Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
yuran 75 2.5 V6
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es domaju, vajag 1x no uk atvest veselu uzsistu, bojatu, neejosu 3l 75. maksa vinas leti, atvest uz Vilnu kadi 400 euro. gan jau var atrast kadus, kas ved ari uz lv. srots salaspili, piemeram. pirkt atseviski un sutit pliku dzineju, manuprat, stulbi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies par viedokli. Bet nezinu - stulbi, vai nē - pirkt pa daļām. Piem. arkas, sliekšņu un spārnus piegāde man maksās ap 50 eiro. Cik maksās dzinēja un vēl kādas daļas piegāde - grūti pateikt. Jāparunā.
Bet angļu sarusējoša Alfa man točno nav vajadzīga - Būs jāpērk to veselu (maksās droši vien dārgāk neka dzinējs atsevišķi)  + piegāde. Voobsčem šeit viss nav tik viegli un acīmredzams, neka var likties.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
paldies par viedokli. Bet nezinu - stulbi, vai nē - pirkt pa daļām. Piem. arkas, sliekšņu un spārnus piegāde man maksās ap 50 eiro. Cik maksās dzinēja un vēl kādas daļas piegāde - grūti pateikt. Jāparunā.
Bet angļu sarusējoša Alfa man točno nav vajadzīga - Būs jāpērk to veselu (maksās droši vien dārgāk neka dzinējs atsevišķi)  + piegāde. Voobsčem šeit viss nav tik viegli un acīmredzams, neka var likties.

Neaizmirsti, ka visdrīzāk ka tev tad vajag arī visu dzinēja vadību un vadus (šitam laikam jau motroniks?), visdrīzāk arī visas elektroietaises,kas ir pie motora (starters, gjenerators, utml.). Un var gadīties ka ir vēl atšķirības starp agrajiem v6 un jaunākiem. Piem. pārbaudi vai tev gadījumā nevajag arī kardānu no tā 3litra. Kārbas galā laikam vajadzētu visam sapasēt, viņam gan jau bik garāki robi un ir bloķis, bet trasei visdrīzāk ka tāpat jāliek TS kārba as LSD.

Iesaku kādu brīdi parakties pa eperu un salīdzināt ko tev vajag un ko nevajag no viņas.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no sākuma jāpadomā vai man tas vajadzīgs vispār?   Razz


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
no sākuma jāpadomā vai man tas vajadzīgs vispār?   Razz

Neuztraucies - vajag  ahahahahahaaa


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
nu par piegādi ir dažas domas un iespējas.


ta varetu but Wink

Citāts:
Par cik var dabūt braucamu 3litru? Un ja lēti (2-3 kEiro   Confused ), vai tā būs normālā stāvokli? Piemēram šeit:
http://www.alfaromeo75.co.uk/viewtopic.php?f=12&t=77

ārējais izskats mašīnai ir ok. Bet iekša pizdec pilnīgs, visur rūsa.
Par savējo varu droši pateikt, ka tādas rūsas man točno nav.


neka tada tur nav, musejas masinas stabili ir sudigakas, kad pakasa ar naziti. tavai skaitijas parmetina grida, slieksni... forsi, bet parmetinats nav nerusejis.

Citāts:
Un vēl, par tiem domām, ka skatiet - tur un tur pārdod super alfas par 5-6-7 kEiro. Tik lēti. Ņēmiet, nevis ieguldiet savus šrotus. Bet ja padomāt, ka mēs varam uztaisīt no saviem šrotiem par to naudu? Vai tie būs sliktāki? Esmu pārliecināts, ka būs pat labāki  Wink


es alfabb lasiju diskusiju par temu, kapec nav izdevigi restauret vecas Bertones kupejas... cali tur skaitija un rekinaja, nekas nesanaca. par 75 tur nav ko runat... kvalitativi uzcelt 75-to maksas 10+ stukas. dzinejs, karba, visa piekare, izjaukt virsbuvi lidz bundzhai, notirit, apstradat, salikt atpakal no labam, nerusejusam detalam. karbai sinhronizatorus nomainit detalas vien ir 400ls. sajuga komplekts, kardana savienojumi, visi spilveni, bukses vel 500ls utt. ja to visu nedari pats, vel tik par darbu bus jamaksa. masinas restauracija ir arpratigi dargs pasakums!

musu masinas ir pusspragusi sroti, kas tiek turetas pie dzivibas minimaliem lidzekliem, un tur nav ko salidzinat ar koptu garazas masinu no pirma ipasnieka rokam.... Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tik gribeju teikt, ka necelam te nerealus sapnu projektus, braucam un gustam prieku no tiem autiniem! naac vismaz man vairak patik braukt nevis skruvet shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


es alfabb lasiju diskusiju par temu, kapec nav izdevigi restauret vecas Bertones kupejas... cali tur skaitija un rekinaja, nekas nesanaca. par 75 tur nav ko runat... kvalitativi uzcelt 75-to maksas 10+ stukas. dzinejs, karba, visa piekare, izjaukt virsbuvi lidz bundzhai, notirit, apstradat, salikt atpakal no labam, nerusejusam detalam. karbai sinhronizatorus nomainit detalas vien ir 400ls. sajuga komplekts, kardana savienojumi, visi spilveni, bukses vel 500ls utt. ja to visu nedari pats, vel tik par darbu bus jamaksa. masinas restauracija ir arpratigi dargs pasakums!

