Atbildēt pie šī temata 42 lapa no 43 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Nākošais
Kartingu cempionats 09/10
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zāģis rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
italis rakstīja:
.....kā tur ar sportiniekiem brauc, nevaru iedomāties.....


pagājušā septembrī ar rotaxu es fiziski normāli varēju izturēt 3 apļus emo tā arī braucu pa sesijām 3x3apļus. Kaut kad nesen Zāģis tur līdzjutēju balvā dabūja braucienus ar rotax. Varbūt var pastāstīt, kā tur tagad ir.


nezinu gan , pāris mēnešu atpakaļ izbraucu 3x5 apļi un nemaz fiziski smagi nebija. Dodiet vēl  naac


Nu nu Rolling Eyes


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jāprunā pieteikšanās, citādi pēdēja laikā baigi lepnie(?) palikuši, forumā nemaz nepiesakās, ka būs... Tad citi gaida un zīlē - būs, nebūs.  Nepieteicies - +5 LVL!  Jo organizatoram vajag reķinaties ar skaitu un taml. Arī trasē vienmēr prasa - cik būsiet?

Beidzamajos posmos bij dīvaini tie jaunpienācēji - atbrauc un brauc. Ne labdien, ne uz redzēšanos. Kas tādi, ko grib, kapēc te brauc - nav skaidrs???

Vismaz diplomus vajadzētu uz katru posmu.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
[
...un tā top alternatīva "openkartam"... Rolling Eyes


gaidam atpakaļ trasē naac

P.S. Tad nevajadzes audiclub aicināt...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
gaidam atpakaļ trasē naac

P.S. Tad nevajadzes audiclub aicināt...


...diezvai, diezvai, tagad tie nepilnie 300 Ls kas salasījās pa gadu braucot kartingā tiek novirzīti uz bērna hokeja nometni... emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manas domas:
1) svariem jābut obligāti. Un tieši ātro bremzēšanai, nevis smago līdzināšanai (kā zināms, arī ar max papildus svaru Nr. 7 ir vieglāks par Edc bez papildus balasta). Citādi nevienam nebūs interesanti.
2) par stumdīšanos laikam jau trešdien teicu. Ņemam talkā vispārpieņemtos auto/moto sporta likumus:
     1. priekšroka ir tam, kurš iekšmalā blakus
     2. priekšroka ir tam (neatkarīgi no trajektorijas), kurš vismaz puskorpusu priekšā
     3. ja tu esi JŪTAMI lēnāks, tad palaid ātrāko (šis, protams, ir ļoti subjektīvs)
Ja kāds šos elementāros noteikumus ignorē, tad, ņemot vērā, ka šis nav nekāds FIA sacīkšu seriāls, kur braucēji saņem seš/septiņzīmju skaitļu algas un cīnās ražotāju komandas ar iespaidīgiem budžetiem, ierosinu sankcijas, kuras piemēro, braucēju kvorumam vienojoties par pārkāpuma faktu:
        a) pirmajā reizē - brīdinājums
        b) otrajā reizē - pimpja godpilnais nosaukums un diskvalifikācija
        c) trešajā reizē - pa purnu un diskvalifikācija uz visiem laikiem.
3) piekrītu par dalības maksu priekšapamaksas veidā. Lai gan es pats esmu no tiem, kas iepriekš nespej paredzēt, tikšu vai nē.
4) startu pārlikt uz 20.00.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kā smagajam(84 kg) un ātrajam tas nešķiet interesanti...Kur ir tas interesantums? Asu izjūtu jau pietiek ar otro apgriezto startu manuprāt. Ja ātros tādā veidā(piesvarojot) bremzē, tad lēnajiem nav stimula attīstīties, jo var tāpat čunčināt un gaidīt kad mani diskvalificēs un skat.Ogas ieteikumus, kad mēģināšu ar 100 kg apdzīt... Vai tad nav jāuzvar ātrākajam??? Tad varbūt lai kāds (kam tas šķiet interesanti)piemaksā un braukšu ar papildus svariem visu gadu interesentiem par prieku!

Tā ātrāko piesvarošana tā īsti(domāju koprezultātu ziņā) nav mainījusi pret pagājušo gadu. Toties stipri vairāk negatīvo emociju gan.

20.00 gan par vēlu...

Vēl te bij runa par plusiem un mīnusiem finansiāli. Mēs taču maksājam par faktu, mīnusu vnk nevar būt...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tresdien par so visu kaut ko baigi spriedam, es redzu divus scenarijus:

1) viss klust loti nopietni, ar svariem, ar registracju, ar tiesnesiem, nolikumiem utt. vai mums to vajag? kurs to organizes? es ne, nav ne laika, ne velesanas. gribas startet nopietna un organizeta kartingu cempi, ludzu, openkarts! alfistu cempi likvidejam, braucam openkarta, ta ietvaros varam taisit savu mikro ieskaititi.

