Atbildēt pie šī temata 27 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Nākošais
GTV6
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Labi, krasosu melnu un buferus partaisisu uz sadiem. Salonu atstasu to pasu zilo pagaidam, vins ir loti laba stavokli, visi tepiki ka jauni.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
esi pārliecināts par melno? Man liekas melnā krāsā pazud daudzas līnijas. Auto paliek tā kā plānāks, vai parastāks. Bet tikai mans viedoklis. Savulaik daudz domāju par to.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
esi pārliecināts par melno? Man liekas melnā krāsā pazud daudzas līnijas. Auto paliek tā kā plānāks, vai parastāks. Bet tikai mans viedoklis. Savulaik daudz domāju par to.


Neesmu parliecinats, vienkarsi gribejas palikt pie originalas krasas. Tehniska pase man ierakstija melns, uz masinas ir blitka, kura rakstits melns, un muzeja izzina rakstits:

Alfa Romeo GTV 6 2.5 USA
Production date: 1981 November 30th
Exterior color: Nero metallizzato

Varbut ari ta originali peleki melna metalika svaigi krasota un lakota izskatitos ok. Nevar saprast, viniem bija ari tumsi peleka krasa? vai visas tumsi pelekas ir tas "Nero metallizzato", bus vel japarok...




_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pieliek melnam aluminija pulveri sanāk pelēks Smile
nopulē , ievasko vienu spārnu un paskaties kā izskatās


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nofoceju tris dazadus melnus metalikus Shocked

 

Giulietta Nero Etna

 

159 Nero Carbonio

 

GTV6 Nero metallizzato


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ta nero metaizato nav tuvu manejai? Manuprat GTV6 labaka krasa ir sarkana, vai nu ka manejai Smile Nu tas IMHO. Taja bilde , ko tu pievieno ar peleko - ir super smuka ari. Man patik. Visas linijas spele ar gaismu. nekas nepazud.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
ta nero metaizato nav tuvu manejai? Manuprat GTV6 labaka krasa ir sarkana, vai nu ka manejai Smile Nu tas IMHO. Taja bilde , ko tu pievieno ar peleko - ir super smuka ari. Man patik. Visas linijas spele ar gaismu. nekas nepazud.


Varetu but, kads Tavam ir krasas kods zini? USA 1982. gada viss bija vienkarsi, GTV6 vareja dabut sarkanu, sudraba vai melnu, visas tikai un vienigi ar zilu salonu. http://www.gtv6-156gta.be/GTV6ColorChart1982.pdf

Ta pasa gada Spider melna krasa ar kodu AR907 varetu but biski melnaka, vismaz bildes Spideri izskatas melni atskiriba no melnajiem GTV.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sanu gabaritus atstat obligati vajag Rolling Eyes
krasu melnu ka 75, salonu prasitos biki atsvadzinat, dzive tas zilas izskatas neslikti un atbilstosi 81 gadam Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja likvide gabaritus tad tam vairs nebus neka kopiga ar zilo salonu, tad ari kondisku var likvidet, nebus vairs USA versija


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, labi, gabariti paliek Wink Te viens svaigi krasots melns nemetaliks AR913 http://midcenturymotoring.com/portfolio/1986-alfa-romeo-gtv6

PS: Purns nosedinats, tas laikam ir lielakai dalai izdarits. Neviens laikam nespeja novertet tas vadamibas nianses, ko dod augstak paceltais purngals. Labak griezas likumos? Komfortablak? Kapec ta laika Alfas no rupnicas izripoja ka motorlaivas? Ari Spideri?


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mos del smaguma centra parnesanas tuvak vidum hmm


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Melnā krāsā ir baigi viltīga. Tai ir daudz toņu un metāliskais grauds dod vēl miljons variāciju.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://alfisti.net/mercato2/market.php?sid=bb6d88eb8e56d0886a417bfa9bd20409&screen=cars_show_details&id=5083&posLeft=&sortMode=&sortBy=&backto=market_start&sid=bb6d88eb8e56d0886a417bfa9bd20409

Vacietis tirgo gtv6. Cik saprotu, masina nebrauc. HVZ, cik laba cena, bet pedela laika sim masinam cena ir kosmosa. Varu parsutit vaciesa bildes, varbut kadam interese ka projekts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es krāsotu melnu un tieši tādu pašu, kā oriģināli bija domāts - pasteļtonī bez lakas. Kvalitatīvi pārkrāsota mašīna vērtibu nesamazinās, protams, ja veco krāsu noslīpēs līdz plikam metālam!!!!!!! Pārkrāsots nenozīmē restaurēts!

Salonu atstātu tādu kā ir. Tas mašīnai piedos oriģinalitātes sajūtu. Ieliktu perioda Becker ar mūsdienīgākām tumbām.

Gabarītus gan met ārā un, ja panelis ir MPH, tad to arī vajag parlikt uz KMH. Atpakaļ pārtaisīts eiropietis, vienmēr ir vērtīgāks nekā "lētas kopijas sajūtu izraisoša amerikāņu versija". Paskaties uz jebkuru SL - Eiropai pielāgots sakārots un smuks SL maksā ap 25-30k EUR pat,  ja tas kādreiz ir bijis Amerikānis. Nepārtaisīti amerikāņi pat, ja no Kalifonrijas un neizdeguši, ir mazliet virs 10k - 15k.

Plus tev ir afigenna fiška - kondicionieris. Cik tad vispār Eiropas versijām tādu bija? Attiecīgi, no visām pārējām sakārtotām GTV, Tev būs ikdienā lietojama mašīna, jo tai ir kondiška!!!!! Ziemā ar to auto neviens nebrauks, bet vasarā gan. Attiecīgi, Tavā gadījumā tas, ka kādreiz Tava GTV ir bijusi amerikāne, nāk tikai par labu.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būtu man brīvs piķis, es jau tagad viņu no Tevis nopirktu.  Wink


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 27 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database