Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Alfa 145
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 145 
Sveiki,mekleju foruma bet neatradu velamo info!

Tatad esmu noskatijis alfu 145 ar 1.4boxer motoru,tatad gribetos uzinat kadi +/- ir ar motoru un uz ko jaskatas perkot tadu aparatu? vel intrese ka ar izturibu siem motoriem ir,un kadas izmaksas explortacija/apkope kopsuma un detalu piejamibu?

Precizi esmu noskatijis so:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/145/ibehh.html

P.S ja zinu ka nikuligs ir tas motorelis,to foruma jau izlasiju,bet esmu apmierinats un izbraucu,man pilnigi pietiek ka ikdienas auto Smile



Pēdējoreiz rediģējis HeHz Wed Mar 27, 2013 5:58 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja nemaldos šis auto pa plačiem mētājās vairākus gadus  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nau jau tik ilgi nometajies Smile kops si gada vasaras sakuma cik aceros,jo to kas tirgo pazistu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šis konkrētais auto tirdzniecībā ir _ļooooti_ ilgi.
Vismaz 2 gadus imho.
Šim eksemplāram noteikti kā jau stāvējušam vajag mainīt siksnas un visus šķidrumus.

Ar boxermotoru remontiem laikam ir kā ir. Pats motors pēc uzbūves nav sarežģīts, bet atrast kādu kurš būtu ar mieru to remontēt var būt problemātiski. Ja pats dara - tad tur nekā sarežģīta nav, manuprāt.

Ja pareizi atceros tad šiem boxeriem mēdz būt problēmas ar kārbām - tā kā to arī vajadzētu notestēt (paskatīties kā slēdzas lejā no 3 uz 2 ātrumu utml.).
Un jārēķinās ka 145,146 ar boxeriem nav vairs īpaši daudz saglabājušas. Ritošā, bremzes utt. viss ir atšķirīgs no itkā pietiekoši daudz esošajām TS un (J)TD 145/146.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
nau jau tik ilgi nometajies Smile kops si gada vasaras sakuma cik aceros,jo to kas tirgo pazistu Smile

Tad viņš ir iepircis no cita LV plača, jo šī reklāma man labi palikusi atmiņā. Pirms krīzes šis vāgens tika tirgots pa nereālām summām.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ta varetu but ka ir iepircis,no cita bet nu vienalga tas taka butu Smile

izproveju karbu itka sledzas labi. del ta ka gruti atrast kur remonte,tas jau bija skaidrs,tad vieglak laikam ir nopirkt tadu alfu jau regotu lv,un ar visu veiktu apkopi Smile

man vienkarsi vajaga auto ar kuru ikdiena braukt un vajaga uz 8 menesiem,neko citu lidzigu nesmu vel atradis kas iepatiktos Smile cik esmu skatijies tad ir baigi daudz S**u ko grib iesmeret pa baigo ciparu,esmu skatijies auto sakot no 85g-95g,sito ta netisam aplureju Smile varbut ja kads ko var piedavat lidz 800ls tad ludzu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Grūti komentēt to cenu.
Cik vēl būs par reģistrāciju + pāris simti par stūra remontu.

Ja mašīna patīk tad to ir vērts darīt, bet pirkt uz īsu brīdi ar domu to pēc tam atkal pa tikpat notirgot būtu naivi imho.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
registracija ir kautkadi ap 230 eiro,to sodien skaidroju caur csdd bet ir ta kad dokomenti ir vacija un jagaida kamer atnak uz lv Smile par to sturi nemaksas man neko jo pats varu un nekas daudz tur nau,esmu trakak sistu vilcis ara Smile

masina pat loti patik toreiz gribeju njemt edition 500 alfu,bet man pasteidzas prieksa Smile un auto vajaga man pagaidam uz 6-8menesi,tad auto adodu meitenei un ja tadu perku ar domu kad talak neadosu,un braukt kamer iet Smile pat ja citu perku tad sita paliktu ka rezerve.

bet tomer ir verts vinu njemt ? itka noskrejis ir 65k bet ticams ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons to masinu skatijas pirms krietna laika, kad staveja placi deglava ielas gala. motors toreiz bija bagaznieka. ja tagad ruc, tad kads to ir saskruvejis. kas un ka? bet masina, cik atceros, tika raksturota ka sterila, varbut tiesam tads noskrejiens hmm

par 145 vispar. ta ir Alfa Golfs. nav letakas, vienkarskas un uzticamakas Alfas. kad 156 un 145 ipasnieki runa par masinas teriniem, vini viens otru nesaprot Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu,bet nu skatisos ko vel piedavas no 145,jo loti gribetu tadu dabut,bet obligadi melnu vai sarkanu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā,jā.tā ir tā pati alfa.toreiz viņai tiešām motors bij sadalīts reizinātājos un bij pa visu auto.kas bagažniekā,kas salonā,kas motortelpā.pats auto tiešām izskatījās sterils.

taireiz kad es viņu skatijos par viņu prasija,ja nemaldos 500ls ar izjauktu motoru.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a, un vina nekadi nevar but 99. gada razojums, vienigi registracija. boxerdzineju lika max 96. gada, pec VIN koda japaskatas ePER

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
a, un vina nekadi nevar but 99. gada razojums, vienigi registracija. boxerdzineju lika max 96. gada, pec VIN koda japaskatas ePER


100% neatceros,et man šķiet ka tur runa bij par 95-96.gadu


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies par info Smile laikam so laidisu garam..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kads var kautko pateikt pa sho te ?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/145/gmxdi.html

kas sastav ar Dzineju apkopes +/-  ?

un tad vel intrese 1.9td ka ar apkopeem +/- ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database