2) atgriezamies pie saknem, kad alfistu kartings bija jautra un draudziga pavizinasanas pa trasi, kur darbojas visparpienemtie un saprotami cienas un etikas noteikumi, nesitam pretinieku, atstajam vietu, vienkarsi netaisam sudus. ja sataisam, tad atvainojamies un apsolam ta vairs nedarit. varbut atmetam ari svarus, vispar atmetam. cik nu katrs bulkas norijies, tik lai ari ved sev lidzi kilogramus.


un aktuals ir jautajums, cik bus brauceju nakamsezon. kandava strats vasaras menesos ir plkst. 20:00, bet neesmu redzejis, ka tapec butu vairak dalibnieku. varam vispar parnest pasakumu uz sestdienu vaio svetdienu ritiem, ja tas ko mainis.

es esmu ar mieru turpinat braukt otro, vienkarso variantu. un reizi menesi man der jebkura diena un laiks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diemžēl nebraukšu kartos vismaz pārredzamā nākotnē.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tresdien par so visu kaut ko baigi spriedam, es redzu divus scenarijus:

1) viss klust loti nopietni, ar svariem, ar registracju, ar tiesnesiem, nolikumiem utt. vai mums to vajag? kurs to organizes? es ne, nav ne laika, ne velesanas. gribas startet nopietna un organizeta kartingu cempi, ludzu, openkarts! alfistu cempi likvidejam, braucam openkarta, ta ietvaros varam taisit savu mikro ieskaititi.

2) atgriezamies pie saknem, kad alfistu kartings bija jautra un draudziga pavizinasanas pa trasi, kur darbojas visparpienemtie un saprotami cienas un etikas noteikumi, nesitam pretinieku, atstajam vietu, vienkarsi netaisam sudus. ja sataisam, tad atvainojamies un apsolam ta vairs nedarit. varbut atmetam ari svarus, vispar atmetam. cik nu katrs bulkas norijies, tik lai ari ved sev lidzi kilogramus.


un aktuals ir jautajums, cik bus brauceju nakamsezon. kandava strats vasaras menesos ir plkst. 20:00, bet neesmu redzejis, ka tapec butu vairak dalibnieku. varam vispar parnest pasakumu uz sestdienu vaio svetdienu ritiem, ja tas ko mainis.

es esmu ar mieru turpinat braukt otro, vienkarso variantu. un reizi menesi man der jebkura diena un laiks.


atbalstu 2) variantu, bet ar svaru izlīdzināšanu uz ~80kg.

piedalīšos arī nākamgad jebkurā laikā un dienā, ja vien tas būs laicīgi saskaņots.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es par otro variantu un atmetam svarus. Kas resns-pats vainigs. Kas nemak braukt-ari. Zaudejumos vainojam pasi sevi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2)variants ar svaru izlīdzināšanu uz 84... Wink

Piedalos posmos, kuri nesakrīt ar Moto GP(parasti sestdienās un svētdienās)



Pēdējoreiz rediģējis italis Fri Aug 06, 2010 2:17 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Es par otro variantu un atmetam svarus. Kas resns-pats vainigs. Kas nemak braukt-ari. Zaudejumos vainojam pasi sevi Wink


+1

un vel atmetam visas tas diplomu, kruzisu, cepurisu, shampaniesu, un kausinju padarisanas, lai tas neaizeno vienkarsas vizinasanas prieku... nu labi, atstajam diplomus un shampi parejo nah.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Es par otro variantu un atmetam svarus. Kas resns-pats vainigs. Kas nemak braukt-ari. Zaudejumos vainojam pasi sevi Wink


+1

un vel atmetam visas tas diplomu, kruzisu, cepurisu, shampaniesu, un kausinju padarisanas, lai tas neaizeno vienkarsas vizinasanas prieku... nu labi, atstajam diplomus un shampi parejo nah.


...un kopvērtējumu arī. Lai neaizēno neko! Cool


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
xls99 rakstīja:


un vel atmetam visas tas diplomu, kruzisu, cepurisu, shampaniesu, un kausinju padarisanas, lai tas neaizeno vienkarsas vizinasanas prieku...


...un kopvērtējumu arī. Lai neaizēno neko! Cool


+100 Vot tas būtu prātīgi!


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
italis rakstīja:
xls99 rakstīja:


un vel atmetam visas tas diplomu, kruzisu, cepurisu, shampaniesu, un kausinju padarisanas, lai tas neaizeno vienkarsas vizinasanas prieku...


...un kopvērtējumu arī. Lai neaizēno neko! Cool


+100 Vot tas būtu prātīgi!


+1000 Laughing

Bet ja nopietni, tad par 2. variantu un ar svaru sistēmu, kāda bija šogad. Manuprāt sezona bija ļoti interesantsa gan braukšanas priekā ziņā, gan kopvērtējumā.
Par laiku - personīgi es varu atbraukt vienreiz mēnesī praktiski jebkurā laikā. Bet ērtāk, ja tas tomēr būs darba diena, jo brīvdienās ir dofiga darīt, it īpaši kad ir sieva un bērns. A, un vēl viena vecā Alfa  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 42 lapa no 43 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database