Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 26 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Nākošais
Alfa Romeo Giulietta
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Very Happy tur, iisteniibaa ir viena vieniiga probleema, testdraivu nedod jo vasara riepas virsuu! Bet bez testa es NEKAD vairs nenjemshu sev auto... 45 lai peec tam atkal chakareeties, nah nah


Pirmdien tak drīkstēs ar vasarenēm jau! Wink

Oga rakstīja:
Ai nu Palaidniex, kaa redzu, iisti nav sapratis to manu domu. Bet lai nu paliek. Shii mainja ir TheCAT izveele un tikai.


Es arī loterijā vinnētu Audi A6 gribētu iemainīt pret ko pašam tīkamāku. Šoreiz Audi A6 nav jāsaprot kā audi, bet gan kā premium auto segmenta lielais sedans...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne bez test drive ņēmt auto - tas ir pašnaviba, vai arī daudz liekas naudas!   Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es piem. GTA njeemu bez testdrive super Ne mirkli neesmu to nozheelojis. yo
Ar 159 Q4 un A/T bija braukts jau agraak. Taa A/T man nepatika pashaa saakumaa. Mazliet nonjeema draivu. Tagad, nedaudz pieshaujoties, balto esmu iediidiijis un, ja nepiecieshams, ar to arii var normaali gaazt. Tomeer taa nav sporta mashiina 333 trasei c Tas nav spainis, ar kuru no katra luksofora jaaiet redlainaa, zobus griezdamam vai jaameegina peec iespeejas lielaakaa aatrumaa izlaiziit B-celja s-veida liikumu. Taatad secinaajumi:
1) 147 ir, bija un buus SPAINIS naac
2) pirkt 159 klases auto ar ceriibu, ka tajaa buus daudz draiva sveetdienu izbraucieniem pa 333, maigi izsakoties, nav praatiigi c
3) arii ar 159 var gaazt visai sportiski (noteikti sportiskaak kaa ar A4 piemeeram)
4) joprojaam atlaushos noraadiit, ka 159 saliidzinaat ar 147 vai kaut 156 ir mulkiigi.
Kopumaa viss.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfu pirkt, voopshe, ir muljkiigi  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es piem. GTA njeemu bez testdrive super Ne mirkli neesmu to nozheelojis. yo
Ar 159 Q4 un A/T bija braukts jau agraak. Taa A/T man nepatika pashaa saakumaa. Mazliet nonjeema draivu. Tagad, nedaudz pieshaujoties, balto esmu iediidiijis un, ja nepiecieshams, ar to arii var normaali gaazt. Tomeer taa nav sporta mashiina 333 trasei c Tas nav spainis, ar kuru no katra luksofora jaaiet redlainaa, zobus griezdamam vai jaameegina peec iespeejas lielaakaa aatrumaa izlaiziit B-celja s-veida liikumu. Taatad secinaajumi:
1) 147 ir, bija un buus SPAINIS naac
2) pirkt 159 klases auto ar ceriibu, ka tajaa buus daudz draiva sveetdienu izbraucieniem pa 333, maigi izsakoties, nav praatiigi c
3) arii ar 159 var gaazt visai sportiski (noteikti sportiskaak kaa ar A4 piemeeram)
4) joprojaam atlaushos noraadiit, ka 159 saliidzinaat ar 147 vai kaut 156 ir mulkiigi.
Kopumaa viss.


Es jau nesalīdzinu mašīnas.
Es saku, ka ja sirdij tuvāks ir spainis, tad nekā nosodāma nav netīkamu limo mainīt pret spaini. Fīl ze diferens?
Nu 166 ir tīri krāmējams verķis ar 3.0 V6 24V. Domāju krāmējamāks par 156 3,2 Q4... Tākā salīdzinājums nevietā
Un paņem gredzenpavēlnieka a4 ar niknāko kvatru, kautkādu šādu. Domāju ka gredzenpavēlnieks daudz neatpaliks, iespājams ka būs labāks un vieglāks... Jā - tiesa vācisks un galīgi nealfisks...

