Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Ko varat pateikt par šo konkrēto Fiat?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
JM rakstīja:
Fiat Ulysse (arī Peugeot 807 un Citroen CCool


šajā auto saimē aizmirsi pierakstīt arī Lancia Phedra. Ja pērc braukšanai nevis pārdošanai(jo no visām iespējām, droši vien tieši to kas sauksies Lancia būs visgrūtāk pārdot), tad iesaku Lancia. Pirms gada kad dzinu, tad radās secinājums, ka Lancia by default ir nopakota un starp abām pieejamām versijām ir tikai atšķirība elektrisko durvju un lūku neesamībā. Un tieši sava vārda(vai savdabīgā izskata) dēļ Lancia ir vislētākā, kaut zinām, ka auto pēc būtības ir vienādi.

Quattordici rakstīja:
Neko isti labu tiesi par Stilo neesmu dzirdejis


rodas jautājums, vai esi dzirdējis kaut ko sliktu?


Es priekš sevis (braukšanai) meklēju. Varbūt zini kaut ko arī par 2.2.dīzeli un automātu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir 2.2JTD. Atsauksmes par to var meklētājos atrast zem nosaukuma 2.2hdi


par automātiem neko nezinu. arī, droši vien, Citroen-Peugeot grupas izstrādājums.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pats kopš 2005.gada braucu ar Fiat Ulysse, bet ar 2.0 benzīnu/gāze!
Praktiskā ziņā auto ļoooooooooti labs un ērts! ja izņem sēdekļus aizmugurē un ieliek plānu matracīti, lai slieces neduras mugurā, tad esam gulējuši 3jatā pilnībā iztiepti un vēl palika vieta kurpēm  Laughing ietilpīgs bez gala! nesen vedu 2.30 cm ledusskapi un pat nevajadzēja bagažnieku turēt vaļā! Surprised
remots un detaļas vispār lēti! jo der no 3 vai 4 minētajām markām.... domāju ka 2.2.dīzelis arī lēts jo ir Peugeot dzinējs, arī diezgan uzticams! pie tam var neuztraukties, ka būs spiests, jo ar tādu mašīnu braucot pat i neienāk prātā spiest līdz 4k apgriezieniem Razz

par mīnusiem:
-ar laiku sāk grabēt, bet ja rokas ir un ja nomaina durvju gumijas visur, tad to var novērst.
-skaņas izolācija kā jau fiat līmeņa automašīnām.... kā VW Šaran tā noteikti nebūs... bet man netraucē.
-benķi ātri izsēžas no kā sāk sāpēt mugura ilgi braucot  Sad
-mainīt tuvo gaismu spuldzes...tas ir psc! pagriezienus un gabarītus vēl grūtāk un miglenes neviens serviss pat neuzņemas! jānem nost visa priekša mašīnai  Laughing

par konkrēto 2.0 benzīns - ja ir iepsēja pa lētām naudām un maz brauktu - ŅEM! ieliekot labu gāzi ēdīs 4,5-5 LS (vēl neesmu pieradis pārrēķināt) uz 100km, bet tie motori ir nenobraucami! vienīgi bik bik pa švaku. virs 120km.h bail braukt Very Happy

es ar savu esmu izbraucis pus Eiropu un kad man mēģināja sieva pierunāt pārdot (pirmai iemaksai Alfai) man iestājās depresija Very Happy bet nu max kopiedāvāja 600 ls un sieva atļāva paturēt, lai ir ar ko uz copi un mežu braukt  Laughing  tā ka par šo mašīnu pārdošanu vari i nedomāt. ja pērc, tad zini, ka nākamais īpašnieks tikai "Tolmets", bet arī nopirkt var pa limonādi, labas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies!
Jāsāk meklēt kāds labs eksemplārs Smile LV laikam nav vērts skatīties, jo pie mums nopērkamajiem nezin kāpēc cena ir krietni zemāka nekā analogiem eksemplariem Eiropā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
Paldies!
Jāsāk meklēt kāds labs eksemplārs Smile LV laikam nav vērts skatīties, jo pie mums nopērkamajiem nezin kāpēc cena ir krietni zemāka nekā analogiem eksemplariem Eiropā.


