Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Vērtības Kritums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadu laiku atpakalj latvijas tirgu figureja viena ideala 147 selespeed ar 20k km noskreejienu, maksimaali iespeejamo komplektaciju, dazhus gadus veca, cena kaa limonade. mashiina bija vaakota. pats savam rocinjaam paardevu 3 ar 1/2 gadus vecu 70k km noskreejushu 156 Wagonu pa 5k eur. cik dzirdeets mashiinai jau vairaki iipashnieki nomainiijushies, ta arii nespeejot to sakopt. mashiina bija bijusi pamatiigi sista, slikti sataisiita, lietota bez zheelastiibas, veertiibas kritums 3 gadu laikaa 75% Sad gan jau aiz katra leetaa pirkuma sleepjas kaads stasts, tikai ar tiem neviens iipashi nelepojaas, tieshi preteeji, sabiedriba uzzin tikai dariijuma skaisto pusi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
elbee rakstīja:


ko te daudz viedokljot, centraalcietumaa jau paariitis shitaadi seezh.


Rasskazivaj!!! shura



nu ko tur daudz, parasta kraapshana, kriminaali sodaama riiciiba saskanjaa ar kriminalkodeksu. taa ka apdroshinaashanas atliidzibas atteikshana buutu mazakie suudi apdroshinaataja maldinaashanas gadiijumaa shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
elbee rakstīja:


ko te daudz viedokljot, centraalcietumaa jau paariitis shitaadi seezh.


Rasskazivaj!!! shura



nu ko tur daudz, parasta kraapshana, kriminaali sodaama riiciiba saskanjaa ar kriminalkodeksu. taa ka apdroshinaashanas atliidzibas atteikshana buutu mazakie suudi apdroshinaataja maldinaashanas gadiijumaa shura



Var būt ari tā:
http://fishki.net/comment.php?id=13343
http://fishki.net/comment.php?id=13361

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu bet PROTAMS ka krīt! Es vēlreiz saku: ar šādu domu tiešām nav vērts skatīties uz JAUNU auto. Nekādu. Ne par cik.
Zini, kas JAUNAM ir vienīgā īpašība, kādēļ to ir vērts apsvērt? Prognozējamība. Es gribu skaidrību par saviem izdevumiem tā štrunta bleķgabala uzturēšanā. Un skaidrība man ir tikai par jaunu auto, kam dīleris nodrošina garantiju. Līzinga maksājums mēnesī = šitik Ls. Apkopes kaut kādā konkrētā laika periodā = šitik Ls. Punkts. Un es negribu vairs izbraucot no servisa ar pāris jauna auto mēneša līzingmaksas cienīgu rēķinu un sekojošu vēju kabatās, nākamā dienā atklāt, ka ir sabojājies vēl kaut kāds štrunts...


Respect! Domu atbalstīt par visiem 100% Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Oga rakstīja:
Nu bet PROTAMS ka krīt! Es vēlreiz saku: ar šādu domu tiešām nav vērts skatīties uz JAUNU auto. Nekādu. Ne par cik.
Zini, kas JAUNAM ir vienīgā īpašība, kādēļ to ir vērts apsvērt? Prognozējamība. Es gribu skaidrību par saviem izdevumiem tā štrunta bleķgabala uzturēšanā. Un skaidrība man ir tikai par jaunu auto, kam dīleris nodrošina garantiju. Līzinga maksājums mēnesī = šitik Ls. Apkopes kaut kādā konkrētā laika periodā = šitik Ls. Punkts. Un es negribu vairs izbraucot no servisa ar pāris jauna auto mēneša līzingmaksas cienīgu rēķinu un sekojošu vēju kabatās, nākamā dienā atklāt, ka ir sabojājies vēl kaut kāds štrunts...


Respect! Domu atbalstīt par visiem 100% Very Happy


Tā bija visu laiku : „Tīko tu izbrauc no salona, mašīnas cena ir -20% ”
Vnk tādas lietas ka „gandrīz jauna” neeksistē .
nu ka var būt „nedaudz stāvokli ”  ? Smile

p.s. tas attiecas ne tikai uz auto, bet gandrīz uz visu.
Paskaties uz mobiliem, datoriem un t.t.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Oga rakstīja:
Nu bet PROTAMS ka krīt! Es vēlreiz saku: ar šādu domu tiešām nav vērts skatīties uz JAUNU auto. Nekādu. Ne par cik.
Zini, kas JAUNAM ir vienīgā īpašība, kādēļ to ir vērts apsvērt? Prognozējamība. Es gribu skaidrību par saviem izdevumiem tā štrunta bleķgabala uzturēšanā. Un skaidrība man ir tikai par jaunu auto, kam dīleris nodrošina garantiju. Līzinga maksājums mēnesī = šitik Ls. Apkopes kaut kādā konkrētā laika periodā = šitik Ls. Punkts. Un es negribu vairs izbraucot no servisa ar pāris jauna auto mēneša līzingmaksas cienīgu rēķinu un sekojošu vēju kabatās, nākamā dienā atklāt, ka ir sabojājies vēl kaut kāds štrunts...


