Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Fiat Coupe Turbo!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
italis rakstīja:


Pasakums nav gumbals, bet kaut kas liidziigs. Tikko aizvilka uz Tallinu. Bet nu porses skaņa pret ferrari tads pļurdiens vien bij....


Canonball Run tas pasākums saucas.


  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fist rakstīja:
elbee rakstīja:
interesanti zinaat, kaa rodas interese par Fiat Coupe? dizains?



Rodas tapeec ka shaadas mashiinas nav daudz un dizains ar bik piesaista. Negribas pirklt piemeeram kaukaadu BMW vai augjiku kuri tagad pilni pagalmi!! A vot shitaads fiat nobrauks garaam cilveeks uzreiz atskatiisies (vienlaga patiik vai nee)........un par taadu naudau jauda ar nav slikta Very Happy


Negribu atrunat  Smile no pirkšanas, bet padoma vai esi gatavs tēēt un čakareties drusku vairak kā ar bmw vai audi...
Turklat pie tada noskrejiena kā tai dzeltenajai placī ir jāmaina visas siksnas utt. To summu droši pieskaiti klat...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Imho, pirkt šādu auto nezinot neko par tā servisa vēsturi ir stipri riskanti. Var jau paveikties, bet ja nepaveicas, tad tēriņi būs ļoti lieli.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu baac juus man sagroziijaat pauri Very Happy Very Happy bet.....mosh kaads zin kam taads autinjsh ir vareetu kaut kaa sazvaniit vai caur e-pastu parunaat!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fist rakstīja:
nu baac juus man sagroziijaat pauri Very Happy Very Happy bet.....mosh kaads zin kam taads autinjsh ir vareetu kaut kaa sazvaniit vai caur e-pastu parunaat!!


ir taads chalis iTaalis Smile Vinsh arii sheit ir gana saposteejis un man liekas, ka visos iespeejamos Latvijas forumos visplashaakaa info par Coupe ir tieshi no vinja. Nezinu vai driikst posteet adresi, bet meegini uz imola@inbox.lv
Ceru, ka tagad nedabuushu ar Rial disku pa galvu shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav tik traki  Very Happy

Bet pretendents bij jau mani atradis inboxaa... Nav īsti skaidrs, ko grib zinat? Par ko parunat? Ierosinu vēlreiz vai tomēr izlasīt kolēgu ieteiktos forumus un adreses. Nevar tak pierunat pirkt Coupi  Smile ar varu...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eu, juus nekautreejas, saraxtaas forumaa, citiem ar interesee/noderees naakotnee zinaashanas par Coupe.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un to spamu par testarossām un pārējo, kas uz tēmu neattiecās - ar vajag naherizēt. Tai skaitā šo commentu. Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy es jau italim uzraxtiiju meilu, bet peec tam publiceeshu, ja vinjsh neiebilst  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad man veel interesee, kaa ar expluataacijas izmaksaam shim coupe saliidzinot ar Ford Probe 2.5 24V (II gen) ? Ir daargaak par probi vai nee?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fist rakstīja:
Very Happy es jau italim uzraxtiiju meilu, bet peec tam publiceeshu, ja vinjsh neiebilst  Embarassed


Par ko runa  Laughing ... Mana atbilde uz jautajumiem vai tas vai shitais ir dagaks vai labaks pat to vai shito joprojam ir - Ja gribi Coupe, tad kada nozīme parējam!

Visdrīzak Coupes ekspluatacija būs dargaka par Probe, Hundai, Nissan un taml. Un visi vēl smiesies jo tu brauc ar Fiat...Un tad ilgi skaidrosi, ka tas ir īpašs Fiat  Smile Visi smiesies vel vairak. Un ta līdz bezgalībai... Ir ļoti grūti rast salīdzinajumu ciparos , jo tas kas brauc ar Probi diez vai kadreiz brauks ar Coupi un otrādi jau noteikti nē. Starp citu man ir 20 varstu Turbo


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ielogojies coupe useru forumaa, uzdod kaadu jautaajumu, pameklee atbildes uz intereseejoshiem jautaajumiem http://www.fccuk.org un kaut kaada skaidriiba radiisies.

http://wwwboards.auto.ru/fiat/ krievu pieredze, ieraksti mekleetaaja "coupe" un paaris stundu laikaa buus priekshstats par probleemaam un risinaajumie krievu gaumee shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai tad kaads par tevi smejas?  Rolling Eyes aaa nu vieniigi tie kas braukaa ar BMW!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nupat mana meitene nopirka fiat coupe 190hp. Pašlaik ir nomainīti abi šarnīri, katrs 50Ls, jo mainās kā gtv ar visu plauktu. Vēl nedaudz nopuņķojies, kā arī nežēlīgi ciets, uzliktas sarkanās atsperes. Pieņemsim stūres pirksts maksā 10Ls.  Tā jau motors griežās labi, ir 2,0 20v 220hp, tie iet vēl labāk. Ja parādīsies vēl kādas kaites ziņošu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mizish rakstīja:
Nupat mana meitene nopirka fiat coupe 190hp. Pašlaik ir nomainīti abi šarnīri, katrs 50Ls, jo mainās kā gtv ar visu plauktu. Vēl nedaudz nopuņķojies, kā arī nežēlīgi ciets, uzliktas sarkanās atsperes. Pieņemsim stūres pirksts maksā 10Ls.  Tā jau motors griežās labi, ir 2,0 20v 220hp, tie iet vēl labāk. Ja parādīsies vēl kādas kaites ziņošu.

Forši, itāļu Turbo ģimene  horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database