Atbildēt pie šī temata 59 lapa no 62 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62  Nākošais
SludinājumiSpēcīgie.LV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:

Kas tur pareizi, vecai, 11 gadīgai miskastei kas maksā tā jau kapeikas, piepišās sīkumiem. Reāliem sīkumiem. Lohs viņš ir.

Par lohu nepiekrītu, bet pārējā komentāra daļā, tā ir pirmā reize vēstuirē, kad jāpiekrīt Gangamstyle Laughing
Atceros krievu alfistos parādījās tāds Вистарныч, kurš cītīgi meklēja 159 un rakstījā forumā nepārtraukti. Tā arī nenopirka, jo katrai mašīnai bijis kaut kas ne tā Smile
Par šo konkrēto gadījumu. Cena ir zema un atbilst auto stāvoklim un tā sīkumiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ha, īpaši gudri Jūs neesat! Jā, laikam man vajadzēja kratīt ar galvu, ka tūlīt pirkšu un braukšu. Very Happy Nopikt un slavēt, lai Jūs, perekupi, varētu savā midzenī priecāties un skaitīt manu naudu un teikt "Jā, sanāca nodullināt čali, kārtējais LV cilvēks ir apčakarēts" Neceriet!  Laughing Mana nauda, mana izvēle. Daru kā gribu!  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VENOM rakstīja:
Mana nauda, mana izvēle. Daru kā gribu!  Wink

Šo der atcerēties visiem kritizētājiem un ieteicējiem, jo, ja pierunāsiet, tad jums būtu jāuzņemas daļa vainas nākotnē Wink

mana loģika ir tāda: ja pieņem, ka šāds, sakopts un gatavs ekspluatācijai, autiņš maksā ap 6500e, tad jautājums viens - vai par pirkuma starpību izdodas viņu savest līdz vēlamajam rezultātam? ja nē - tad jāmeklē cits, ja bažas, ka nē - tad jāmeklē cits.
Ja tomēr sanāk, ka remontiem nepieciešamā summa iz mazāka, kā pirkuma starpība, tad viss kārtībā.

Vēl jau bez VENOM minētā servisā konstatētā, jāņem vērā, ka vēlams pēc pirkuma veikt lielo apkopi - zobsiksna, rullīši, sūkņi, eļļas, filtri utt. ja par to ir kaut mazākās šaubas (nu vismaz es tā darītu).
katrs pats savas naudas, laika pavēlnieks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Te ir melnās 159, ar melnu ādas salonu:
https://www.mobile.de/ru/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C/alfa-romeo-alfa-159/vhc:car,srt:date,sro:desc,ms1:900_10_,itp:leather,itc:black,exc:black,dmg:false,vcg:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Par šo konkrēto gadījumu. Cena ir zema un atbilst auto stāvoklim un tā sīkumiem.

Vai tas nozīmē, ka obligāti jāpērk? Man pietiktu ar vienu sīkumu, kas nepatīk auto, lai to nepirktu - tam pat nav jābūt defektam.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Valera_ rakstīja:
Par šo konkrēto gadījumu. Cena ir zema un atbilst auto stāvoklim un tā sīkumiem.

Vai tas nozīmē, ka obligāti jāpērk? Man pietiktu ar vienu sīkumu, kas nepatīk auto, lai to nepirktu - tam pat nav jābūt defektam.

Katrā auto ir sīkumi, kurus jāuztver kā sīkumi Smile Mēs nedzīvojam ideālā pasaulē. Jums droši vien putekļu veidošanās mājās arī nepatīk, taču uztverat to kā realitāti?! Tāpat ir ar auto, jebkura auto ar noskrējienu iegāde ir kompromiss. Un loterija Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
j.k. rakstīja:
Valera_ rakstīja:
Par šo konkrēto gadījumu. Cena ir zema un atbilst auto stāvoklim un tā sīkumiem.

Vai tas nozīmē, ka obligāti jāpērk? Man pietiktu ar vienu sīkumu, kas nepatīk auto, lai to nepirktu - tam pat nav jābūt defektam.

