Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
166 2.5 v6 '98
Kā šim ar cenu?

Par zemu 0% 0% ( 0 )
Par augstu 0% 0% ( 0 )
Da normāli, neraustās 63% 63% ( 7 )
Nu man jau vispār vienalga 36% 36% ( 4 )

Balsis pavisam : 11
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Hyundai Sonata 3,3 V6 A/T 235 zsp ja gribas jaunu izturiigu uzticamu un komfortablu bet nu depresija buus baigaa shura starp citu, tev tak ikdienaa arii mashiinu nemaz nevajag, vari atljauties nepaarspiileet ar to prakticismu Wink


To es gan zinaashu labaak, ko man ikdienaa vajag. Bet vispaar jaa - tuukstoshiem kilometru nedeeljaa nebraucu.
Hyundai sonata... Nu... Blje... shura Un kaada tur jeega 235 zirgiem, ja tev ir hjundajs?! Varianti ir. Riit sazvaniishu Lauri & tad jau redzees...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mazliet virs 25, bet ir to veerts  Embarassed



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Priekshlikumi? Ko nepirkt es gan jau kaut kaa tikshu skaidriibaa.
Prasiibas: max 25k EUR ar 2 riepu komplektiem, casco, registraaciju un tur ljalja... 3 gadu garantija. Automaac.
Saaciet ljechiit - esmu atveerts. Vecus shrotus nepiedaavaat - I'm too old for this shit (tm) shura


tā apsēstība uz nullītēm imho ir nepamatota - paņem labāk gadu vecu crosu ar 20 noripinātam štukām un viss būs labi(tm), ja paņemsi kautkādu jaunu mēslu, gan jau pēc gada sāksi nožēlot, jo pēc gada abi divi būtu veci  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man nav apseestiiba. Tas ir jau simtkaart izrunaats. Esmu nodziivojies tiktaal, ka gribu mieru un pieveersties citaam, shobriid svariigaakaam lietaam par autopiderasiishanu un investeeshanu bezdibenii, ko sauc par vecu shrotinju. Tas nav apspriezhams. Spainji a'la corsa/lupo/panda - neinteresee. Veel idejas? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
veelies pastaastiit kaut ko par taam citaam lietaam? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
veelies pastaastiit kaut ko par taam citaam lietaam? Wink


Nee Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
veelies pastaastiit kaut ko par taam citaam lietaam? Wink


Nee Razz




nee, nu labi. nepatiik jaunais E55, var njemt veco E50.



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss jau tipa forši. Bet... viens parametrs nesanāk. Līdz 25k EUR šitam ir tikai lampas un riteņi Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no šitā zīmola minivens izskatās glīts, bet ar 25 jāreizina ar 2
http://www.mercedes-benz.lv/amw/emb/lv/0-325-152498-371-579349-1-0-0-0-0-1-1977-152498-0-0-0-0-0-0-0.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Viss jau tipa forši. Bet... viens parametrs nesanāk. Līdz 25k EUR šitam ir tikai lampas un riteņi Laughing



nav tik traki.

 Arrow jaunais
 Arrow vecais

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur paliek 3 gadu garantija?! Razz Labi. Shito visu - ATLIKT! Shobriid gaidu vienu svariigu zvanu un tad jau redzees, kaa taa dziive taalaak iegroziisies. Vai buus jaabrauc ar urodiusu vai tomeer izdosies palikt alfistu rindaas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kur paliek 3 gadu garantija?! Razz Labi. Shito visu - ATLIKT! Shobriid gaidu vienu svariigu zvanu un tad jau redzees, kaa taa dziive taalaak iegroziisies. Vai buus jaabrauc ar urodiusu vai tomeer izdosies palikt alfistu rindaas Wink


Mercedes neluuzt!  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kur paliek 3 gadu garantija?! Razz Labi. Shito visu - ATLIKT! Shobriid gaidu vienu svariigu zvanu un tad jau redzees, kaa taa dziive taalaak iegroziisies. Vai buus jaabrauc ar urodiusu vai tomeer izdosies palikt alfistu rindaas Wink


ņemsi 166 3.0 ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekaads 166. Runa ir par jaunu mashiinu. Tas taa - tiem, kas tankaa. Tikai un vieniigi jaunu. Ar vismaz 3 gadu garantiju. Sleedzam topiku Smile
PS: mercedes peedeejaa laikaa ir neeeeenormaali lielas kvalitaates probleemas. Garantijas chalji servisaa raujas melnaas miesaas. Taa ka deutsches qualitat ir paarpliisis ziepju burbulis, kaa izskataas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy man šodien poha - sēžu darbā un runāju muļķības....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database