Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
166 Salona radiators DIY
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
ja nemaldos, tad tur kaut kur sākas gumijas trubu posms a/c sistēmā


+100, visas trubas dzīvas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik skatos tad esat nonemusi uz pusi vairak ka vajadzeja freona saglabasanas varda  Rolling Eyes  vai tas ir ta piecuka verts ko maksa uzpildisana   hmm + vai tik nebiji tu kas planoja kondiskas sukni restauret  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
vai tas ir ta piecuka verts ko maksa uzpildisana   hmm


piečuks? kur?  Shocked  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es te paris kondiskas uzpildiju limbazu piena  Wink  tam meistaram tak pofig vai uzpildit ledusskapi vai kondicionieri  Wink  ta pat esmu runajis ar tiem caliem kas apkalpo veikalu kondiskas  Wink  tie ar pa piecuku pilda  Wink  jeb vel precizak par polsu  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
cik skatos tad esat nonemusi uz pusi vairak ka vajadzeja freona saglabasanas varda  Rolling Eyes  vai tas ir ta piecuka verts ko maksa uzpildisana   hmm + vai tik nebiji tu kas planoja kondiskas sukni restauret  Rolling Eyes


Liekas, ka neko vairāk, kā būtu citā gadījumā. Nu labi, daži trubu stiprinājumi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
koijotins rakstīja:
cik skatos tad esat nonemusi uz pusi vairak ka vajadzeja freona saglabasanas varda  Rolling Eyes  vai tas ir ta piecuka verts ko maksa uzpildisana   hmm + vai tik nebiji tu kas planoja kondiskas sukni restauret  Rolling Eyes


Liekas, ka neko vairāk, kā būtu citā gadījumā. Nu labi, daži trubu stiprinājumi.
nu saksim kaut vai ar kapotu  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To varbūt vareja arī neņemt... bet tad tika pieņemts lēmums, lai netraucē... un tam ar freona saglabāsanu nav nekāda sakara, tā vai tā tas bija noņemts nost. Es jau biju rēķinājies ar freona izlaišanu, tāpēc arī par kompresora renovāciju gāja runa (pie viena). Bet ja izdevās bez īpašām problēmām visu saglabāt, tad lai tā būtu....

P.S. Domāju, ka sarežģītāk būtu bijis atvienot un savienot tās trubas, nekā izcelt visu kopā....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
koijotins rakstīja:
vai tas ir ta piecuka verts ko maksa uzpildisana   hmm


piečuks? kur?  Shocked  hmm

Parasti, kad stāsta tad ir piecīts, kā paprasi lai uzpilda tā sākas ... tipa naf laika, vairāk nestrādā utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ai man pokuj  Wink  es tik skruveju  Wink  ja kads gribes tad ari celu atradis  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Divas stundas un radiators izravēts. Simptomi bija nenormāli svīstoši logi un dzesēšanas šķidruma smaka salonā.


Aizrakos līdz viņam, pa gabalu izkatījās labs, domāju jau pa velti esu jaucis, tomēr izņemot ārā un apgriežot otrādi pavērās augšā redzamais skats.
Nekādu būtisku grūtību nebija. Logu tīrītāji negribēja brīvprātīgi nomaukties no asīm, vajadzēja pielietot novilcēju kurš šofera pusē negribēja ietilpt zem kapota, līdz ar to kapotam šifera pusē vajadzēja atlaist skrūves.
Tā kondiškas kaste man iznāca ārā pilnā komplektā vienā gabalā. Nu drusku vajadzēja vi;nu tur pagrozīt un atspiest ugunssienu, bet tā normāli iznāca ārā. Iespējams 3-litrīgajam tā nesanāks, bet man ir 2.0 un tā siena pietiekoši padevās uz motora pusi.
Atradu arī recrkulācijas vārstu par kuru nesen jautāju forumā. Viņš ir ventilatora korpusā, vadības motoriņš ir ventilatora korpusa sānā, ārpusē. Man viņš ir kaut kādā mistiskā veidā atvienojies no klapes sviras. Salikšu visu atpakaļ un skatīšos kas ar viņu tur ir.

Par zaudējumiem procesa gaitā. Very Happy  Pirmkārt, kondiškas gāze. Iebakstīju ar skrūvgriezi ventīlī - klusums. Domāju, kondiška būs nolaidusi spiedienu laika gaitā, droši skrūvēju vaļā trubu savienojumu un - hujakš - gāze un tas zaļais draņķis pa gaisu, noķeskāja man visu darbavietu  Mad  Laikam sūdīgi to ventīli pārbaudīju  Very Happy Otrkārt - nolauzu logu tīrītāja kātam tam mazajam jocīgajam stienītim to plastmasas šarnīru, būs kaut kas jāizdomā ko ar viņu darīt, hvz. Vairāk gan neko nesalauzu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salikšanas process paņēma drusku vairāk nervus. Kondiška atpakaļ negribēja līst tādā komplektācijā kā iznāca ārā, bija jānoskrūvē metāla stiprinājums kuru atpakaļ pieskrūvēt, kad tā kaste jau ir vietā, ir drusku čakars. Ja ventilators ar visu savu kasti nāktu ārā, tad vispār viss būtu pa vienkāršo, bet man diemžēl neizdevās viņu izvilkt, nācās kaut kā iespraukties starp viņu un kondiškas kasti lai pieskrūvētu to stiprinājumu.

Citiem varu ieteikt pāris lietas. Labāk neķerties klāt, ja nav skrūvgrieža komplekts ar maināmiem galiem uz 1/4 ar pagarinātājiem un lokano "čūsku". Galus ieteicam magnētiskus un magnēts uz lokanā kāta arī ir ļoti vēlams. Jaucot ārā vēl tā, bet kopā liekot galīgi negribēsies lai kaut kas iekrīt zem tās pečkas. Man iekrita skrūvgriezis kuru dikti lamājoties tomēr kaut kā dabūju ārā, pēc tam vēl pāris skrūvītes un maināmais skrūvgrieža gals kuru tā arī neizdevās atgūt, jānoraksta zaudējumos.

Ja kāds vēl nav savai Alfai mainījis pečkas radiatoru, tad varu informēt ka jūs vadājat līdzi kā minimums vienu spaini ar kompostu  Very Happy Es pievilku šļauku no akas un izskaloju visu ārā, pie nākamās iespējas padarbošos ar logu līmi un noblīvēšu pāris spraugas pa kurām visāda draza tiek tur iekšā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu un tagad kāds varētu ieteikt kur aizbraukt sapildīt kondišku Rīgā  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
M riepas


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database