nu Eiropā viņi krietni vien populārāki un lietoti daudz, daudz labākā stāvoklī, nekā pie mums! tāpēc arī cenas tādas. Pie mums tikai 1 no 1000 minivena potenciālajiem pircējiem atver sadaļu "Fiat"   Laughing  pat labu un lēti pārdot ir praktiski neiespējami. Latvijā šīs mašīna nopērkot īpašnieks saprot, ka pārdot neizdosies un lieto viņu uz pilnu klapi pārvadājot cementu, reģipsi, eglītes svētkos un kūdru dārzam utt. Eiropā tomēr tā nedara  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
JM rakstīja:
Paldies!
Jāsāk meklēt kāds labs eksemplārs Smile LV laikam nav vērts skatīties, jo pie mums nopērkamajiem nezin kāpēc cena ir krietni zemāka nekā analogiem eksemplariem Eiropā.


nu Eiropā viņi krietni vien populārāki un lietoti daudz, daudz labākā stāvoklī, nekā pie mums! tāpēc arī cenas tādas. Pie mums tikai 1 no 1000 minivena potenciālajiem pircējiem atver sadaļu "Fiat"   Laughing  pat labu un lēti pārdot ir praktiski neiespējami. Latvijā šīs mašīna nopērkot īpašnieks saprot, ka pārdot neizdosies un lieto viņu uz pilnu klapi pārvadājot cementu, reģipsi, eglītes svētkos un kūdru dārzam utt. Eiropā tomēr tā nedara  Laughing


Nē, es par citu tendenci, ka ss.lv ir samērā daudz sludinājumu par autiņiem "tikko no Vācijas, ideālā stāvoklī ar 150K nobraukumu", par cenu, kas ir par vismaz 30% zemāka nekā mašinām ar analogu nobraukumu un aprīkojumu mobile.de Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pie mūsu vietējajiem auto tirgoņiem esmu sen jau novērojis, ka, lai arī cik auto vecs nebūtu tam noskrējiens būs no 150 000-180 000km un ideālā stāvoklī. bik savādāka situācija ir pērkot no privātā.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāds nav saskāris ar Fiat Croma2 no2005 g. ,vairāk interersē benzins 1. 8 vai 2.2 pie mums tas izskatās reti sastopams modelis Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
supinator rakstīja:
Kāds nav saskāris ar Fiat Croma2 no2005 g. ,vairāk interersē benzins 1. 8 vai 2.2 pie mums tas izskatās reti sastopams modelis Rolling Eyes
aizmirsti , tie ir opela benzinieki, 1.8 gadijuma vecais ecotek, 2.2 gadijuma tas pats kas 2.2 jts tik bez fazu regulesanas Wink  labak nem 1.9 cdti  tam vismaz ir alfas pacietigais dizelis Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Croma tikai labas atsauksmes! Lēta hadene(no opel) ņiprs! Dzinējs kā alfa 159 (man 110 kw + automāts tiptronic).
Laba mašīna! Esmu apmierināts . Pirku sievai, jo palika  žēl savas alfas...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tev tak ar bija dizelis, jeb benzinieks Question


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bisku papetiju cenas, maksa tik pat un bisku vairak ka 159 Rolling Eyes  es tomer izveletos alfu, fiats tomer bisku ir dosja par ariel cenu sini gadijuma Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
110 kw dīzels.
Tas ir tikai pārvietošanās līdzeklis....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad kur ir atskiriba piemeram no otra golfa? mana skatijuma masina ir vajadziga tam lai vina kaptu ar prieku Rolling Eyes garlaicigas masinas ir domatas citai publikai, toc ne alfistiem
 Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ja mašīnā ir alfas motors, tad tā ir jau puse no alfas!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database