musu masinas ir pusspragusi sroti, kas tiek turetas pie dzivibas minimaliem lidzekliem, un tur nav ko salidzinat ar koptu garazas masinu no pirma ipasnieka rokam.... Sad


+100000000

Bet kas teica, ka piem. tā 75 par 5000 angļ. mārciņām ir ideāla? Un cik maksās ideāla.
Varētu būt, ka pacelt veco iznāks dargāk, neka pirkt jau gatavu. Bet ir arī daži plusi:
- būsi pārliecināts par kvalitāti
- darīsi tā, kā tev gribas
- var sadalīt izmaksas uz gadiem, nevis maksāt vienreiz (tipa līzings sanāks)

Kaut ka tā . Bet ja godīgi, tad es šobrīd tā - no vienas puses - pirkt paceltu, uz otro pusi - taisīt savējo un uz trešo pusi - nah tas vajadzīgs.  Embarassed  Bet viss augstāk uzrakstīts - ir tikai domas par punktu - taisīt savējo.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Man pašam arī mēreni interesē v6 daļas (karteris, motora "ķepa", spara rats, utt.), kas vajadzīgas lai TS pārbūvētu par 3l  Wink


pag, tas ir vajadzīgs, lai 24V varētu ieskrūvēt? Rolling Eyes

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-75-rz-sz/125792-my-alfa-romeo-75-3-0-v6-24v-power.html



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man piecgades plana ir 2l TS Turbo!  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
j.k. rakstīja:
Man pašam arī mēreni interesē v6 daļas (karteris, motora "ķepa", spara rats, utt.), kas vajadzīgas lai TS pārbūvētu par 3l  Wink


pag, tas ir vajadzīgs, lai 24V varētu ieskrūvēt? Rolling Eyes

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-75-rz-sz/125792-my-alfa-romeo-75-3-0-v6-24v-power.html


24v bik vairāk čakars, bet jā var ielikt gan 12v, gan 24v. Pat gta dzineeju. Motora spilvenu vietas visiem Busso V6 ir vienaadas.


http://www.alfabb.com/bb/forums/milano-75-1987-1989/22872-3-0-litre-24-valve-conversion-street-verde-2.html
http://www.youtube.com/watch?v=R5tF40TrHco (video beigās neliels bonusiņš - 425Zs 75'ā aiwa )


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
elbee rakstīja:


. kvalitativi uzcelt 75-to maksas 10+ stukas. dzinejs, karba, visa piekare, izjaukt virsbuvi lidz bundzhai, notirit, apstradat, salikt atpakal no labam, nerusejusam detalam. ... masinas restauracija ir arpratigi dargs pasakums!

musu masinas ir pusspragusi sroti, kas tiek turetas pie dzivibas minimaliem lidzekliem, un tur nav ko salidzinat ar koptu garazas masinu no pirma ipasnieka rokam.... Sad


+100000000

Bet kas teica, ka piem. tā 75 par 5000 angļ. mārciņām ir ideāla? Un cik maksās ideāla.
Varētu būt, ka pacelt veco iznāks dargāk, neka pirkt jau gatavu. .


Tā restaurācija tiešām masās tās 10+ stukas vēl klāt tava auto iegādes cenai. Un galvenais ka tās restaurācijas izmaksas ir gana līdzīgas gan auto kas pēc tam maksā 10K, gan tādam kas maksā 100k.
Tā ka tādu 75-o viennozīmīgi ir lētāk pirkt labu, jo jāpamaina viņai ir tikai kādi amīši bremžu kluči, bukses, bet visādi citādi auto ir kā jauns.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju ka ja es pirktu maksimaali labaako 75 kaada ir dotajaa briidii pieejama par visu to naudu ko esmu izteereejis par balto, tad sanaaktu labs 3litrs. visdriizaak neizpuvis. taa kaa shaada tipa auto, kam veel nav ļoti augsta vēsturiskā vērtība (pat bertonei tāda vēl nav, kur nu vēl 75) - lētāk ir pirkt labāko kāda pieejama.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es domāju ka ja es pirktu maksimaali labaako 75 kaada ir dotajaa briidii pieejama par visu to naudu ko esmu izteereejis par balto, tad sanaaktu labs 3litrs. visdriizaak neizpuvis. taa kaa shaada tipa auto, kam veel nav ļoti augsta vēsturiskā vērtība (pat bertonei tāda vēl nav, kur nu vēl 75) - lētāk ir pirkt labāko kāda pieejama.


ok, cik maksā šobrīd labs 3 litru?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Kungi, i bring you sapnu 75:

http://www.pistonheads.com/sales/1583108.htm


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database