Atbildēt pie šī temata 60 lapa no 62 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Nākošais
SludinājumiSpēcīgie.LV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Haha! Gangamstyle, tu nu gan esi viens aprobežots un dzīvesnīsts tastitūras gagsters, kurš te dalās ar savu negatīvo pieredzi! Līdz tavam līmenim, protams, es nenolaidīšos, jo sakausi noteikti ar pieredzi, hitlera aborta atlieka! Laughing

Man nav ne jāņem kredīts, ne jāmeklē citi aizdevēji, jo ir zināmi iekrājumi un tie nav tikai 6k utt. Bet ne par to stāsts! Es pērku auto sev, ja man kaut kas tajā 159 nepatika, es viņu nepērku. Āmen! Ko tu te vispār cepies aiz ekrāna. Ne tava cūka, ne tava druva. Neskaiti manu naudu, tā tāpat visa ir mana! Rolling Eyes

Es visiem samaksāju uz rokas! Gan pārdevējam par braucienu, numuriem, degvielu utt., gan servisam par pārbaudi!  Uzskatu, ka mūsu starpā viss notika korekti, bet, kad pašā sākumā jautāju par auto šajā sadaļā, Valera apzinīgi klusēja un nebilda nevienu vārdu!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VENOM rakstīja:
Es visiem samaksāju uz rokas! Gan pārdevējam par braucienu, numuriem, degvielu utt., gan servisam par pārbaudi!  Uzskatu, ka mūsu starpā viss notika korekti...  Laughing

 Very Happy  maksāt visiem uz rokas ir ļoti korekti

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:

Un kas tad tai alfai tāds bija, ko par pāris sotakiem nevarētu salabot?

Viņš negrib neko labot 10 gadīgam auto. Pat paklāju neesamība attur no auto iegādes Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cilveekam nedeg to mashiinu nopirkt, lai meklee.. tie, kas tirgo, ar to reekjinaas, ja tas nepatiik, nopeerk vienu auto un brauc 20 gadus..

p.s. pie esoshajiem perfekcionisma uzstaadiijumiem noteikti buutu jaapskata gan taa 2.2 kas ar 12k km Autobravaa tirgojas, gan Quattordici tirgotaa 3.2 ar 30k km.. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Gangamstyle rakstīja:

Un kas tad tai alfai tāds bija, ko par pāris sotakiem nevarētu salabot?

Viņš negrib neko labot 10 gadīgam auto. Pat paklāju neesamība attur no auto iegādes Very Happy


Jā, izcēlu gaismā tavu 159, kura sapūsta ar baloniņu. Manuprāt, šis temats sen jau ir jāslēdz, kas attiecas tieši uz tavu 159, un nav ko te rakstīt demagoģiju.

Es ticu, ka es varu atrast labāku 10 gadus vecu auto, ar visu aprīkojumu, kas ir standartā, gan ar paklājiem, gan štorku, gan visām aizdedzes atslēgām. Nevajag man aplasītu 159. Man tie papildus izdevumi nav vajadzīgi. Un nav runa par to, ka es negribu labot, vai taisīt 10 gadus vecu auto. Es rēķinos ar visu, kas auto paredzēts pie pirkšanas. Es pats pieņemu lēmumu, tieši tādu, kāds man liekas pareizs. Punkts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa lielam es līdzīgi skatīju savu 159. Āķis lūpā bija pēc tam, kad fficina iedeva uz vienu dienu. Iespējams, laikā kad savu remontēju CW. likās padārgi, pēc tam apskatīju vēl 2-3 lētos variantus, bet ātri vien paliku pie fficinas varianta, jo nav jāčakarējas pašam, piedevām vēl kondiškas kompresoru man nomainīja, jo gāja uz beigām. + laba sajūta, ka cik tur to mēnešu garantija. tā arī vēl šobaltdien bez problēmām braukāju. vienīgais, ko nomainīju ir gultņi.

starpcitu VENOM, tikko tak bija viņiem viena ar 2,4 un TI salonu. aizbrauc, izbrauc, apskati

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Pa lielam es līdzīgi skatīju savu 159. Āķis lūpā bija pēc tam, kad fficina iedeva uz vienu dienu. Iespējams, laikā kad savu remontēju CW. likās padārgi, pēc tam apskatīju vēl 2-3 lētos variantus, bet ātri vien paliku pie fficinas varianta, jo nav jāčakarējas pašam, piedevām vēl kondiškas kompresoru man nomainīja, jo gāja uz beigām. + laba sajūta, ka cik tur to mēnešu garantija. tā arī vēl šobaltdien bez problēmām braukāju. vienīgais, ko nomainīju ir gultņi.

starpcitu VENOM, tikko tak bija viņiem viena ar 2,4 un TI salonu. aizbrauc, izbrauc, apskati


Jā, ir pelēka un melna! Pelēka, manuālis, melnā automāts. Abas 2.4D. 2008.g.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:

p.s. pie esoshajiem perfekcionisma uzstaadiijumiem noteikti buutu jaapskata gan taa 2.2 kas ar 12k km Autobravaa tirgojas, gan Quattordici tirgotaa 3.2 ar 30k km.. Smile

Tie varinati viņam nederēs - 2.2 nebrauc un 3.2 dārgs remonts Very Happy

VENOM rakstīja:

Jā, izcēlu gaismā tavu 159, kura sapūsta ar baloniņu.

