Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jautājumi par 155
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
eeee gadienā zinciham tādi nebij uz 155 tajā vidjikā ko šamais te vakar vai kad bij te kautkur iemetis Shocked


vidika izskatas drizak pec kaut kadiem tadiem




_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
155. brīdinājuma lampiņu rindā ir apzīmējums - stop un zem viņa brilles
ko tas nozīmē ???????
kādā gadījumā šitas sūds iedegas ????


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
stop un zem viņa brilles


auto ir nodetektējis, ka Tev tiesībās ir atzīme "brilles" un tagad ikreiz, kad piesēdīsies pie stūres bez brillēm - šis iedeksies? vai arī auto ir detektējis blāvu un miglainu skatienu?  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
155. brīdinājuma lampiņu rindā ir apzīmējums - stop un zem viņa brilles
ko tas nozīmē ???????
kādā gadījumā šitas sūds iedegas ????


grāmatiņas nau, kurā iemest aci?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kur ir Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
arba rakstīja:
stop un zem viņa brilles


auto ir nodetektējis, ka Tev tiesībās ir atzīme "brilles" un tagad ikreiz, kad piesēdīsies pie stūres bez brillēm - šis iedeksies? vai arī auto ir detektējis blāvu un miglainu skatienu?  shura

Domā jau tās paaudzes automašīnās bija ieviests mākslīgais intelekts? haha  crazy

p.s. ja nopietni, neesmu tādu simbolu manījis. Varbūt kaut kāds Q4 īpašais.  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas ir bremžu lampu izdegšanas brīdinājums




_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
tas ir bremžu lampu izdegšanas brīdinājums



PS: 159. ir precīzi tāds pats. Mūsējai deg jau pāris nedēļas aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man viņš no rīta iedegās uz 10 sek Smile
bet es tā arī neizdomāju, kas tās par brillēm SmileSmileSmile
skatījos grāmatā Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man viņš no rīta iedegās uz 10 sek Smile
bet es tā arī neizdomāju, kas tās par brillēm SmileSmileSmile
skatījos grāmatā Smile


Ja būtu pateicis, ka virs pelnutrauka - tad būtu es iedomājies Doh!
bet tākā domāju, ka meklē viņu pie pulksteņiem - tad neienāca prātā Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
arba rakstīja:
tas ir bremžu lampu izdegšanas brīdinājums



PS: 159. ir precīzi tāds pats. Mūsējai deg jau pāris nedēļas aiwa

Kyrā vietā 159-ai ir tāda lampiņa ? aiwa


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 imho ir lielisks lampiņu izdegšanas paziņojums. dzeltenā lampa, kas paziņo par kādas lampiņas izdegšanu iedegās tad, kad attiecīga lampa nestrādā. attiecīgi ja bremžu lampa izdegusi - nospiežot bremzi iedegās dzeltenā lampa. neizkāpjot no auto var noteikt kas ir pie veinas pa grupām - gabarīti, bremzes, tuvie vai tālie. imho lieliski.

vienreiz dzerot alu par to runājām - citiem auto bieži mēdz būt lampu chekings pie startup. un ne mazākās iespējas noteikt kura lampa - skraidi kā lohs ap auto  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja jau te runa par lampām, tad man jautājums, kādam nolūkam 146, ir tāda lampiņa pie lampu korektora kreisajā pusē, viņa mirgo reizē ar pagriezieniem, kad tie ir ieslēgti.

Priekškam?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
156 imho ir lielisks lampiņu izdegšanas paziņojums. dzeltenā lampa, kas paziņo par kādas lampiņas izdegšanu iedegās tad, kad attiecīga lampa nestrādā. attiecīgi ja bremžu lampa izdegusi - nospiežot bremzi iedegās dzeltenā lampa. neizkāpjot no auto var noteikt kas ir pie veinas pa grupām - gabarīti, bremzes, tuvie vai tālie. imho lieliski.

vienreiz dzerot alu par to runājām - citiem auto bieži mēdz būt lampu chekings pie startup. un ne mazākās iespējas noteikt kura lampa - skraidi kā lohs ap auto  Laughing


Pēc darbaļaužu vēlēšanās Giuseppe ar Pierluigio 159-ai ir uzkodējuši error messages pilnā txt.
piem: "front left fog light" utt
Un tas vēl ir papildināts ar bildīti a'la 3d. Cik nu tādu var uztaisīt 100X100 pix monohromā displejā c

Man gan ir tikai deguši priekšējie gabarīti. Kā ir ar bremžu un pagriezienu gaismiņām - nav pieredzes


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
MartinsT rakstīja:
156 imho ir lielisks lampiņu izdegšanas paziņojums. dzeltenā lampa, kas paziņo par kādas lampiņas izdegšanu iedegās tad, kad attiecīga lampa nestrādā. attiecīgi ja bremžu lampa izdegusi - nospiežot bremzi iedegās dzeltenā lampa. neizkāpjot no auto var noteikt kas ir pie veinas pa grupām - gabarīti, bremzes, tuvie vai tālie. imho lieliski.

vienreiz dzerot alu par to runājām - citiem auto bieži mēdz būt lampu chekings pie startup. un ne mazākās iespējas noteikt kura lampa - skraidi kā lohs ap auto  Laughing


Pēc darbaļaužu vēlēšanās Giuseppe ar Pierluigio 159-ai ir uzkodējuši error messages pilnā txt.
piem: "front left fog light" utt
Un tas vēl ir papildināts ar bildīti a'la 3d. Cik nu tādu var uztaisīt 100X100 pix monohromā displejā c

Man gan ir tikai deguši priekšējie gabarīti. Kā ir ar bremžu un pagriezienu gaismiņām - nav pieredzes


Tieši tāpat arī ir. Bonusā ir dzeltena "lampiņa", kura izskatās tieši tāpat kā arbas 155, ar to starpību, ka arī tā ir "zīmējums" displejā, kurš ik pa brīdim nomaina sniegpārsliņas un/vai logu mazgāšanas šķidruma izbeigšanās un/vai izslēgta VDC "lampiņu".


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database