Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfista bibliotēka
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfista bibliotēka 
Līdzīgi kā kino un mūzikas tēmās, rakstam par saviem atklājumiem literatūras pasaulē.
Tēva krājkases grāmatiņa un mātes pavārgrāmata neskaitās. aiwa



Z-svētkos z-vecītis “atnesa” Lārsona “meitene ar pūķa tetovējumu”.
Interesantā stilā un diezgan aizraujoši uzrakstīts krimiķis, par moderno Zviedriju.
Viegla valoda, labi lasās, bet nu tulkotājs viegli nohalturējis – daži termini nav lietoti vietā un/vai pareizi, trūkst references un paskaidrojumi. Tas gan netraucē grāmatu lasīt.

Lai nebaida 560 Lpp – lasās ātri. Es pirmo grāmatu “izurbu” pa 1 dienu, vakar aizbraucu uz veikalu, nopirku otro un trešo grāmatu (ble – 12 Ls katra) un arī otro izlasīju pa dienu (arī ap 560 lpp) 45


Tiem kam patīk Grišams un tml popsīgā draza (kā man piem. Rolling Eyes ) – noteikti patiks


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atbalstu Smile
izlasīju vienā paņēmienā, visas trīs, tikai ar nelielāk pauzēm SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un tiem, kurus tomēr atbaida lappušu skaits varu rekomendēt zviedru ekranizējumu http://www.imdb.com/title/tt1132620/
Ir visas trīs daļas. super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekad neesmu bijis aktīvs lasītājs, taču ģimenes locekļi iemāca mīlēt Raini Smile
Mans top favorīts ir Noa Gordons - Dziednieks un Šamanis - par ārsta ikdienu kopš 13 gs līdz mūsdienām. Larsonu neesmu lasījis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ar zem eglītes dabūju grāmatu, pagaidām pieveicis esmu pirmās 5lpp - neliela vilšanās bija, ka tā gramatele ir prasts The Sunday times sleju apkopojums, bet humors ir ok. un laikam jau vecā jākļa īstu un saprātīgu grāmatu gaidīt būtu muļķīgi  Very Happy  

[/url]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šito es izrāvu cauri 3 dienās - ļoti izklaidējoša lasāmviela super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
es ar zem eglītes dabūju grāmatu, pagaidām pieveicis esmu pirmās 5lpp - neliela vilšanās bija, ka tā gramatele ir prasts The Sunday times sleju apkopojums, bet humors ir ok. un laikam jau vecā jākļa īstu un saprātīgu grāmatu gaidīt būtu muļķīgi  Very Happy  

[/url]


Uz šo piesakos naac

Pašam nestāv pirkt :kaspich:


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Uz šo piesakos naac


mēģināšu atcerēties piedāvāt, kad būšu izlasījis. būs ilgāk kā 3 dienas, lasu lēni  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par veertiigu lasaamvielu nenosauksi, bet izklaides nishaa, skjiet interese liela. pamataa jau UK lasiitaajs peec shiis tviikst.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Nopirku šādu.

lēnām ņemšu priekšā Romu  Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pagājuši nu jau 3 mēneši kopš Alena Kāra grāmatas 'Easy way' izlasīšanas. Ja kāds grib atmest smēķēšanu tad iesaku Wink sākumā biju skeptisks un brīnijos, kā grāmata var palīdzēt atmest, bet nu .. 70% no tiem kam esmu ieteicis un kuri ir izlasījuši, vairs nesmēķē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cuchins rakstīja:
pagājuši nu jau 3 mēneši kopš Alena Kāra grāmatas 'Easy way' izlasīšanas. Ja kāds grib atmest smēķēšanu tad iesaku Wink sākumā biju skeptisks un brīnijos, kā grāmata var palīdzēt atmest, bet nu .. 70% no tiem kam esmu ieteicis un kuri ir izlasījuši, vairs nesmēķē.


ar ko tur biedē?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
ar ko tur biedē?


gan jau zinātniski pastāsta nākotnes izredzes  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
cuchins rakstīja:
pagājuši nu jau 3 mēneši kopš Alena Kāra grāmatas 'Easy way' izlasīšanas. Ja kāds grib atmest smēķēšanu tad iesaku Wink sākumā biju skeptisks un brīnijos, kā grāmata var palīdzēt atmest, bet nu .. 70% no tiem kam esmu ieteicis un kuri ir izlasījuši, vairs nesmēķē.


ar ko tur biedē?


Tur jau tas joks , ka nebiedē. Liek saprast ,kas tas pa briesmoni  un kā Tavs prāts to uztver. Medicīnisku faktu un  pētījumu iejaukšanās grāmatā ir minimāla..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Khmm - kamēr cilvēks NEGRIB atmest - tas nav iespējams
Vienkārši ir patiešām JĀGRIB atmest - un tad jau var iztikt bez grāmatas...

Var arī iziet uz principu, bet tas nav uz palikšanu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database