Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
AlfaClub darbnīca
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Te naak praataa staastinjsh kur TA dzeki gribeeja pieshuut autinjam nestandarta piekari (auto protams ar standarta piekari bija). Taakaa vinji katram savus batonus baazh. Lai tik tu ietu uz atkaartoto un maksaatu veel.

Iekš TA visiem ir pilnigi PO** vai tur kads iziet vai ne.... vinjiem no taa nekas neatlec..taka versija par tishu nosutijumu uz atkartoto ir  loti neticama Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad versija par inspektoru Aazpisaanu jaaizvirza priekshgalaa. Jo paaris nedeelju laikaa nokaut plauktus neizklausaas reaali.
Bet buutu interesanti uzzinaat kas tad iisti ir ar tiem plauktiem!


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
AMV rakstīja:
Te naak praataa staastinjsh kur TA dzeki gribeeja pieshuut autinjam nestandarta piekari (auto protams ar standarta piekari bija). Taakaa vinji katram savus batonus baazh. Lai tik tu ietu uz atkaartoto un maksaatu veel.

Iekš TA visiem ir pilnigi PO** vai tur kads iziet vai ne.... vinjiem no taa nekas neatlec..taka versija par tishu nosutijumu uz atkartoto ir  loti neticama Wink

Nu bet TA kantorim taču tiek samaksāta nauda par otreizējo skati, varbūt tas ir iemesls izbrāķēt ar pirmo piegājienu hmm


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gga08 rakstīja:
visu cieņu čaļi. bet nu ir sanācis tā, ka pie Jums liktie plaukti nosprāga ātrāk par eļļas maiņu. 3,5 mēneši. Pat netika autiņš dzīts un lauzts. Sad  Tehniskajā noķēru šoku.

šito jau man liekas ka vajadzētu aizbraukt uz darbnīcu un pārbaudīt pirms kādu publiski apvainot, vai ne tā, bet ja nu izrādās ka TA džeki tiešām lohi un izbrāķēja nepatiesi, ko tad, vai tik pat skaļi spēsi arī atvainoties??? flame


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
boxer engined 146 1.6i 8V 1996.  Karbas troses cik vareetu maksaat ?  Epera kodi 46407944 un 46407943

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bija  jau tāda doma, ka CSDD taisa plānu. Plaukti no AC darbnīcas. Kaut kā man arī neviens nebrīdināja par to, ka pēc 3,5 mēnešiem būs atkal jāmaina.    Laughing   Iebraucu pie citiem čaļiem servisā un man pašam parādīja kādā lupatā ir bukses. Nav jau doma kādu nolikt līdz ar zemi, bet nepatīkami vienkārši. Man pirmais iespaids bija - atradu beidzot savai Alfai labu servisu. Viss pārējais ir bumbās. Bet nu citu alternatīvu kā likt jaunus man nepiedāvāja tā īsti. Protams braukšu pie Jums vēl remontēties, bet nu šim ir jāseko līdzi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1. cik km tajos 3.5 mēnešos nobrauci?
2. amortizatori nav galīgi beigušies?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
9,5 tūkstošus un amīši nav beigti. Nav jau tā, ka pats neko nesaprotu no tās Alfas. Katru reizi remontējot ko jaunu esmu par viņu apguvis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai vari pateikt kādi plaukti tika uzstadīti? Lai citi tādus pašus nepirktu nakotnē. Tā sākt - чтоб не наступать на те же грабли другим.  Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ražojumu neatceros. Gan jau darbnīcā zin par kuriem ir runa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kautkaa kjinieshu augsejais plaukts arii man ilgi nenodziivoja, bet es ljoti labi zinaaju ka plaukts ir leets, Autoficcinas darbinieki mani pabriidinaaja Smile
Tagad uzliku TRW apakshaa, peec meenesha uzlikshu TRW arii augshaa un buus miers uz gadu =)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es uzliku Ocap firmu, pēc pusgada arī katram plauktam pa vienai buksei bija čupā, bet es pats zinu, ka pāris reizes nežēlīgi izturējos pret tām buksēm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es pabraukāju ar Sidem plauktiem, lēti - nobraucu 1,5 gadu, pārdevu auto un tā arī nepaspēja izbeigties manā vēsturē. Paziņa uzlika Sidem plauktus, ātri izbeidzās. Nu, ar lētām lietām tiek spēlēta lotereja - nekad nezini kāds cipariņš (lasi: detaļas mūžš) ir priekšā. Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs OCAP 
Поставил тоже OCAP - полгода. Теперь только ТРВ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a niekošanās ar tanku gumijām vēl pastāv? manai iepriekšējai 155 jau četrus gadus kalpo godam, a jūs te mēnešus skaitat    Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database