Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Nākošais
Jauns telefons
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Jauns telefons 
Vot ir pienācis laiks mainīt telefonu - vot nesaprotu, ko lai paņem hmm
ābolu negribu.
Vajag WiFi, labu, vai vismaz ciešamu priekš telefona fočiku, GPS uztvērēju, ne pārāk mazu ekrānu, ērtu teksta ievadi, pietiekami ātru...

Ko ņemt?
HTC? Nokia?
no HTC ir versijas ar TouchPro 2, vai šito ar to Androidu...
No nokias šķita incanc N97 un N97 mini...
vēl esot ķipa megalabs šitais, kāviņtur - E52 - ķipa jauna platforma, jaunas paaudzes Symbians utt.
Vismaz te viens, kas tādus tirgo visai negribīgi, bet pozitīvi slavēja - uz pārējo fona esot 45


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju, ka nav vērts uz E52 skatīties, E72 ir way to go, ja negrib ābolu.

Vēl var paskatīt Hero, ja nav antipātiju pret touch screen. Lai gan no touch screen ābols ir nepārspējams.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir ka ar foto. Gripu labu fociku, tikai ne kanon, tapec nopirku sito sudu aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gadu lietoju N78, parametri ļoooti līdzīgi kā E52, bet tā kā vecāks modelis - lielāks klucis. ir Ok, bet lēnām sāk apnikt. ir wifi, gps. navigējot pilsētā vai meklējot geo kastītes prasās magnētiskais kompass. muļķīgo spēlīšu spēlēšanai derētu akselometrs vai kā viņ tur sauc.

dienā foto ir ok, tumsā kā jau visiem  Laughing



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Jauns telefons 
palaidniex rakstīja:
Vot ir pienācis laiks mainīt telefonu - vot nesaprotu, ko lai paņem hmm
ābolu negribu.
Vajag WiFi, labu, vai vismaz ciešamu priekš telefona fočiku, GPS uztvērēju, ne pārāk mazu ekrānu, ērtu teksta ievadi, pietiekami ātru...

Ko ņemt?
HTC? Nokia?
no HTC ir versijas ar TouchPro 2, vai šito ar to Androidu...
No nokias šķita incanc N97 un N97 mini...
vēl esot ķipa megalabs šitais, kāviņtur - E52 - ķipa jauna platforma, jaunas paaudzes Symbians utt.
Vismaz te viens, kas tādus tirgo visai negribīgi, bet pozitīvi slavēja - uz pārējo fona esot 45


Nu, E52 nupat patureeju rokaas. Erts. Viegls, mazs.
Cilveeks, kas to bij iegadajies bij izgajis caur visaadiem winmob devaisiem pedejos gados un sacijas shis esot reali kruc. Bacha 4 dienas, un runa vinjsh padaudz. Taa kaa mozh ir ari labs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Domāju, ka nav vērts uz E52 skatīties, E72 ir way to go, ja negrib ābolu.

Vēl var paskatīt Hero, ja nav antipātiju pret touch screen. Lai gan no touch screen ābols ir nepārspējams.


Nu E72 man ne visai dēļ tās jancīgās klavieres.
E52 esot gana naidīgs&izturīgā korpusā...
par labu E52 stāstīja civils, kam īsti no manas izvēles ne silc, ne auxsc, jo es no jamā tāpat nepirkšu... shura

bet pret touchscreeniem nav pretenziju, jo tiem vēl jau arī nāk plusā visai cienījama izmēra ģīmis


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Tas ir ka ar foto. Gripu labu fociku, tikai ne kanon, tapec nopirku sito sudu aiwa


nu fotogrāfēsanai pa lielam man ir pieejami pāris "ziepīši", bet šad un tad vajag ko "ciešami" nobildēt, bet tos klučainos ziepjus negribas staipīt līdzi, vai to tobrīd nav līdzi... shura

Nu man jau arī saka ka E52 esot 45

Diez kā ir ar N85? N97, n97mini?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu man jau arī saka ka E52 esot 45

Diez kā ir ar N85? N97, n97mini?


N85 izskatās labs, abi N97 tomēr palieli, bet ja vajag klabināt daudz epastus - pilnā klaviatūra ir must have. ja svarīgs faktors ir izmērs - E52

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tie visi N sērijas nepatīk dēļ klucisma


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sievai ir E52. Man pēc iphone tas aparatuss liekas kaut kas arhaisks. It kā fīčas ir - NAVi, wifi, vēl tur kas - bet pielietojamība nulle. Viss caur dirsu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
sievai ir E52. Man pēc iphone tas aparatuss liekas kaut kas arhaisks. It kā fīčas ir - NAVi, wifi, vēl tur kas - bet pielietojamība nulle.


 Doh!  Ffff..fristailo  ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
beidz tieleties un perc iphone ka visi krutie calji Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau pilnigi po bet ir viedoklis Cool :
nokia nepatik ka suga - sarezgita, arhaiska, overpriced, nesaprotama, nesmuka phe... kaka...
SE - isti nav patreiz no ta ko izveleties, varbut ta xperia 2 bus ok, bet kuru tas interese  Rolling Eyes
korejiesi, kjiniesi kas sakas ar S.. un L... hm... nu lai jau paliek;

visticamak, ja man tagad butu jaizvelas truba, un nebutu pasaule abolisa, njemtu kaut ko no HTC

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
smic rakstīja:
sievai ir E52. Man pēc iphone tas aparatuss liekas kaut kas arhaisks. It kā fīčas ir - NAVi, wifi, vēl tur kas - bet pielietojamība nulle.


 Doh!  Ffff..fristailo  ahahahahahaaa


Nemaz nesmejies. Man iphone nelāgi nokrita uz flīzēm, un tagad kamēr atnāks jauns ekrāns, jālieto SE W302  baro putnus


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Nemaz nesmejies. Man iphone nelāgi nokrita uz flīzēm, un tagad kamēr atnāks jauns ekrāns, jālieto SE W302  baro putnus


man atkal uz nokias ekrāna uzkrita iPods un ekrānā plaisa, nu ne gluži ekrānā, bet plastmasā kas virsū nāk.....iPods baigā dzelzs kaste.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database