Ja jau alfu tomēr pērk spoortiskākai braukšanai, tad jāatzīmē, ka 159 nav īštais - smaga, rijīga un baisi vāciska...
Agrākajiem AR modeļiem vismaz rijīgums bija attaisnojasm braukšanas sajūtās...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko nu tu tur pljaapaa par rijiigumu shura
Agraakaas Alfas bija paarsteidzoshi ekonomiskas un ljoti elastiigas. Pameegini kaadai no jaunajaam ielikt 6. robaa pie 40kmh. emo Vecais V6 iet bez kleposhanas.
Vecais 3.2 V6 shobriid pa pilseetu (ar viena ritenja piedzinju un rokas kaarbu) izrij kaadus ~16-17L/100km. Jaunais (neiebraukts, ar Q4 un tomaatu) - 20-22L/100km.
GTA ir daudz vairaak draiva kaa 159.
BET... 159 ir daudz kvalitatiivaak nostraadaata iekshpusee un daudz tiikamaaka ikdienas braukshanaa kaa jebkursh no vecajiem spainjiem. Un jebkursh no vaacu spainjiem (A4 un 3er. Ar MB C-klasse neesmu braucis). Es nerunaaju par 333 un vispaar dajebkaadiem aplju laikiem. Vai laiku, kaadaa piem. sieva aizbrauc uz biroju paardaugavaa, kaads hronometree liidz sekunzhu daljaam? c Vai vinja sho celju veiktu aatraak ar M3?
Pie visa taa man joprojaam nav skaidrs, aiz kaadiem apsveerumiem TheCAT njeema lielu sedanu, ar pilnpiedzinju un automaatu. Ko gaidiija? Ka tas buus stiivs un preciizs kaa Evo X? Aatrs kaa RS4? Un, ja jau taa draiva tomeer truukst, tad kaadeelj apluukot 147? Ir tachu veel GTV. Par sho naudu droshi, ka var sadziit rokaa labu labo Bertone GTV kaa Arbam. 75 3.0 uttuc. Buus draivs un pa leeto!
Vopshem nav ko te filosofeet. Lai TheCAT pats lemj, bet man ir sajuuta, ka no Alfa Romeo piedaavaato auto klaasta ikdienaa kvalitatiivi braucams un ar pamatiigu draivu ir tikai 1 auto - 156GTA. naac Paareejie ir vai nu ar 2 durviim un pretiigu salonu (147 GTA, GT 3.2, GTV 3.0 24v) vai bez pietiekamas draiva devas. Kompromisaa vareetu meeginaat iebraukt arii ar 166 3.2, bet liekas, ka arii tas vareetu buut par lielu (par garu, par klusu, par limuziinisku).
Varbuut "on that bombshell" beidzam sho diskusiju? offtopic


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
V6 166 ar manualo karbu ir viss, kas jums vajadziigs. un nav diskusiju naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskatās, ka tauta grib trackday  ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir aizdomas, ka 166 arii buus par maz draiva Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāds tam visam sakars ar 147-149  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Kāds tam visam sakars ar 147-149  hmm


norādīais links ar lošaģsīlām jau bija jāliek pie aņukiem... Wink

Bet nezinu vai topica autoram baigi pietrūks jaudas, ja ņems "knapo" 1,9 Dieseli ar "tikai" 150 lošaģsīlām... Wink
Neizturība 147 = 156. Izskats spainiskāks, salons mazbiku lielāks nekā 156. visādi citādi šķil un brauc...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tā nav Ducati, turklāt nevis balta bet melna... ja tā nav ar Q2... ja tas ir vienkāršs 147FL spainis, tad nu gan ir baigi ziepes jāpārēdās, lai tādu ņemtu aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atgriežoties pie tēmas-
Vai te ir rakstīts kautkas labs?
Citāts:
Confermato il 3.2 V6 come top della gamma (versione GTA), abbinato alla trazione integrale Q4, mentre le versioni più spinte a due ruote motrici adotteranno l’efficace differenziale anteriore denominato Q2.

Te teksts...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būvēts uz Fiat. Top versijā 3.2 (GM?) + Q4.
Priekšpiedziņas modeļi aprīkoti ar Q2 (IMHO elektronisko, kas nav nekas vairāk kā krutāka VDC programma) ...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar GM sadarbība tak esot pajukusi, tagad sadarbojas ar chrysler...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 26 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database