Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
STOCK : Iebuuveets sabwuuferis 156-taja!?
Vai tavai AR 156 ir iebuuveets zemo frekvenjchu skaljrunis ( original)?

Jaa ir! 12% 12% ( 4 )
Nee nav! 59% 59% ( 19 )
Nafig man vinsh...! 28% 28% ( 9 )

Balsis pavisam : 32
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs STOCK : Iebuuveets sabwuuferis 156-taja!? 
Laughing  He he... gribu tikai noskaidrot vai arii citam 156-jam skaistulem sabikji ir iebuuveeti, vai par to ir paruupeejies ieprieksheejais saimnieks veicot teicamu pasuutiijumu!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: STOCK : Iebuuveets sabwuuferis 156-taja!? 
pratigais rakstīja:
Laughing  He he... gribu tikai noskaidrot vai arii citam 156-jam skaistulem sabikji ir iebuuveeti, vai par to ir paruupeejies ieprieksheejais saimnieks veicot teicamu pasuutiijumu!?


Bāzes komplektācijā šitāda fīca nenāk gan...
Nāk tikai tiem, kas pasūtījuši BOSE stgereosistēmu. Vai arī Distinctive modifikāciju
Vai arī pašrocīgi ielikuši vai pasūtījuši, lai ieliek pēcāk...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
baazes skanja Alfaam ir iipashi drankjiiga. protams, iznjemot 166  Cool taapeec vari buut ljoti laimiigs, ja tev ir origjin subs un bose skaljrunji. shitie imo naaca abi komplektaa. un bija kaa izveeles opcija saakot ar kaadu 2000. gadu. uz skaljrunjiem ir bose uzraxti?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par 166 iisti nezinu, kas ir standarts, kas nau, bet maneejaa Super ir Harman Kardon akustika, t. sk. subs un pastiprinatajs, un Becker galva ar DSP (digital sound processing) un changeris. ir ok!

cik noprotu, ir pieejamas arii versijas bez changera, bez suba, bez DSP, bez telefona, bez navigaacijas, bez nekaa. taadaa gadiijumaa gan nav skaidrs nafig pechku jaaregulee ar lcd displeju shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjaa, laikam jo jaunaak jo sliktaak Smile Manai 164 akustika (bez subwoofer) ir tiktieshaam smuka. Taij pashaa laikaa mazajai gtv (mainiiti skaljrunji) taa nav diezko laba.Nez cik tad drankiiga ir taa originaalaa  eek1   Ah jaa, shinii mazuliitee nav jaaklausaas radio  aiwa Tiesa becker aizstaajot ar kakainu 6aas seerija kenwood biki uzlabojaas skaneejums. Tiesa bekerim vadiiba ir viseertaakaa ko esu redzeejis Smile. 164ai Woofi bagaazhaa likt bezsakars, jo cauri kebljiem "nesit". Ir bijis pat 600kW nominaal Shocked , un nedo uz salonu, bet auto aizmuguree staaweet gan tiiri interesanti  Cool .
P.S. un ko mums palaidniex muuree savaa zirneklii... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
par 166 iisti nezinu, kas ir standarts, kas nau, bet maneejaa Super ir Harman Kardon akustika, t. sk. subs un pastiprinatajs, un Becker galva ar DSP (digital sound processing) un changeris. ir ok!

cik noprotu, ir pieejamas arii versijas bez changera, bez suba, bez DSP, bez telefona, bez navigaacijas, bez nekaa. taadaa gadiijumaa gan nav skaidrs nafig pechku jaaregulee ar lcd displeju shura


Nu tjip man ir 156 distinctive vagons. Nekaada suba tur nav. Skanu nesauktu par drankjiigu - 159 defaultaa skanja ir drankjiigaaka. Bet peec 166 protams skan kaa "Selga: shura
166 taas skanjas komplektaacijas bija vairaakas. Ir redzeeta 3.0 24v distinctive, kur viss ir labi, iznjemot to, ka ir pati defaultaakaa skanja ar 6 skalrunjiem, bez pastiprinaataaja un changera. Manai bija 10 skalrunju H/K ar pastiprinaataaju un changeri. Skaneeja super Ja elbee saka, ka vinjeejai arii wooferis ir Shocked tad to es gan gribeetu redzeet. IMO to wooferi nah nevaig, jo taapat skan labi un, kaut arii taa woofera tur nav, skanja ir pietiekami pilniiga lai liktos, ka vinsh tur ir Smile
Man liekas, ka DSP un shitaas visas fishkas ir visaam 166. Atshkiras pastiprinaataaja (ne)esamiiba, changera (ne)esamiiba, skalrunju skaits un kvalitaate. Ak jaa un arii telefons. Kaut kaados mobile.de sludekljos ir redzeetas 166 ar klausuli. Ir redzeetas ar "pliko" konsoli, kam nav pat sim-kartes slota... Vaardu sakot, komplektaacijas ir dazhaadas Smile

PS: topika aizsaaceejam. Tas, ka Tev bagazhniekaa tas subs ir, nenoziimee, ka kaads to ir ielicis ruupniicaa... Es patreiz ar domaaju par iespeeju mazliet paplashinaat skanju 156, taa ka iespeejams man ar buus kaada neliela kastiite. Un tam ar ruupniicas komplektaaciju nebuus nekaada sakara shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kastīte ir kastīte, bet arī 147 ir komplektācija ar sub bet tas sub ir tā smuki noslēpts bagāžniekā virs riteņa arkas vai aiz, bet katrā gadījumā tur tā sānā, lai tas netraucē un gandrīz nemaz neaizņem bagāžnieka vietu!!! Twisted Evil  vot vai tādu var ielikt arī pēc tam to gan es nezinu, būtu jau labi  dj  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man arī subi vajag. Rolling Eyes

Es domāju iemest grabažniekā k-kādu mazu aktivēto - piem fli trap - i miers.

Pistne ar atsevišķu stiprekli k-kā nesaista... Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad moš labāk šitādu: ?

Vai arī tu gribi to bārbijas krāsā? Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieshi shis 12 modelis ir dabonams pa 80 latiem... pirmajam pirceejam, bet par 90 latiem paareejiem pirceejiem. Akcija taateikt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
protams, ka rozā  gejs tā tak būs dāvana sievai  love  Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rozaa stokaa gan neesot, tikai peleeks. Bet mees tev bonusaa dosim spaini cukura vates, lai tu pats izdari patiikamaako darbu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm ar ko nez vajadzētu ķerties klāt stock 156 audio(ne)sistēmai?

priekšējie durvju skaļruņi, pīkstuļi, filtri?

šitādi ir labi vai slikti?
http://www.1a.lv/auto_audio/speakers/details.php?id=72174

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams ka labi....  Twisted Evil  nu ja grib skaņu, nevis tikai basus, tad ir pat ļoti OK  dj  
Njaaa, tas Fly 12 ir laikam ļoti populārs tagad!! es arī jau kādu laiku gar viņu staigāju un domāju paņemt  Razz  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Tieshi shis 12 modelis ir dabonams pa 80 latiem... pirmajam pirceejam, bet par 90 latiem paareejiem pirceejiem. Akcija taateikt.


Man vinu kaads(-a) tur maacees arii pieskruuveet?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database