Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Alfa 145
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Autodata saka, ka 2000. gada 145  1.9 JTD ir 77KW (105zs) un 1.9D Turbo ir 2 dažadi motori, bet jauda abiem ir 66KW (90zs)


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki,tatad vakar dabraukajos ar savu alfu! parsitu karteri,no ta radas 2vas plaisas un pilina ellu ara pa pilienam! 12stundas iztecejusi ir visa ella!tatad kur es varetu dabut karteri aluminija vai provet metinat tas 2vas plaisas ciet?

un cik tads karters lietots varetu maxat? un no kadas AR vel vins der? 2.0 TS 97gada!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
Sveiki,tatad vakar dabraukajos ar savu alfu! parsitu karteri,no ta radas 2vas plaisas un pilina ellu ara pa pilienam! 12stundas iztecejusi ir visa ella!tatad kur es varetu dabut karteri aluminija vai provet metinat tas 2vas plaisas ciet?

un cik tads karters lietots varetu maxat? un no kadas AR vel vins der? 2.0 TS 97gada!


metināt viennozīmīgi ir lētāk, bet jābū kvalitatīvam darbam, lai nesaliecās virsma un karteris blīvi pieskrūvējas pie bloka


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirms gadiem 3 vedu uz Ramoto metināt, bija ok http://ramoto.lv/
Tagad drošvien gandrīz tikpat lēti būtu atrast lietotu nesistu karteri.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
treknajos gados tā detaļa maksāja ap 70, šobrīd arī izskatās ļoti pieprasīta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
japachole bus.. a no kadiem vel modeliem der ? no ta pasa 156 ari der uz 145 ?

J.K un cik samaksaji pa remontu n cik liela skade bija?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
japachole bus.. a no kadiem vel modeliem der ? no ta pasa 156 ari der uz 145 ?

J.K un cik samaksaji pa remontu n cik liela skade bija?

Metināšana bija 40Ls. Bija izrauts gabals (~2x3cm) un plaisa sānos. Ja pareizi atceros aprēķins bija pēc sarežģītības, domāju ka tagad būtu lētāk...
Tajos laikos lētākais nesistais karteris ko atradu bija 120Ls, tādēļ devu metināt.

Kautkad nesen vēl kāds te tirgoja pa 50Ls, ja nemaldos. Ja atrod pa tādu summu, tad jau nav īpaši jādomā naac

A kur uzsiti? Nebija noņemts "izpūtēja aizsargs"?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uzsitu stulba veida! braucu pa 1 ielu kur esmu braucis jau 3 gadus diendiena! un brugis bija iegrimis un viens brugis bija palidis ara un uz ta ar trapiju stipri! bet par btinumu ka gabalus neizravu! tik 2x gab. plaisas pa 2-3 cm garuma!

man nau nekadu aizsargu leja! tgd bus pardomam kadu panu apaksa uzmeistarot Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pazvani uz elkšņiem...
..vispār man viens alfas karters mētājās...bet neatceros..vai no 2.0  vai no 1.9 TD.....kā atšķirt?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es izdomaju ka vedisu metinat! nau pagaidam tik daudz $$ laj varetu nopirkt citu!  ja nu vienigi lidz 30ls tad varetu nopirkt!

vel man intrese kur kartera blivi var jaunu nopirkt? man uz germetiki ir uzlikts jo jau bija viena vieta maza plaisa metinata! sodien no iekspuses apstijos un no arpuses,un vares veco sametinat nau tik liela skada ka biju domajis!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
es izdomaju ka vedisu metinat! nau pagaidam tik daudz $$ laj varetu nopirkt citu!  ja nu vienigi lidz 30ls tad varetu nopirkt!

vel man intrese kur kartera blivi var jaunu nopirkt? man uz germetiki ir uzlikts jo jau bija viena vieta maza plaisa metinata! sodien no iekspuses apstijos un no arpuses,un vares veco sametinat nau tik liela skada ka biju domajis!

alfas karteriem blīve nau nopērkama nekur!!jo viņas tur vnk nekad nav bijusi.karteris ir jāliek atpakaļ hermētiā.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blīvi var, kā vecos labos laikos, ar zīmulīti un skalpelīti izploterēt no kartonā. Katrā ziņā, tas ir labāk par hermētiķi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu par kartonu,bet ir kautkads matreslas no kura var izgriest,sencis stastija.. bet hvz...

ka jau piemineju bija man uz hermetikja bet kad nonemu tur viena vieta jau bija sulojies karteris! gan jau kautko izdomasu! vienigi skrobe liela ka ta sanaca, tiko biju nomainijis siksnas 3 gab,rulisus,udensukni,filtrus un ellu ieleju jaunu.. un visa ella izteceja zeme! gan jau tiksu ta normali izbraukaties ar alfu, lidz sim esmu tik 3000km nobraucis kautkur Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paņem 300g kartonu un būs OK! Tas nav īslaicīgs fufelis. Šī lieta strādā. Kādus 20 gadus atpakaļ visi tā darija. Atrodi meistaru, kas mašīnas ir remontējis vēl padomijas laikos, un viņš tev visu uztaisīs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sencis stastija pa sito joku, gan volgai,gan mosim,gan zigulim taisijis pats pec tadas metodes Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database