Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfista bibliotēka
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Khmm - kamēr cilvēks NEGRIB atmest - tas nav iespējams
Vienkārši ir patiešām JĀGRIB atmest - un tad jau var iztikt bez grāmatas...


...+1... piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Khmm - kamēr cilvēks NEGRIB atmest - tas nav iespējams
Vienkārši ir patiešām JĀGRIB atmest - un tad jau var iztikt bez grāmatas...


...+1... piip


es biju noskaņots tikpat skeptiski , cik Tu. Lasiju aiz intereses ,ne aiz vēlmes atmest. iesaku pamēģināt, kaulus jau tas nelauz un Tu ta4u neko nevari zaudēt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cuchins rakstīja:
ralfins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Khmm - kamēr cilvēks NEGRIB atmest - tas nav iespējams
Vienkārši ir patiešām JĀGRIB atmest - un tad jau var iztikt bez grāmatas...


...+1... piip


es biju noskaņots tikpat skeptiski , cik Tu. Lasiju aiz intereses ,ne aiz vēlmes atmest. iesaku pamēģināt, kaulus jau tas nelauz un Tu ta4u neko nevari zaudēt Wink


...ne es, ne cik zinu palaidniex vairs nesmēķē, un grāmata tur nepričom... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cuchins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
cuchins rakstīja:
pagājuši nu jau 3 mēneši kopš Alena Kāra grāmatas 'Easy way' izlasīšanas. Ja kāds grib atmest smēķēšanu tad iesaku Wink sākumā biju skeptisks un brīnijos, kā grāmata var palīdzēt atmest, bet nu .. 70% no tiem kam esmu ieteicis un kuri ir izlasījuši, vairs nesmēķē.


ar ko tur biedē?


Tur jau tas joks , ka nebiedē. Liek saprast ,kas tas pa briesmoni  un kā Tavs prāts to uztver. Medicīnisku faktu un  pētījumu iejaukšanās grāmatā ir minimāla..

Par to pīpēšanu ir tā, ka pats no novembra nepīpēju! Smile
Nelasiju grāmatas, nelīmēju plāksterus, vienkārši vienā vakarā pēc darba bija baigais slinkums aiziet uz veikalu pēc smēķiem, no rīta arī neieskrēju bodē un sapratu to, ka ir tikai labāk, ja nepapīpē: auto salons nesmird,  pats arī nē, un kāda kapeika arī neaiziet no maka, nu tad nafig tas ir vajadzīgs... Galvenais, ka pat neprasijās! Cool
Pamēģināju pāris nedēļas atpakaļ reibumā uzpīpēt... piip nu vells gan nebiju domājis, ka būs tā...tikpat traki, ja ne trakāk, kā pirmajā reizē, gandrīz skrēju  mozaika
TAS VISS IR TIKAI GALVĀ!!! Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
cuchins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
cuchins rakstīja:
pagājuši nu jau 3 mēneši kopš Alena Kāra grāmatas 'Easy way' izlasīšanas. Ja kāds grib atmest smēķēšanu tad iesaku Wink sākumā biju skeptisks un brīnijos, kā grāmata var palīdzēt atmest, bet nu .. 70% no tiem kam esmu ieteicis un kuri ir izlasījuši, vairs nesmēķē.


ar ko tur biedē?


Tur jau tas joks , ka nebiedē. Liek saprast ,kas tas pa briesmoni  un kā Tavs prāts to uztver. Medicīnisku faktu un  pētījumu iejaukšanās grāmatā ir minimāla..

Par to pīpēšanu ir tā, ka pats no novembra nepīpēju! Smile
Nelasiju grāmatas, nelīmēju plāksterus, vienkārši vienā vakarā pēc darba bija baigais slinkums aiziet uz veikalu pēc smēķiem, no rīta arī neieskrēju bodē un sapratu to, ka ir tikai labāk, ja nepapīpē: auto salons nesmird,  pats arī nē, un kāda kapeika arī neaiziet no maka, nu tad nafig tas ir vajadzīgs... Galvenais, ka pat neprasijās! Cool
Pamēģināju pāris nedēļas atpakaļ reibumā uzpīpēt... piip nu vells gan nebiju domājis, ka būs tā...tikpat traki, ja ne trakāk, kā pirmajā reizē, gandrīz skrēju  mozaika
TAS VISS IR TIKAI GALVĀ!!! Cool


uz to jau arī tur spiež, ka tas vis ir tieki galvā Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
cuchins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
cuchins rakstīja:
pagājuši nu jau 3 mēneši kopš Alena Kāra grāmatas 'Easy way' izlasīšanas. Ja kāds grib atmest smēķēšanu tad iesaku Wink sākumā biju skeptisks un brīnijos, kā grāmata var palīdzēt atmest, bet nu .. 70% no tiem kam esmu ieteicis un kuri ir izlasījuši, vairs nesmēķē.


ar ko tur biedē?


