Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Alfa 145
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
man te ir tada doma varbut savu QV iztirgot detalas? vai labak visu vesalu adot pa 600ls [ta ir suma ko man vajaga] bet kopa adevu ap 1,1k ls! ? jo esmu iekluvis naudas grutibas un 2 auto nevaru pavilkt!

auto ir vis TA 11.2010,veiktas motoram apkopes pirms 3tulk,ellas,rullisi,siksnas,udensuknis,kap rem. generatoram,protams ir ari sadi tadi defekti?

ko labak darit aizlais reizinatajos vai kadam pardot?


145 QV, protams, saglabat veselu. ara nejaukt! izjaucot 600 lati naks ilgi un gruti... Edc, perc nost, izglab masinu! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu vai ilgi un gruti bet ir defekti nezinu vaj pa 600ls gribes kads nemt,itka jamaina prieksejajs bamepris,izputejam 2 gab bunduli,ieksas izdegusas,laikam kads gultnis gaudoja bet naceros kurs,ta vel rocenes lampa visulaiku spid kad uzbrauc uz bedres pazud,iesledzas,aizmugre uz TA vajadzetu nomainit disku bremzes aizsargus abus,un vel tadi nelieli sikumi ir,parsvara vizualais nevisai vinai ir..a vel 2 pagalvisi adas trukst lai butu pilns adas salons Smile bet ta ir laba vel.. 6 menesus braukaju un motors vel labi iet.ja nevajadzetu naudinu tad actatu jo loti patik 145 Smile



Pēdējoreiz rediģējis HeHz Wed Jun 02, 2010 11:15 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bufers man ir, priekšas gultņi ar, bremžu disku  dubļu sargi ar. viss kas ar ručņiku saistīts,..arī ir...brauc pakaļ...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man liekas naudas nau ko iegrust vel vina! un es gribu tadu pasu aizlaist kada ir prom!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
man liekas naudas nau ko iegrust vel vina! un es gribu tadu pasu aizlaist kada ir prom!


saliec sludinajumus smukam bildem, pa 600ls imo vajadzetu pardoties momenta, ja tur nav kaut kadu tehnisku saizu vai likis bagaznieka

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vot nau nekas tehnisks ja nu vienigi tas gultnis, izputejs,motors labs,veiktas apkopes ka jau teicu visus mezglus ko man ieteica tos es nomainiju tiesi saistitus ar zobsiksnam u.c karba sledzas viegli un labi iet ta masina ari labi,par vadamibu pirmoreizi braucu ar tik labu vadamibu un bremzes vispar cepuri nost! iekapu otra masina liekas ka vispar bremzu nau! un ka jau teicu vizualais ta nevisai pr. bamperim stiprinajumi apluzusi un krasa abiem aplupusi un vinviet uz jumta virs maza loga lakas defekti. un cik man visi saka ka pa 600 jaiziet atri!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
HeHz rakstīja:
man te ir tada doma varbut savu QV iztirgot detalas? vai labak visu vesalu adot pa 600ls [ta ir suma ko man vajaga] bet kopa adevu ap 1,1k ls! ? jo esmu iekluvis naudas grutibas un 2 auto nevaru pavilkt!

auto ir vis TA 11.2010,veiktas motoram apkopes pirms 3tulk,ellas,rullisi,siksnas,udensuknis,kap rem. generatoram,protams ir ari sadi tadi defekti?

ko labak darit aizlais reizinatajos vai kadam pardot?


145 QV, protams, saglabat veselu. ara nejaukt! izjaucot 600 lati naks ilgi un gruti... Edc, perc nost, izglab masinu! naac

nu maximums dabusi sadalot reizinatajos 400 ls un turklat 2-3 gadu garuma Rolling Eyes  ta ka padoma labi pirms jauksanas vai esi gatavs 3 gadus pagalma vai kur citur turet srotu Wink  atliks pardot kaut vienu lukturi vai ko citu un uskati ka taimeris ir iesledzies Rolling Eyes  un finala pec pusgada liksi seit pat sludinajumu ar tekstu ludzu atbrivojiet mani no pusizjauktas 145QV par 100 latiem  ta ka tirgo veselu un varbut ar potencialu pirceju nedaudz paruna par cenu Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man te jautajums ka 145 nak aizmugre gultnis? presets vai kautka savadak ? un kur vinu un pa kadam naudam varetu iepirkt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
146 ir šāds http://thumbs.ebaystatic.com/pict/300436098871_0.jpg

