Atbildēt pie šī temata 37 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 49, 50, 51  Nākošais
Velobrāļi. Pavisam mazie.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1. Nekad neesmu fanojis par riepu maiņu pirms katras gonkas
2. Svētdien youngtimer kalnā beaukšana, šoreiz būs prioritāte
3. Pēdējā laikā vispār esmu vairāk šosejas braucējs, šogad nav sanācis nevienā SEB nobraukt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
1. Riepu maiņa
2. Prioritāte
3. Šoseja


1. Tu esi izteikts šosejas braucējs - riepu maiņu atstāj mtb entuziastiem
2. Katram savs, protams Smile
3. Mēs iepriekš salīdzinājām kartupeļus ar āboliem shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jau drīz šo topiku varēsim oficiāli pārsaukt - "Trax. Parunāsim par divriteņiem." Smile

Tātad noslēdzošā SEBa gonka nobraukta. Trase dubļucūkām piemērota, daudz kritienu, sarautu ķēžu, pārsistu riepu, kritienu, lamuvārdu un dziedāšanas trasē un citu uzmundrināšāna. Vēl vakardien man nekas nepatika, šorīt sāp kājas, bet ir vēlme turpināt! Oktobra pirmajās brīvdienās Pļaviņu maratons - tiekamies tur!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mjā... http://www.compagniaducale.net/products/



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas modelis nav kādus 4-5 gadus vecs? Un vispar, uzlikt Tora uz Karbona manuprāt nedara godu ražotājam.. Dizains arī tāds Maxima style.. Lai kā man patiktu velo un Alfas, šo sanāk nokritizēt..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja paskatās to linku, tad šosejnieks 8C Competizione gan ir labs.
Itāļi fano par šosejas braukšanu un tur viņiem arī ir čempioni, MTB tur nav cieņā, tāpēc modeļi nekādi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekritīšu abiem - itāļiem jājamzirdziņš ir šoseja un uz to tiek maksimāli spiests. To var redzet pēc itāļu ražotāju piedāvājuma Smile Nevarētu arī teikt, ak dakšas izvele ir adekvāta - karboniem gan visādas mēdz uzlikt, lai cenu saglabātu it kā pievilcīgu, bet šim modelim bija 3 variācijas - XT, SLX un Deore - pieļauju, ka atkarībā no modifikācijas to dakšu arī ceļ augstākā līmenī. Es, jebkādā ziņā, neatteiktos no šitada braucamā - galvas fanu rindās tas pagrieztu noteikti!
Vēl jau arī tāda līmeņa velo - vienkārši Mavc XRide aploki un troses pa ārpusi.. mjā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
:pārsteigums:  ->     :pegazins:


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā vien likās, ka brauca pa nepazstamu trasi. labi, es saprastu - noleikas viens, divi, bet trešais un vēl ceturtais - tie varžedāji neko uzkliegt nevarēja?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
drīz jau paliks neērti rakstīt pa virsu saviem postiem...

Sezonas velogonkas beigušās, tagad atliek tikai rudens vakari mežā ar lukturi vai kāda brīvdiena pa gaismu. Pļaviņu gonka Mežezerā un tā apkārtnē bija lieliska - trase stāvi kāpumi un ātri nobraucieni - slēpošanas trass, stirnu takas, cirmsas ar celmiem un saknēm. Trase grūta, tehniski sarežģīta, bet prieku tas nemazināja.

Te viss plāns: http://www.sports-tracker.com/#/workout/rzatermanis/ccbfa3dietoa0qs5

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Moš vienkārši kādu Alfu vajadzētu iepirkt? shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex - tu man labāk pastāsti vai pie tiem MySPrt čaļiem biji ciemos? Viņiem velo dušā bija 2 tavējie dzeltenie ar ziepēšanas opciju - tik tīru velosipēdu es pēc sacensībām nekad nebiju dabūjis!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Palaidniex - tu man labāk pastāsti vai pie tiem MySPrt čaļiem biji ciemos? Viņiem velo dušā bija 2 tavējie dzeltenie ar ziepēšanas opciju - tik tīru velosipēdu es pēc sacensībām nekad nebiju dabūjis!


Nu viņi kā reizi vakar bija piekāpuši ar vienu mūsējo verķi, kurš itkā nestrādājot kā nākās.
Meistari uzmeta aci un teica, ka viņi ir mazliet sapinušies meistarībā un ja uzliks pareizo stobru viss būs gerrai! Wink
naac
Un jā viens no mūsējiem pierezervierēja tur felleri par gadsimta cenas piedāvājumu! būs ar ko :pegazins:

Un jā - pārdošanā parādījies bič velopised... Tāds ar liekto rāmīti reznām bēšām riepiņām utt... Moš kādam vajag?
(maped ņe moi)


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Un jā - pārdošanā parādījies bič velopised... Tāds ar liekto rāmīti reznām bēšām riepiņām utt... Moš kādam vajag?
(maped ņe moi)


 Jā'kā reizi uz ziemu kādam vajag pludmales velo  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 37 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 49, 50, 51  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database