Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
BOSCH ROLIS
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Fans rakstīja:


Pēc ilgas skaidrošnās un divu nedēļu marinēšanas par kādu naudu taisīs auto, iedeva aizvietošanas vāģi un tipa VW rūpnīca nosponsorēja visu ... mistika.


Nuja - apnika dinamo griezt un saprata, ka makaronus sakarināt neizdosies, nācās meklēt ticamus atkāpšanās ceļus... Very Happy


Aga Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu kas jums tur Rolī nav sanācis,bet nu cik ir pārdzītas mašīnas no AC darbnīcas uz turieni,protams ar klienta ziņu,tad vienmēr viss ir bijisperfekti.Ir gan viens bet!Visi auto kas tiek dzīti no AC darbnīcas uz Roli,tiek dzīti tikai un vienīgi pie viena meistara.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pāris reizes esmu tur pircis detaļas un reiz pirms manis bija cilvēks kuram par pavecu auto iegrieza oi oi oi rēķinu par diagnostiku un ko tur vēl stipri virs simts latiem. Izskatījās bēdīgi, jo viņš pat paprasīja vai var maksāt pusi no kartes un pusi skaidrā, nebija viņš rēķinājies ar tādu summu.
Labi, ka toreiz bija rinda un es aizbraucu uz citu servi. Tas bij pirms gadiem četriem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Nu nezinu kas jums tur Rolī nav sanācis,bet nu cik ir pārdzītas mašīnas no AC darbnīcas uz turieni,protams ar klienta ziņu,tad vienmēr viss ir bijisperfekti.Ir gan viens bet!Visi auto kas tiek dzīti no AC darbnīcas uz Roli,tiek dzīti tikai un vienīgi pie viena meistara.


tici man to alfu uz roli aizdzina 10x ievērojamāka kompanija nekā AC un čaļi uzreiz. hopts tulīt nopelnīs haljavna.  biegu biegās par to ka tika sarunāts diagnostika elektronikai r''ekins uz 100 lvl Very Happy
da labi pohuj būtu arī tie daži lati, bet jeball tādu attieksmi..
cik jabut dumjam eezelim lai 3 stundas mekl;eetu vianu, kad ne kompim, ne suknim, ne aizdedzei nekam nepienāk elektrība.!!!!  nu elektriķim 15 minutes atrast ar testeri nahera tā.... šie peiraksta 3 stundas..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nevienu negribu reklamēt
ar rolli ir bijuši vairāki pasākumi un visi pozitīvi
1. vecs audi 90, kas nestabili strādāja, vairākos servisos bija mēģinājuši taisīt, bet bez rezultāta, rollis  ar viņu ņēmās 3 dienas
-samaksāju tikai diagnostikas 25 ls un vēl kādu sīkumu
- strādāja kā pulkstenis, bet defekti bija kādi 6, visi pilnīgi sīkumi - ieplūdes drosele mazgāta, viens svečvads, kaut kāda t devēja vads pielodēts un vēl ka'di sīkumi
2. 156 alfai, man likās, ka samazinājusies jauda, arfilā pateica - neizdomā vecīt, viss ideāli, auto it ari apmēram tā pat
- roolī atrada ka, gaisa mērītājs muld
- sīka plaisa gaisa padevē
- rēķins bijā diagnostika + gaisa mērītājs
 - pie viena vēl bija uztaisīti jauni stiprinājumi gaisa filtra kastes salauztajiem stiprinājumiem

Un braucu, bez'kādiem blatiem, paziņām , jā arī kad es tur biju onkas taisīja traci, bet tie bija dīvainīši SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database