Katrā auto ir sīkumi, kurus jāuztver kā sīkumi Smile Mēs nedzīvojam ideālā pasaulē. Jums droši vien putekļu veidošanās mājās arī nepatīk, taču uztverat to kā realitāti?! Tāpat ir ar auto, jebkura auto ar noskrējienu iegāde ir kompromiss. Un loterija Wink


Paga, paga - tirgonis taču rakstīja, ka mašīna kā jauna bez neviena rūsas pleķīša un viss pārējais arī ir zajebis un pat konplektācija ir vispilnākā!!! Nafig rakstīt figņu, kas patiesībā nav - latviski sakot - nahu* melot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="JM"
Paga, paga - tirgonis taču rakstīja, ka mašīna kā jauna bez neviena rūsas pleķīša un viss pārējais arī ir zajebis un pat konplektācija ir vispilnākā!!! Nafig rakstīt figņu, kas patiesībā nav - latviski sakot - nahu* melot.[/quote]

Kādēļ vispār piesieties sludinājumu tekstiem tiem plaču/masu tirgoņu sludinājumiem? viņi nespecializējas uz konkrētu marku autiņiem, tirgo, kas labs/slikts pagadās. standarta teksti copy-paste. ko nu redz un saprot to raksta. Protams, ka internetā nevienu atsauksmi neatradīsi: pirku placī, rakstīts sludinājumā ka sūds, noriskēju, nopirku, izrādījās autiņš konča, brucu jau 5 gadus bez remontiem, nezinu bēdu. Komplektācija 10x lielāka, ka sludinājumā rakstīts.
tādi vnk priecājas pie sevis. Jo iespējams plača pārdevējs pats nezināja ka tirgo tādu.
Katram savs bizness ar attiecīgu pieeju kvalitātei gan sludinājuma aprakstiem, gan autiņu reālai novērtēšanai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
[quote="JM"
Paga, paga - tirgonis taču rakstīja, ka mašīna kā jauna bez neviena rūsas pleķīša un viss pārējais arī ir zajebis un pat konplektācija ir vispilnākā!!! Nafig rakstīt figņu, kas patiesībā nav - latviski sakot - nahu* melot.


Kādēļ vispār piesieties sludinājumu tekstiem tiem plaču/masu tirgoņu sludinājumiem? viņi nespecializējas uz konkrētu marku autiņiem, tirgo, kas labs/slikts pagadās. standarta teksti copy-paste. ko nu redz un saprot to raksta. Protams, ka internetā nevienu atsauksmi neatradīsi: pirku placī, rakstīts sludinājumā ka sūds, noriskēju, nopirku, izrādījās autiņš konča, brucu jau 5 gadus bez remontiem, nezinu bēdu. Komplektācija 10x lielāka, ka sludinājumā rakstīts.
tādi vnk priecājas pie sevis. Jo iespējams plača pārdevējs pats nezināja ka tirgo tādu.
Katram savs bizness ar attiecīgu pieeju kvalitātei gan sludinājuma aprakstiem, gan autiņu reālai novērtēšanai.[/quote]

Es gan nepiekrītu tam, ka "katrsm savs bizness ar attiecīgu pieeju" - nu nevajag rakstīt to kā nav un to ko tu nezini, jeb vienkāršāk sakot, ja tu melo par lietām, kuras tu nepārzini vai apzināti noslēp tev zināmus defektus, tad es nekad pie tevis mašīnu nepirkšu. Tā robeža starp izskaistinātu tejstu (tjipa marketingu) un klajiem meliem ir ļoti izteikta.
Nezinu, vai es būtu priecīgs, ja pērkot Fantu man iedotu pastāvējušus zivju konservus, jo pa lielam abi jau ir konservu kārbā un domāti ēšanai. Bet ja tu Pārdod Fantu, tad es arī sagaidu, ka es nopirkšu Fantu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rumbulas perekupam ir pilnīgi vienalga, ko tu kā pircējs par viņu padomā pēc tam, kad esi nopircis uz viņa standartsludinājuma teksta piezvanījušo pircēju un nopircis viņa uzčibināto mēslu, jo cik gan ir liela iespējamība, ka tu pērkot nākamo auto pēc pāris gadiem trāpīsi uz to pašu perekupu? Un ja trāpīsi...ko Tu viņam teiksi?
Viņam ir pilnīgi po...!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
Atradušies estēti. Sipat uz autobrava, tur par aptuveni 50tk var nopirkt Alfu bez kasjakiem.

