Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 13 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
konkurss- "alfisti.lv" logo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  

Nu re, noraadiitajaas maajas lapaas atradaas viens no fontiem, kurus AR kompaanija izmanto savaa firmas stilaa, tieshi tas ari bij vajadziigs.
Ja ir veeleeshanaas shaada izskata uzliimi uz auto, tad varu vizualizeet variaacijas ar izvietojumu kaadam konkreetam auto (ticiet man, katram auto taa izskatiisies vislabaak pilniigi atskiriigaas vietaas). Bet tehniskais risinaajums ir - caurspiidiiga uzliime, uz kuras sietspiedee uznests ziimeejums, melns, balts vai sarkans, atkariibaa no auto kraasas un vietas, uz kuras taa tiek liimeeta, aizmugureejais, saanu veejstikls vai korpuss (uzliimes forma piegrizta maksimaali tuvu ziimeejumam, to var pasuutiit par papildmaksu vai ari pasham ar skeeriiteem pastraadaat). Pielauju, ka izmaksas taadai uzliimei par vieniibu vareetu buut visai simboliskas, ar noteikumu, ja gribeetaaju ir krietnaa pulkaa.

Es pats neko nerazhoju, tikai padalos ar informaaciju par iespeejamiem risinaajumiem. Diskuteejiet, lemiet!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mausis rakstīja:
Es domāju ka jāpaliek pie BUGO versijas jo uz manas alfas sāniem ir AR tādā pašā fontā un esmu vairākas alfas vēl redzējis kurām aimugurē mazi burtiņi bet arī tādā fontā. Savādāk toč kā dzeņa vēders muusu alfas izskatīsies Smile

ir virkne ar nedaudziem AR firmas stila fontiem, kuri tiek pielietoti atkariibaa no situaacijas, lai panaaktu maksimaali pateiciigu vizuaalo efektu. Shis ir viens no tiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbut ir laiks vienoties par konkretu variantu un izmeriem
un tad kas velesies pasi uztaisis
skiet ka organizet neviens neuznemsies   piip


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Marsian rakstīja:
varbut ir laiks vienoties par konkretu variantu un izmeriem
un tad kas velesies pasi uztaisis
skiet ka organizet neviens neuznemsies   piip



uznjemsies, uznjemsies, vienkaarshi neviens negrib shito lietu sasteigt Wink liidz shiis nedeeljas baigaam liekam punktu priekshlikumiem, liidz meenesha beigaam balsojam par vienu no labaakajiem 5, ok? un uzliimes taps aatri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaads vareetu ielikt visus sheit pabijushos logo vienuviet, lai veelreiz var ieveerteet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
Kaads vareetu ielikt visus sheit pabijushos logo vienuviet, lai veelreiz var ieveerteet.


protams. nedeeljas beigaas kaukur izliksim. bet veel paaris dienas peedeejiem variantiem..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: NU "Ostapa poneslo " :) 
[quote="MartinsT"]
bugo rakstīja:


tikai balts uz tonēta loga ,saidot  ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: NU "Ostapa poneslo " :) 
[quote="cuchins"]
MartinsT rakstīja:
bugo rakstīja:


tikai balts uz tonēta loga ,saidot  ?
sitie smuki  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: NU "Ostapa poneslo " :) 
cuchins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
bugo rakstīja:


tikai balts uz tonēta loga ,saidot  ?
sitie smuki  Rolling Eyes


Šie ir forši  super  Tikai man pietiktu arī bez tām līnijām pirms uzraksta (tām kas veido tādu kā trīsstūri). Jo liekas mazliet par garu un uz auto varbūt itk labi neizskatīsies. Un jāpadomā tad būtu krāsas, ja būs sarkans, melns fons.

Esmu par šiem, tikai saīsinātiem!  Cool  Baigi labi patīk, it īpaši ar Itālijas karodziņu.

EDIT: Voops, laikam te netīšam kaut kādā vecā tēmā ir iebraukts Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cuchins rakstīja:
hmm ?


Nu šie jau pavisam smuki. Man patīk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kada tur nozime wai esi alfa cluba wai tikai alfistos!!!!!!!!!1 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu AIM Adrese ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Raimonds rakstīja:
kada tur nozime wai esi alfa cluba wai tikai alfistos!!!!!!!!!1 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil


par to jau neviens nediskutē, diskutē par uzlīmju dizainu visiem alfistiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas pedejais forss, vismaz kaut kas pilnigi savadaks, man patik super un turpinam tikai viena diskusija -> http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=768

so sledzam ciet, lai nejauc galvu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 13 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database