Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
HELP!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs HELP!!! 
sveiki, sen te neesu bijis, bet tomeer... varbuut man vareesiet paliidzeet .... lieta sekojosha... esu nomainiijis termostatu, ellu, filtru un arii antifriizu, bet braucos ar 140km/h (aptuveni 4000 - 5000 apgriezieniem0 man uzkarst motors... kas veel vareetu buut par vainu ??? servisaa veel teica, ka vareetu buut vainiigs uudens pumpis un  arii galvas bliives....

otra lieta, biju kkur redzeejis saitaa linku uz aarzemju saiti kur var iegaadaaties displejus, gribu nopirkt jaunu, lai buutu aizmuguree USB ieeja, lai vareetu ppiesleegt Flash un klausiities muuziku ...
ceru uz juusu atsauciibu un paliidziibu... jau ieprieksh paldies ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Modeli jau varēji un motoru darīt zināmu...

P.S.
Jā var būt beigts tosolsūknis.
Flšekām, ja vien ir oriģinālmaģons - lukojies pēc Denso izstrādājumiem...
Ja gribi vaše citu maģonu - skaties pēc pārejas modelim atbilstoša rāmīša un tad jau izvēlei nav robežu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam par 166 V6 ir runa? Var but udenssukna vaina, varbut vienkarsi radiators vecs un nespej dzeset. Ja zobsiksna vel svaiga, tad vienkarsak butu sakt ar radiatora mainu, ja vien tas ari nav pavisam svaigs. Var pameginat radiatoru izmazgat, varbut piedzits ar putekliem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Laikam par 166 V6 ir runa? Var but udenssukna vaina, varbut vienkarsi radiators vecs un nespej dzeset. Ja zobsiksna vel svaiga, tad vienkarsak butu sakt ar radiatora mainu, ja vien tas ari nav pavisam svaigs. Var pameginat radiatoru izmazgat, varbut piedzits ar putekliem.

Ja 166, tad tikai viens mistisks ražotājs kaut ko čukstēja par Fleškas emulatoru prikš tās galvas, dzīvē nav redzēts un maksāja visai daudz $


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa runa iet par 166 2.5l V6 1999 gada.... siksna mainiita 2008 gadaa.... domaaju briivdienas aizmaukshu uz kaadu shrotu pastiities kas un kaa....
 

par displejiem, zinu ka bija cena 187 eiro, bet saiti neesu saglabaajis, un nevaru vairs atrast...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nebij kkads loudlink.eu ?  Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
nebij kkads loudlink.eu ?  Wink


jap... ir iistais... tagad tik jaaskataas vai derees, vai pasees ieejas... ))) paldies ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sveiki, te atkal es... biju shodien servisaa, saskaitiija man detaljas uz 2000 eiraam... vai man nebuus vieglaak nomainiit pashu motoru ??? nezinu ko tagad dariit....  esu panikaa...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jābrauc uz Latviju remontēt....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
Jābrauc uz Latviju remontēt....

es taksh liidz Lv nemaz netikshu (((

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: HELP!!! 
InCubA rakstīja:
, bet braucos ar 140km/h (aptuveni 4000 - 5000 apgriezieniem0 man uzkarst motors...


Ar 100 km/h atbrauksi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
InCubA rakstīja:
sveiki, te atkal es... biju shodien servisaa, saskaitiija man detaljas uz 2000 eiraam... vai man nebuus vieglaak nomainiit pashu motoru ??? nezinu ko tagad dariit....  esu panikaa...


Protams skarbi. Bet nu atkarigs par ko tas 2 kEUR tev saskaitija. Ja japarlasa vsa piekare, jasaremomte/janomaina stures reika, kaut kas tur vel ar generatoru un regulara apkopite ar siksnummainju un udenssukni, tad ta tik vien bus.

Ta ka ta summa ir relativa, viss ir atkarigs, ko vinji taisas tev mainit.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
InCubA rakstīja:
sveiki, te atkal es... biju shodien servisaa, saskaitiija man detaljas uz 2000 eiraam... vai man nebuus vieglaak nomainiit pashu motoru ??? nezinu ko tagad dariit....  esu panikaa...


Protams skarbi. Bet nu atkarigs par ko tas 2 kEUR tev saskaitija. Ja japarlasa vsa piekare, jasaremomte/janomaina stures reika, kaut kas tur vel ar generatoru un regulara apkopite ar siksnummainju un udenssukni, tad ta tik vien bus.

Ta ka ta summa ir relativa, viss ir atkarigs, ko vinji taisas tev mainit.


man te ir iedots saraxts, bet holandiski.. te ir suuknis, kkaadi roliki, (pakking)-8 gab., + siksna un veel kkadas daljas... viena no vinjaam maxaa 1045 eiro .... kopaa ar nodokljiem ir 1921 eiro tik par daljaam, bez darba .....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja, par siksnu, rullisiem un sukni izklausas nedaudz necilvecigi. Manuprat pat izmantojot auto treilja pakalpojumu un remontejot so visu LV vajadzetu sanakt krietni letak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Interesanti, kas ta ir par detalu, kas stuku maksa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database