Bomāri grib nopirkt jaunu auto pa 5 štukām.

Jums pašiem smiekli nenāk par sevi?

Tāds Venoms vēl izpisīs galvu un izvazās pa servisiem, un beigās paziņos ka mašīna ir šrots un neder, jo laika gaitā ir parādījusies disku korozija un noskrāpēts pie durvju ručkām. Jebal.

Un tie teksti - mana nauda. Kāda nahuj nauda bomzīgais lauķi.


Beidzot to pateica. +1


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šīr, reku labs sludinājums ko iekomentēt :kaspich:

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/bghxxc.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
Un kāpēc es te rakstu? Tāpēc ka lūk man tādi Venomi kārtīgi izjāja pauri tirgojot opeli.  Šitie 5-6tk mašīnu pircēji ir vissūdīgākā kategorija. Jo kā likums tiek ņemts kaut kāds gaļimijs patēriņa kredīts, jo mašīna pārsniedz budžetu. Bet obligāti vajag tādu, kurai riepas maksā 600eiro un parketnieku, nevis goļāru. Un tad sākās. Piesipās katram sīkumam. Bet bļe, mašīnai ir 10 gadi! Bet tam loham šķiet, ka viņš pērk ahujeno dampi un tas ir gadsimta ieguldījums nākotnē.


Viens vispār bija labais. Izbrauca, paziņoja ka tačka zajebcom, un paziņoja ka viņam ir tikai 4tk. Tad guļu bļeģ, tu brauc skatīties auto pa 6?

Tie servisa vedēji vispār tika sūtīti nuhaj. Iedomājies, klauna kabata paziņo ka viņam ir serviss Ogrē un tur vajag pārbaudīt.

Neapskaužu liso un tos kuriem ar šiem pacientiem jāsaskaras ikdienā.


Piekrītu, ka pircēji arī dažreiz ir pilnīgi pidari, bet šoreiz runa ir par pidariem pārdevējiem. Ja tu raksti sludinājumā, ka 20 gadīga mašīna ar 200k nobraukumu ir kā jauna, ka tai ir vispilnākā komplektācija un ka tajā ne reizi nav ielidojusi lapsene vai to nekad nav pievēmis kaķis, tad bļ... Parādi, ka tā arī ir. Ja pārdevējs sludinājumā ir devis zobu vai pioniera godavārdu, ka tos 10 gadus un 200k kilometrus neviens ar mašīnu nav braucis, tad man ir visas tiesības saukt pārdevēju par cilvèku ar netradicionālu orientāciju, gadījumā, ja kaut kas ir samelots.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad tirgoju 159, bija pircējs, kuru vazāju pa pilsētu 2 stundas, skatījās, mērīja, klausījās, braukājām pa servisiem. Bija apmierināts, teica, ka mašīna ir laba, vienīgais, viņam nav naudas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Kad tirgoju 159, bija pircējs, kuru vazāju pa pilsētu 2 stundas, skatījās, mērīja, klausījās, braukājām pa servisiem. Bija apmierināts, teica, ka mašīna ir laba, vienīgais, viņam nav naudas.


Nu iekrita viņam brīva diena, sagribēja pavizināties ar svešām mašīnām. Kas nekait?  :driving:  :kaspich:


_________________
Paskaties Instagramā: tomizators / alfa166ti
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 59 lapa no 62 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database