas sanāk lētāk, nekā katru sezonu likt jaunas ielenes, kuras apist pirmajos 333 un pa ceļu braukt tā pat kā ar vecām kalošam (jautāt pieredzi Ogam) Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Un galā man tas sanāk lētāk, nekā katru sezonu likt jaunas ielenes, kuras apist pirmajos 333 un pa ceļu braukt tā pat kā ar vecām kalošam (jautāt pieredzi Ogam) Wink

Piekritu, ir pasham pieredze

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
333 trase automoboļiem ir par mazu. Un tur var likt kaud pilnīgos slikus un 10 bloķus. Visu tai trasē izšķir tas cik taisnas rokas. Neredzu nekādu jēgu kaut ko dalīt grupās. Iepirekšējie rezultāti arī to pierāda.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es atvainojos par vētras izraisīšanu glāzē Very Happy

Savu pozīciju aizstāvot vien gribēju teikt - personīgi man, vienmēr ir paticis, kad sacenšas standarta automasīnas. Tas pats bija dragreisa pirmssākumos, kad visi brauca ar riepām, ar kurām pēc tam uz SUPER NETTO pēc gudro/prātīgo cilvēku maisiņiem vizinājās.

Tas bija interesanti, jo amatieru sportā pats kaifs ir tieši tajā. Tas attiecināms arī uz braukāšanu pa kartodromiem.

Lai vai kā - nemazākajā mērā netaisojos pretendēt uz reglamenta maiņu, pilnīgi noteikti nē. Vienkārši izteicu savu viedokli, jo mans auto stāv uz nedārgām riepām (kuras uzliku ar domu, ka ja sanāks, braukšu pa trasi, nebūs žēl - ir labu riepu komplekts garažā), un lai vienkārši pavizinātos pa trasi ātrā režīmā, aizbraukšu un pavizināšos jebkurā dienā. Taču lai piedalītos sacensībās, ir skaidrs, ka ar tām riepām ir par īsu (iespējams ka ar mašīnu arī Very Happy - jox), tāpēc gribētu paskrieties ar čaļiem, kas arī ir apauti ar standarta riepām, nevis semisport utt. tas bija arī viss Wink

Labi, lai Jums izdevies pasākums, paldies par diskusiju Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To AMV:

absolūti nepiekrītu Wink Ir pieredze Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database