Tur jau tas joks , ka nebiedē. Liek saprast ,kas tas pa briesmoni  un kā Tavs prāts to uztver. Medicīnisku faktu un  pētījumu iejaukšanās grāmatā ir minimāla..

Par to pīpēšanu ir tā, ka pats no novembra nepīpēju! Smile
Nelasiju grāmatas, nelīmēju plāksterus, vienkārši vienā vakarā pēc darba bija baigais slinkums aiziet uz veikalu pēc smēķiem, no rīta arī neieskrēju bodē un sapratu to, ka ir tikai labāk, ja nepapīpē: auto salons nesmird,  pats arī nē, un kāda kapeika arī neaiziet no maka, nu tad nafig tas ir vajadzīgs... Galvenais, ka pat neprasijās! Cool
Pamēģināju pāris nedēļas atpakaļ reibumā uzpīpēt... piip nu vells gan nebiju domājis, ka būs tā...tikpat traki, ja ne trakāk, kā pirmajā reizē, gandrīz skrēju  mozaika
TAS VISS IR TIKAI GALVĀ!!! Cool
neesu ta domajis atmest  :ko_tu_pipe:  man ir ta gribu pipeju, negribu nepipeju  Rolling Eyes  reizem aiziet pacina diena reizem pacina nedela  Rolling Eyes  ja irko darit tad neprasas pipet bet ko lidz nav ta iestajas ai jaaizt uzpiet  Embarassed  bet pricipa pipeju salidzinosi regulari gadus 9  Embarassed  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
neesu ta domajis atmest  :ko_tu_pipe:  man ir ta gribu pipeju, negribu nepipeju  Rolling Eyes  reizem aiziet pacina diena reizem pacina nedela  Rolling Eyes  ja irko darit tad neprasas pipet bet ko lidz nav ta iestajas ai jaaizt uzpiet  Embarassed  bet pricipa pipeju salidzinosi regulari gadus 9  Embarassed  Rolling Eyes

Man bija tieši tāpat Exclamation It kā bija doma, ka vajadzētu mest nost, bet visu laiku pats sev tā kā to neļāvu, bet tad pēšņi vienā dienā galvā kaut kāds klikšķis un viss...
Un pats dīvainākais vairs nav tādu brīžu, kad padomā, ai varētu iet uzpīpēt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
koijotins rakstīja:
neesu ta domajis atmest  :ko_tu_pipe:  man ir ta gribu pipeju, negribu nepipeju  Rolling Eyes  reizem aiziet pacina diena reizem pacina nedela  Rolling Eyes  ja irko darit tad neprasas pipet bet ko lidz nav ta iestajas ai jaaizt uzpiet  Embarassed  bet pricipa pipeju salidzinosi regulari gadus 9  Embarassed  Rolling Eyes

Man bija tieši tāpat Exclamation It kā bija doma, ka vajadzētu mest nost, bet visu laiku pats sev tā kā to neļāvu, bet tad pēšņi vienā dienā galvā kaut kāds klikšķis un viss...
Un pats dīvainākais vairs nav tādu brīžu, kad padomā, ai varētu iet uzpīpēt!
tur jau ta lieta ka neesmu domajis atmest  Embarassed


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es vaiksmīgi  :ko_tu_pipe: 12 gadus un nu jau gadus ~5 nepīpēju, bez nekādām grāmatam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu es vaiksmīgi  :ko_tu_pipe: 12 gadus un nu jau gadus ~5 nepīpēju, bez nekādām grāmatam...
super  bet nu baigais  offtopic  panesies kads vel kadu gramatu izdomas uzpipet  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss pareizi!!! Grāmatas tev palīdz ieraudzīt pasauli krāšņāku super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Viss pareizi!!! Grāmatas tev palīdz ieraudzīt pasauli krāšņāku super


Nē, tas galīgi vairs nav moderni. Līme un sēnes gan palīdz, un kā vēl!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kamēr biju importijās, pa vakariem izlasiju "pūķa ķērājs"

Par afgāņiem, talibiem, puikām....
Mazliet citāds skatu punkts...
Grāmata aizraujuša, viegli lasās. karoč interesanta super


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pūķu ķērājs man tika atstāstīts - esot jāizlasa, lai pamanītu Austrumu pasaules dažādās šķautnes, to, ka mūsdienu austrumi ne tuvu nav tādi kā bija. Šī ir manā sarakstā nākamā pēc Darela stāstu krājuma „Mātes izprecināšana” - hohma katrā nodaļā Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database