Kādu manu 159? Tu iedzēris esi, varbūt svini Valentīna dienu?! Smile Savu es pārdevu 2017.gada aprīlī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VENOM rakstīja:
Tātad, visiem ilgi gaidītais info un rezumē par melno 159. Par visu vienojāmies, uzlikām sarkanos numurus un braucām uz Dreiliņiem. Kopumā brauciens kluss, patīkams utt. Iet viņa labi, tas 2.4D, dara savu! Patīkami. Bet pirmais, kas man un servisam iekrita acīs bija - uzskaitīju zemāk!

Vizuāli eksterjers:

1. Neliela bukte kreisajā aizm. spārnā. Starp stoiku un spārnu.
2. Diski ir ar karoziju un tie ir piepūsti ar baloniņu. Nebija daudz, bet bija.
3. Kapota apakšējā daļa arī piepūsta ar baloniņu, kur ir mazliet rūsa. Nesaprotu, kādēļ to darīt?
4. Kapots bijis kopumā krāsots, iespējams, akmentiņu vai kāda cita iemesla dēļ. Varbūt, uzlikts cits kapots.
5. Mašina krāsota nav, izmērījām ar krāsas mērītāju. Viss savās vietās. tādās lielās avārijās nav cietusi.
6. Vēl citi vizuāli, sīki defekti, emblēmas utt.

Vizuāli interjers:

1. Nav paklājiņi, bet esot pasūtīti.
2. Baltie griezti nebija īsti balti, bet jau zināmi netīri. Varbūt, smēķēts.
3. Vidus konsole, saskrāpēta , švīķas bija visur uz alumīnija.
4. Bāgāžnieka "štorka" nav. Tā 100% izcelta ārā, jo var pārdot atsevišķi.
5. Liela nolietojuma pēdas nebija, krēsli, stoikas utt.

Tehniski:

1. Zem auto - Izrūsējis nav. Arkas, sliekšņi, aizm. vāks utt. viss tip top.
2. Kļūdu nav, pieslēdzām, izskatījām pamata lietas. Nobraukums īsts. Viss sakrīt. Ir dokumentācija no Vācijas pie L. Bāliņa.
3. Motors bijis mazgāts, tā kārtīgi, iztīrīts, kas rada tomēr šaubas.
4. Motors strādā labi, nekas nebija tāds, kur piesieties.
5. Sajūgs un spararats negrab, viss slēdzas un trokšņu nebija.
6. Priekšā, abās pusēs jāmaina stabilizatora bukses.
7. Aizm. bremžu kluči vēl oriģinālie

Vēl varu piemetināt, ka bija tikai viena aizdedzes atslēga, auto ir 2007.g. 4. decembra ražojums un tas kopumā viss. Ja pārdevējs nomet vēl pāris simtus eiro, es būtu viņu gatavs ņemt, bet visi šie sīkumi, tomēr attur to darīt, jo nezinu, kas var tur pēc mēneša "izlīst" ārā. Kopumā auto ir labs, bet aizdomīgs! Rolling Eyes

Tādēļ gribu pateikt paldies L. Bāliņam un viņa komandai par darbu, viss augstākajā līmenī!  super


Iekarsuši te vīri šajā diskusijā... mani 5 centi.
Visi minētie defekti kas tiek minēti bija redzami pirms braukt uz fficinu.
fficinā tehniskajā pārbaudē- viss bumbās.
Protams, ne mani rudzi, katrs dara kā grib.... bet piekrītu Gangamstailam. Šie ir pilnīgi sīkumi!
Ja redzams ka auto nav celka un nepatīk defekti, braukt gaisa gabalu, likt sarkanos numurus... izklausās ļoti jocīgi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būtiskākais - viena aizdedzes atslēga. Imho max pāris simti eur un pazaudētā ir nokodēta nost un jaunā pielikta....

Ā un galvenais defekts - preFL

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:

Ā un galvenais defekts - preFL


preFL = smaga govs down


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiešām ir tik jūtama starpība starp Fl un pre Fl modeli??


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Tiešām ir tik jūtama starpība starp Fl un pre Fl modeli??


Mes kaut kad salidzinajam lidzigas komplektacijas masinas, 2.4 vagona ar manualo karbu pasmasa atskiras par gandriz 200kg  Shocked


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
E-pastā atnāca ielūgums no motormuzeja par Alfa Romeo  dienām...
Kāds kaut ko zin vairāk?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
E-pastā atnāca ielūgums no motormuzeja par Alfa Romeo  dienām...
Kāds kaut ko zin vairāk?


Tagad varbūt kādu linku studijā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 60 lapa no 62 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database