145 gan jau tāds pats, tikai jaskatas vai ir ar abs robiem vai nē. Starpcitu ja abs pie kājas tad iesaku meklēt bez abs robiem, tiem man liekas cena bij par 10-15 Ls letāka... Var meklēt jaunus lietotus, kā es paņēmu no dzinta Wink vai pirkt pilnigi jaunus, bet tadiem cena ja nemaldos ir kadi 40 ls par gab. (neoriģināls)...

Ja tu runā par riteņa gultni protams...



Pēdējoreiz rediģējis RA Sat Sep 04, 2010 10:00 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par ritenu gultniem Smile

a ar ko atskiras abs un ar ko bez abs? man itka abs nau pie kajas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mmm nū ir varianti kur abs robini ir uz paša gultņa, bet ir variants kur nav uz gultņa (tie laikam modeļi kam vispar nav abs mašīnai)

Nu vot, ja tev ir uz gultņa tādi robiņi, bet ja uzliksi gultņus bez robiņiem, tad tev aizmugurē nestrādās abs... Ja liksi gultni ar robiem, tad abs strādās. Smile

Ja es pirktu jaunus, tad izveletos bez tiem robiem, kaut gan manejai ir abs... Tapat lielaka daļa svara bremzejot aiziet uz priekšu + kas to lai zin vai man tas abs vēl strādā Very Happy Agrāk lampiņa patstāvigi iedegās, tagad nav manīta, braukti jau arī 5 km Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RA rakstīja:
Mmm nū ir varianti kur abs robini ir uz paša gultņa, bet ir variants kur nav uz gultņa (tie laikam modeļi kam vispar nav abs mašīnai)

Nu vot, ja tev ir uz gultņa tādi robiņi, bet ja uzliksi gultņus bez robiņiem, tad tev aizmugurē nestrādās abs... Ja liksi gultni ar robiem, tad abs strādās.

nestrādās nekur abs un lampiņa panelī degs, ka kaut kas nav kārtībā, ka robiņi pazuduši.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PITJONS rakstīja:
RA rakstīja:
Mmm nū ir varianti kur abs robini ir uz paša gultņa, bet ir variants kur nav uz gultņa (tie laikam modeļi kam vispar nav abs mašīnai)

Nu vot, ja tev ir uz gultņa tādi robiņi, bet ja uzliksi gultņus bez robiņiem, tad tev aizmugurē nestrādās abs... Ja liksi gultni ar robiem, tad abs strādās.

nestrādās nekur abs un lampiņa panelī degs, ka kaut kas nav kārtībā, ka robiņi pazuduši.

+100


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skaidrs. paldies par info

kadudienu bus jaizjauc un japalur vis tas kas tur notiek!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam man to gultni ilgu laiku nevajadzes Razz

jo iedevu masai pabraukat un iznakums ir bedigs... uz 50km/h +/- parlidoja pari Tramvaja sliedem kura pakapiens sastada 26 cm a karteris un auto prieksas zemums ir 8 cm no asvalta Very Happy

un rezultats ir... http://foto2.inbox.lv/lakys79/19-06-2009/IMG-4752.jpg no 56-77 bildej Razz  un tie robi sliedes ir no hadenes un kartera vaka skruves Very Happy

sanak ir izrauta kartera skruves puses vieta ar normalu robu un negribu iedzilinaties vel kas tur ieksa daras pasa motora bet pec elas fragmentiem lieliem skaidas neatradu.


Risinajums laikam butu vainu celt vinu augsa un meklet karteri un panu apaksa vai vnk padoties un izjaukt pa reizinatajiem... tas vel bus jadoma ko iesakt! un sanak masa mana jau sacakarejusi ir 4rto manu auto un skrobe ir liela ka negribetos vairs taisit!

P.S NEdodiet Sievietem/meitenem braukt ar sedinatam masinam ja vinas nemak braukt ar tadam rezultats ir tragisks Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database