Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Atrunājiet lūdzu no 147 2.0 Selespeed 2002 gada
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Atrunājiet lūdzu no 147 2.0 Selespeed 2002 gada 
Heip!

Mekleeju, mekleeju, mekleeju ... liidz uzdūuros šai:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/gkplb.html

Kāds var pakomentēt, kāpēc man tādu nevajadzētu ņemt? Un ko tai varētu pārbaudīt sestdienā pats, jo AR darbnīca afaik ir ciet tad, a es pats iekš LV būšu tik brīvdienas.

Alternatīva protams ir iespringt un sameklēt ieksh DE kādu 156 FL, tik nu būdžets patreiz ir līdz 5keur max.

Zinu, ka kautkur klīst Ogas pamatojums kāpēc neņemt spaini, kuru nevarēju atrast etc ... bet nu vēl kādas domas?

Pieredze ar alfām ir bijusi attālināta: 3 gab 33, 2 gab 155, 1 gab 156 radiem. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
147 2.0 ir labs spainis. Pamatojums - tikpat dārgi vai dārgāk kā analoģiska gada 156, ar tādām pašām ekspluatācijas izmaksām. Un man joprojām nepatīk tā "golfiskā" iekša. Vēl pie mīnusiem - V6 pieejams tikai GTA...
Selespeed ir bīstama mantiņa. Liekas, ka problēmas ar to ir bijušas pilnīgi visiem. naac
Kaut kā tā.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kapēc gribi 147, nevis 156? ja es pašlaik domātu par AR iegādi līdz 5eur, drīzāk skatītos uz ko šādu:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/cxpjl.html

piekrist Ogam par salesspeed - pieredze nav un šķiet, ka arī nebūs  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...automātam nē, un neviens suns nepārliecinās, ka tas sūda selevelemelespīds ir uzticams... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...automātam nē, un neviens suns nepārliecinās, ka tas sūda selevelemelespīds ir uzticams... Wink


Jams ir lielisks (kamēr negļuko un strādā), bet laikam ne pārāk uzticams...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kapēc gribi 147, nevis 156? ja es pašlaik domātu par AR iegādi līdz 5eur, drīzāk skatītos uz ko šādu:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/cxpjl.html

piekrist Ogam par salesspeed - pieredze nav un šķiet, ka arī nebūs  Laughing


Nu, sho konkreeto es veeroju nu jau meeneshus 4 vismaz. Un kaa tirgojas, taa tirgojas.... Var jau buut, ka paareejie tikai pastaas vai var paardot un izmet sludekli, a shis tieshaam grib notirgot Smile

2.5 ir jauks protams, tik mazliet pateerinjsh vareetu nespaardiit un nerullet. Man tomeer sameraa regulaari braucieni uz LV buus jaaveic. auto.ru staasta par 17 litriem pilseetaa un 8 ar pusi aarpusee... tas taa arii ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
MartinsT rakstīja:
kapēc gribi 147, nevis 156? ja es pašlaik domātu par AR iegādi līdz 5eur, drīzāk skatītos uz ko šādu:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/cxpjl.html

piekrist Ogam par salesspeed - pieredze nav un šķiet, ka arī nebūs  Laughing


Nu, sho konkreeto es veeroju nu jau meeneshus 4 vismaz. Un kaa tirgojas, taa tirgojas.... Var jau buut, ka paareejie tikai pastaas vai var paardot un izmet sludekli, a shis tieshaam grib notirgot Smile

2.5 ir jauks protams, tik mazliet pateerinjsh vareetu nespaardiit un nerullet. Man tomeer sameraa regulaari braucieni uz LV buus jaaveic. auto.ru staasta par 17 litriem pilseetaa un 8 ar pusi aarpusee... tas taa arii ir?

