Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Maita līdējs - noskrāpēja, nolauza un aizlaidās :(
Cik crashos esi iekļuvis?

1 20% 20% ( 5 )
2 12% 12% ( 3 )
3 36% 36% ( 9 )
4 0% 0% ( 0 )
vairāk! 16% 16% ( 4 )
nevienā... 16% 16% ( 4 )

Balsis pavisam : 25
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Maita līdējs - noskrāpēja, nolauza un aizlaidās :( 
Vot tā. Šodien uz Salu tilta, pie Mūkusalas ielas nobrauktuves viens līdējs ar A6 vagonu nagļakā nobrauca man gar kr. sāniem iebuktējot spārnu, durvis un nolaužot spoguli  Evil or Very Mad

Un tad, kad es viņu pa atvērtu logu sāku apveltīt ar lāstiem, sirmais vīrs izbijās un notinās.

Numuru pierakstīju, CP sagaidīju, process ir iesākts.

Skāde, ka tas viss 5 dienas pirms TA, HVZ, ko ar to spoguli iesākt... pagaidām notinu ar sudrabaino izoleni, bet taisīt laikam nevar pagaidāam. Kā lai TA iziet?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniekam ir pamatiiga un neapskauzhama pieredze ar 155taas spoguljiem Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
saša var mēģināt sametināt...
vēl jau var paincēties csdd, kāda ir shēma, kā rīkoties, jo īstenībā skate ar slimības lapu + atkārtotā ir nepelnīta laika un naudas šķiešana
iespējams, ka to pēc tam var piedzīt no octas - arī morālo kakitējumu!!!!
tas pēc likuma IR piedzenams!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
spogulim korpuss ir vesels, salauzta tā metāla detaļa iekšpusē. Arnijs ar teica ka maybe var kniedēt.



Spogulis autoit nāk pa 114 Lv  Twisted Evil


Cerams, ka viss notiks gludi un dabūšu OCTU no tā audi. Kasko ta man nav...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:

Cerams, ka viss notiks gludi un dabūšu OCTU no tā audi. Kasko ta man nav...


Nu pēc savas pieredzes varu tiekt, ka Kasko vajag obligāti !! Man ziemā uz jumta bembim uzkrita sniegs pie mājām Sad, bija Kasko un problēmu nebija Smile . Priekšējo logu ielika jaunu + kapotu un jumtu nokrāsoja. Bembi gribēja arī nospert, izņēma priekšējo pagriezienu un ar knaiblēm visus vadus nogrieza, tajā skaitā arī massas vadu. Tikai massa bija ne tā un signalizācija nostradāja. Viss arī tika salabots uz Kasko rēķina Smile Smile

Labāk samaksāt un miegs būs veselīgāks  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
spogulim korpuss ir vesels, salauzta tā metāla detaļa iekšpusē. Arnijs ar teica ka maybe var kniedēt.



Spogulis autoit nāk pa 114 Lv  Twisted Evil


Cerams, ka viss notiks gludi un dabūšu OCTU no tā audi. Kasko ta man nav...


Ja tev būtu klima, tad kreisais spogulis maxātu ~ 145 Ls, jo šofera puses spogulī ir klimas termodačix...
Bet īstenībā - to alumīnija rāmi man Saša metināja...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kasko nav, jo āzīts meistars nepareizi ielika sidzeni, kas joprojām nav novērsc. Kasko 155tai lēts = zem simta gadā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ahh piekrītu, ka kasko tiešām noder! Kad pērku, izmantoju kalkulatoru https://www.manapolise.lv/kasko un izvēlos izdevīgāko tajā momentā. uzskatu to par savu lifehack, jo ik pa laikam kāds nezina tādu opciju. Rolling Eyes  Par kasko -daudzām paziņām ir noderējis, pats par laimi tikai pērku sirdsmieram, bet arī noder. Very Happy Guļu mierīgi un varu nestresot, ka auto sagādās raizes. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database