Respect! Domu atbalstīt par visiem 100% Very Happy


a ko dariit, ja jaunu V6 Breru nevar atljauties? Wink braukt ar spaini? jeb vilkt vecu V6?

aptuveni piemetu 5 gadus vecs V6 GTV vs jauna V6 Brera. gada izmaksas, ja starta pozicija ir 0, gada nobraukums 20k km, iereekjinot apdroshinashnas, remontu un degvielas izmaksas, auto tiek pirks lizinga ar min meenesha maksaajumu- vecajam 7 gadu finlizings, jaunajam 7 gadu oplizings. sanak:

5 gadu GTV 420ls meen vai 0,25ls uz 1 km
jauna Brera 660ls meen vai 0,40ls uz 1 km

vecais veselus ~40% leetaks sanaak vai arii jaunais tikai ~60% daargaaks, toties stabils. veel suudi ar jauno ir taadi, ka suuma, pr kuru esi unjeemies atbildiibu, ir lielaaka. nu, piemeeram, gadas izbraukt zem STOP vai sarkanaa krustojumaa, a tur kamazs- "hujaksh" un nav vairs Breras. apdroshinatajs atsaka (rupja neuzmaniba). ko taalaak?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir pie noteikuma, ka tas GTV praatiigi uzvedaas. Ka vinjam nenobirst vienaa decembra meenesii ar 2 dienu intervaalu gaisa meeriitaajs, amorts, gultnis, lambda un stuures pastiprinaataajs (tfutfutfu protams)...
Nav jau runa par izmaksaam. Runa ir par to, ka gribas FIKSEETAS izmaksas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispar, ja saak veikt shitos aprekjinos, tad agraak vai velak nonac pie secinajuma, ka vislabaakais auto ir ~90. gada Golfs ar 1.9 neturbo dizeli. izmaksaas 100ls meen vai 0.06 ls uz 1 km.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
elbee rakstīja:


ko te daudz viedokljot, centraalcietumaa jau paariitis shitaadi seezh.


Rasskazivaj!!! shura



nu ko tur daudz, parasta kraapshana, kriminaali sodaama riiciiba saskanjaa ar kriminalkodeksu. taa ka apdroshinaashanas atliidzibas atteikshana buutu mazakie suudi apdroshinaataja maldinaashanas gadiijumaa shura


kriminallikumu laikam  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vispar, ja saak veikt shitos aprekjinos, tad agraak vai velak nonac pie secinajuma, ka vislabaakais auto ir ~90. gada Golfs ar 1.9 neturbo dizeli. izmaksaas 100ls meen vai 0.06 ls uz 1 km.


Nu nepaarspiileesim ja. Laughing
Ja Golfa izmaksas vai daudzmaz tuvu taam gribas apvienot ar ko cik necik komfortablu, sportisku un skaistu, tad nonaakam pie JAUNAS 159 1.9JTD shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vispaabaa. Daudz gnusiisiet grudaks
http://www.bmauto.lv/events/3er/
vot! Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un vispaabaa. Daudz gnusiisiet grudaks
http://www.bmauto.lv/events/3er/
vot! Razz



ar shito mashinu baigi slikti esot viss, un BM Auto servisa ir bezprigjels, rindas, visi kliedz, bembji uz treileriem, to iipashnieki ar aukstjiem ierochiem rokaas apmainaas viedokljiem par maateem utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaidrs, paldies Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Skaidrs, paldies Mr. Green


nopietni. daudz visa veida gljuku, defektu, pavirshiibu, braakju. hvz kur tas mashiinas liek kopaa, kaljiningrada vai minska vai jakutija kaut kaadaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā cenu krišanās par 20 % pēc izdzīšanas no salona tāds blefs vien ir,  cik  tadu auto parādās tirgū?
Kapēc pērk jaunu - ne jau tapēc, lai aizietu uz veikalu un nopirktu krāsā , kas nepatīk, salona apdari, kas nepatīk, dzinēju, kas nepatīk u.t.t.
Jaunu pērk , lai varētu nopirkt tādu kā grib. Un par to arī maksā.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database