17l pilsētā šķiet stipri pārspīlēti, ja vien tas nenozīmē konstantu sēdēšanu korķī...
2.0TS ar selespeed'u ārpus pilsētas pie civiliem ātrumiem 110-120km/h IMHO tērēs tieši tik pat kā 2.5. Pie lielākiem ātrumiem v6 būs ekonomiskāks.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mn V6 3.0 ar 12V (ne nosacīti ekonomiskāko 24V) pilsētā rij 13-14 litrus...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
17 l ir reāli, pie noteikuma, ka auto tiek turēts max apgriezienos, normāli braucot 14-15 l
Es jau arī esmu izteikts 147 pretinieks, nepatīk un viss SmileSmileSmile un vēl šī robotkārba SadSadSad par kuras uzticamību nekas labs nav dzirdēts.
Vakar dzerot alu, tak nospriedām  - nekas nav sliktāks kā 2,0  ar selespeed kārbu SmileSmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sen jau pieraadiits, ka degvielas pateerinjsh 2.0TS un 2.5 (3.0) V6 ir praktiski identisks. uz shosejas V6 ir pat mazbishkji ekonomiskaaki Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
sen jau pieraadiits, ka degvielas pateerinjsh 2.0TS un 2.5 (3.0) V6 ir praktiski identisks. uz shosejas V6 ir pat mazbishkji ekonomiskaaki Wink


Hmmmm .... nu tad www.auto.ru kapitaali melo .... vai arii elbee Very Happy
Bet nu lab, ticees tiem ar pieredzi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:

Vakar dzerot alu, tak nospriedām  - nekas nav sliktāks kā 2,0  ar selespeed kārbu SmileSmileSmileSmile


es buushu dzeeris citu alu ....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaidrs principaa. Ja es to spaini nopeerku, man labaak te kluseet un neatziities Very Happy Veelviens iemesls shim par labu bij nafigaacija, kas domaajams te .fi straadaa. Un kuru man sheit vajag. Zinu, zinu. Biedrs tontons etc, bet nu labaak bez vadiem un meesliem pie loga...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
elbee rakstīja:
sen jau pieraadiits, ka degvielas pateerinjsh 2.0TS un 2.5 (3.0) V6 ir praktiski identisks. uz shosejas V6 ir pat mazbishkji ekonomiskaaki Wink


Hmmmm .... nu tad www.auto.ru kapitaali melo .... vai arii elbee Very Happy
Bet nu lab, ticees tiem ar pieredzi Wink

Hmm... vai nu metodika ir mainījusies vai nu tas 2.5 ļoti ēd.

145 2.0TS auto.ru norādīts 8.1l uz 100km (jauktais) - piekrītu
164 3.0v6 norāda 8.9l uz 100km (jauktais) - piekrītu

156 2.5v6 11.8l uz 100km (jauktais) - nav bijis man ekspluatācijā, bet neticu ka var būt tik izteikti vairāk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Skaidrs principaa. Ja es to spaini nopeerku, man labaak te kluseet un neatziities Very Happy Veelviens iemesls shim par labu bij nafigaacija, kas domaajams te .fi straadaa. Un kuru man sheit vajag. Zinu, zinu. Biedrs tontons etc, bet nu labaak bez vadiem un meesliem pie loga...


ja nopirksi - nekas - pats jau piedzīvojumus uz SAVU DIBENU būsi iepircis.
Teiksim tā - kamēr tas Selespeed strādā un NEGĻUKO - ir pat ļoti ok.

Elbee nemelo ne par patēriņu, ne par ekspluatāciju...
Es tikai no personiskās pieredzes varu piebilst - man ir bijusi jauna 147 FL 2.0 Selespeed distinctive un man ir V6 3.0 12V Zirneklis...
Abiem patēriņa starpība pilsētā ir max 1-2 litru robežās, uz šosejas nav starpības patēriņā, ir starpība vilkmē...

147 ēda no 11,5 - 12,5 litri pilsētā, zirneklis ēd ~13-14 litri.
Tas ir ikdienas braukšanas režīmā, ne pārāk skrienot un pastāvot stūķos...
Droši ka var ekonomiskāk un droši ka var stingri neekonomiskāk ar abiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database