Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Sveicieni no LVM!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Sveicieni no LVM! 
Sveiki alfisti. Šeit Latvijas Volvo muzejs. ( www . volvomuseum . lv)
Viens pārmetums par reģistrāciju jūsu forumā. Kad sāku reģistrāciju bij jāatbild uz jautājumu: ''Alfists?''
Tā kā braucu ar volvo un alfa man nav saprotams spiedu atbildi ''nē'', bet mani nez kāpēc uzreiz pārmet uz BMW power mājas lapu. Kādā sakarā? Nācās otreiz izveikt to pašu soli un šoreiz jau melot, atbildot uz jautājumu ar ''Jā''.

Jau otro dienu pārvietojos ar 49 gadus jaunu volvo P1800 (tas kas avatarā)

Izlasīju par jūsu pasākumu Šlokenbekas muižā 1 maijā. Tātad, ja būšu Latvijā ir doma aizbraukt līdz jums aplūkot Jūsu spēkratus. Interesē kuŗā laikā būtu labāk cilvēkam no malas( ar retro volvo ) piebraukt un aplūkot Jūsu spēkratus?
Man jau nav tālu jābrauc, jo mans volvo muzejs atrodas Tukuma novada, Slampes pagastā, minūtes 15 ko braukt līdz Šlokenbekas muižai.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P1800 yo Apsveicu ar vienu no skaistākajiem auto vēsturē.

Manuprāt ērtākais apmeklētājam bez alfām kādu stundiņu pēc sākuma piebraukt, tad visi jau būs salikuši pa vietām autiņus un varēs normāli apskatīt.
Tātad braukt uz kādiem 12:00.

Domāju ka ne viens vien alfists vēlēsies arī Jūsu Volvo aplūkot Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Khmm - ja jau gribās šeit piebiedroties, tad jau laikam ir jābūt mazliet alfistam... naac

Uz 1. maiju jebkādi interesenti welkomēti. Tam nav nepieciešama registrācija alfistos. Tas jau nav slēgts pasākums. Pārkings PIE muižas ir liels, jo liels.
Principiāli jau nav būtiski ar ko citi nealfistiski interesenti piebrauc... Wink

A volvomuzejs jau vairāk varētu interesēt Volvo klubu Rolling Eyes



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Mon Mar 28, 2011 3:07 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:

Manuprāt ērtākais apmeklētājam bez alfām kādu stundiņu pēc sākuma piebraukt, tad visi jau būs salikuši pa vietām autiņus un varēs normāli apskatīt.
Tātad braukt uz kādiem 12:00.


Šis padoms par laiku būtu pat ļoti atbilstošs...

P.S.
Tik vēljoprojām nesaskatu saikni starp retrovolvo un Alfa Romeo sezonas atklāšanu... hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai jūsu forumā varētu rakstīt, tak jāpiereģistrējas.
Esmu volvo kluba biedrs, kā arī esmu P1800 kluba biedrs. un vienkārši gribu piebraukt un apskatīties Jūsu spēkratus, It īpaši retro galu.....tāpēc jau jautāju par laiku kad tas būtu labāk.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
LVM... uz pirmā sitiena nesapratu ko te grib Latvijas valsts mērnieks vai Latvijas valsts meži shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Retrovilnis rakstīja:
Lai jūsu forumā varētu rakstīt, tak jāpiereģistrējas.
Esmu volvo kluba biedrs, kā arī esmu P1800 kluba biedrs. un vienkārši gribu piebraukt un apskatīties Jūsu spēkratus, It īpaši retro galu.....tāpēc jau jautāju par laiku kad tas būtu labāk.....

Brauc un skaties, pasākums visiem atvērts... vienīgi ne-alfas jāparko būs sētas ārpusē Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja auto parkošu ārpusē(droši vien pie Slocenes,jo brauks no tās puses), iekšā jau nebiju domājis parkot, ko ta manu 49 gadus jauno volvo starp alfām likt....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Retrovilnis rakstīja:
Nu ja auto parkošu ārpusē(droši vien pie Slocenes,jo brauks no tās puses), iekšā jau nebiju domājis parkot, ko ta manu 49 gadus jauno volvo starp alfām likt....

Labprāt vēlētos redzēt tavu Volvo. Tik cienījamam retro domāju ka varētu atvēlēt kādu labāku vietiņu.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


P.S.
Tik vēljoprojām nesaskatu saikni starp retrovolvo un Alfa Romeo sezonas atklāšanu... hmm


Apsties uz Shlokenbekas plakaatu un buus skaidrs, kas vareetu intereseet retrovolvo ipashnieku Wink Logjiski, ka retroalfa! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
palaidniex rakstīja:


P.S.
Tik vēljoprojām nesaskatu saikni starp retrovolvo un Alfa Romeo sezonas atklāšanu... hmm


Apsties uz Shlokenbekas plakaatu un buus skaidrs, kas vareetu intereseet retrovolvo ipashnieku Wink Logjiski, ka retroalfa! Smile

Kā naglai uz acs.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams, ka atbraukšu ja nebūs jābraucu uz Poliju, kur vajadzētu notikties Polijas volvo kluba salidojumam. Ja Poļi izdomās citu datumu, tad gan piebraukšu uz Šlokenbeku....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Retrovilnis rakstīja:
Protams, ka atbraukšu ja nebūs jābraucu uz Poliju, kur vajadzētu notikties Polijas volvo kluba salidojumam. Ja Poļi izdomās citu datumu, tad gan piebraukšu uz Šlokenbeku....

Saistībā ar auto, varbūt ir kādas vairāk bildes, apraksti? Tavās rokās jau nonāca labā stāvoklī vai arī veici restaurāciju?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://foto1.inbox.lv/skardnieks/02-10-2007-2/DSC00191.jpg
Šādu nopirku caur ebay Kalifornijā. Pamazām Dižkrīzes iespaidā tapa renovēts. Pilnīgi visus darbus veicu savām rokām - metināšanu un krāsošanu ieskaitot. Pagaidām mana mājaslapa vēl top. tur ar būs visas bildes par renovācijas gaitu saliktas. Kā arī tur būs apraksti par šo iun citiem maniem volvo.

šeit ieskats Tautas balss raidījumā:
http://www.tvnet.lv/online_tv/5407

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skaardniek, tu? Laipni aicināts atrādīt to bellu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database