Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
"Šlokenbeka 10" - 01.05.2010
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bildes būs, bet šobrīd nekādīgi nesanāk izšķirot. Domāju rīt sašķirošu un nosūtīšu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Uz turieni braucot sapratu, ka Vilsonam un Sogjim juutu pilniibaa nav shura un ka 6 cilindri ir poljubomu labak par 4. Dazhreiz, paatrinaajumos, man pat likaas ka Sogjis nemaz nemainiija robus  Embarassed visu laiku gaazhot ar sesto


a ja o com?  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:

p.s. kas ar tiem ziemeļu kaimiņiem notikās ?

aha, es ar vienaa briidii pamaniju, ka shie noplaukushi. Taa ari bija paredzets vai kaa? Un tur tas vakara pasaakums ar taa kaa bij vai nebij?

Kameer Oga runaaj savu runaajamo radaas doma, ka neviens tak shiem nepatulko. Nu jaa, pats ar nolazhojos un kautriigs  Embarassed  buudams nepiegaaju piedaavaat tulkojumu.

Bet domaaju, ka nebuutu slikti, ja turpmaakajos pasaakumos ar importa ljauzhiem buutu tulkojums uz ENG vai RU. To tad arii ieluugumaa ierakstiit, ka buus shiem sava kontaktpersona. Pasaakumos kuros pats esmu vareetu sho uznjemties, bet nu es taa ne paaraak biezhi tieku.

Cik veel i taadu pasaakumu, kur aicinam viesus?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans piekrīt. Kautkā kamēr visi cīnījāmies par šašlikiem, brāļi no EST nozuda. Biki žēl, jo laikam jutās lieki. Me arī laikam tā būtu juties. Tas nākamreiz jālabo, citādi gribam būt forši, bet nesanāk  Laughing

P.S. izdomāju kā piesaistīt Leišus - uztaisam placi kur drīkst izlikt auto ko tirgo! Mr. Green


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kā ar bildēm ļaudis paskopi! vai tikai lāča kungs fočēja? Rolling Eyes


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kaut kā ar bildēm ļaudis paskopi! vai tikai lāča kungs fočēja? Rolling Eyes

Lāča kungam pārāk labas bildes, negribās blamēties aiwa

Bet ja nopietni, to ko sabildēju, gan jau sametīšu vakarā - daudz gan nebūs.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kur jamet?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bildes jamet uz elbee@artlibitum.net naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vel dazas j.k. bildes http://gallery.artlibitum.net/alfaclublv/2010/slokenbeka/jk/


par arzemju viesiem. "Slokenbeka" nekad nav bijis pasakums, kas merkets ari arzemju viesiem. sogad vienojamies ar leisu kluba vadibu, ka vini atbrauc lai 1) noprezentetu Baltijas megatusu, kas notiks lietuva un ko galvenokart organize tiesi leisi 2) vakara apspriestu pasakuma detalas un sadarbibu vispar. logiski, ka ari igaunu aktivakie alfisti un kluba vadiba tika aicinata uz so neformalo tiksanos, diemzel pasi neviens netika, bet informaciju par pasakumu izplatija caur savu forumu, rezultata atbrauca cali subaru jakas, kam ar klubu nav nekada sakara... kas brauca tikai uz dienas pasakumu. viniem bija informacija par pasakuma programmu (ka nekas nenotiks) jau ieprieks, pasakuma laika es viniem +/- pastastiju, ap ko lieta grozas. ka notiek konkurss oga izstastija krieviski. musu sezonas pasakumu kalendars diez vai vinus baigi interese. ta ka, manuprat, viss ir ok. ja pasi kautrejas vai neintereseja uzsakt sarunas ar latviesu alfistiem, tad nu pasi vainigi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skat ka sogjis sabildejis http://gallery.artlibitum.net/alfaclublv/2010/slokenbeka/sogjis/ super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
skat ka sogjis sabildejis http://gallery.artlibitum.net/alfaclublv/2010/slokenbeka/sogjis/ super

Der super


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot sāku šķirot bildes un pēc kāda laika sūtīšu Very Happy
Kāds bija bilžu nepieciešamais izmērs?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
Beidzot sāku šķirot bildes un pēc kāda laika sūtīšu Very Happy
Kāds bija bilžu nepieciešamais izmērs?

800x600 =)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu, vai gaidīti, bet mani komentāri par pasākumu ir šādi.

Izvēlētā pasākuma vieta SUPER! Krieviski varētu teikt - Zhivopisno - ļoti smuka vieta, piemērota šādam pasākumam.

Pasākuma formāts - man patika. Atbrauc uz divām stundām, patusē un uzzini plānus uz tekošo gadu, palaizies gar smukām Alfām, pačato ar citiem entuziastiem un tinies pa savām darīšanām tālāk.

Man ļoti patika tā sarkanā retro Alfiņa. Nezinu kas pa modeli. Laikam GT vai GTV. Lai kā tur būtu - respekt. Žēl ka tas vecais onka atnāca tikai ar savu fotogrāfiju. Varēja jau savu odziņu parādīt klātienē.

Agrāk dzīvē nebij redzējis arī 156GTA. Tas pelēkais aparāts ir labs!

Malači, ka spējāt uz pasākumu dabūt leišus un igauņus.

Pasākuma organizācija gan varēja būt labāka. Par igauņiem jau minēja. Neatkārtošos.

Šādos pasākumos ir jābūt kopības sajūtai. Man likās, ka tiem, kas uz Alfa Club pasākumu bija pirmo reizi un iepriekš ar Alfa Club nebija saskārušies, šīs kopības sajūtas pietrūka un, līdz ar to bija garlaicīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jeep rakstīja:
Šādos pasākumos ir jābūt kopības sajūtai. Man likās, ka tiem, kas uz Alfa Club pasākumu bija pirmo reizi un iepriekš ar Alfa Club nebija saskārušies, šīs kopības sajūtas pietrūka un, līdz ar to bija garlaicīgi.


problema ir zinama un tiek risinata... garlaicigi kluva bridi, kad "Slokenbekas" salidojums no "jauno Alfu atverto durvju dienas" vai jaunako dilera demo Alfu testesanas kluva par pasakumu, "kura nekas nenotiek"... vel lieku reizi uzsveru, klubs ir atverta organizacija. jebkurs, kurs zin ka to darit, kam ir spejas un iespejas, laipni lugts piedalities nakamo pasakumu organizacija!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database