Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
"Parīze - Dakāra"
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
dzeki tere miljonus lai ar bobiku nedelu brauktu pa tuksnesi. jo viniem patik. nu forsi. Gumball 3000 dzeki dara apmeram tapat, tikai vinus nepadara par nacionalajiem varoniem. man apmeram tada attieksme pret so pasakumu, it ipasi kamer pie masinu sturem sez Skoks, Princis, Saukans...


Par personaalijaam nekomenteeshu, bet Gumball ir savaadaak. Dakara ir lielaakaa pasaules gonka. Kas ir Gumbaal, kas tur piedalaas un kaapeec tur piedalaas? Dakaara tas ir reaals piedziivojums, kur cilveeks ir savu speeju, tehnikas un dabas varaa. Gumbaal pajolinjsh var uz galvas uzvilkt cepuriiti ar zvaninjiem un 7gadiigaa ar visaadiem zviguljiem apkarinaataa Citroen Jumper pabraukaat pa baani, kopaa ar dazhaadiem kadriem, kas to pashu dara ieksh Lambo , turot viennaa rokaa hamburgeru, paarkaapj aatrumu un kameraa smaidot, par to, kaa noskaita sodu vieteejiem mentiem. Gumball nav sports!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienalga ta ir izklaide, lai butu- lielaka pasaules izklaide- kur dzeki ker adrenalinu. vini tur, protams, parvar grutibas, cinas ar dabu, pierada tehnikas un cilveka speju varenibu, bet tas viss ir bula kaka, butu labak kambodza bernus barojusi vai izmirstosus pertikus glabusi, tad varetu lepoties. a ta es neredzu par ko butu japriecajas, ka kads ar bobiku spej izbraukt cauri tuksnesim hmm

nu apmeram tada bija mana doma Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vienalga ta ir izklaide, lai butu- lielaka pasaules izklaide- kur dzeki ker adrenalinu. vini tur, protams, parvar grutibas, cinas ar dabu, pierada tehnikas un cilveka speju varenibu, bet tas viss ir bula kaka, butu labak kambodza bernus barojusi vai izmirstosus pertikus glabusi, tad varetu lepoties. a ta es neredzu par ko butu japriecajas, ka kads ar bobiku spej izbraukt cauri tuksnesim hmm

nu apmeram tada bija mana doma Wink

 Shocked
viens lieto četrus auto, cits brauc pa tuksnesi. Abas darbības nav īpaši racionālas c   Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:

 Shocked
viens lieto četrus auto, cits brauc pa tuksnesi. Abas darbības nav īpaši racionālas c   Twisted Evil


 ahahahahahaaa


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vienalga ta ir izklaide, lai butu- lielaka pasaules izklaide- kur dzeki ker adrenalinu. vini tur, protams, parvar grutibas, cinas ar dabu, pierada tehnikas un cilveka speju varenibu, bet tas viss ir bula kaka, butu labak kambodza bernus barojusi vai izmirstosus pertikus glabusi, tad varetu lepoties. a ta es neredzu par ko butu japriecajas, ka kads ar bobiku spej izbraukt cauri tuksnesim hmm

nu apmeram tada bija mana doma Wink


ja nebrtauks caur tuksnesi, tad nepirks Mini. Ja nepirks Mini, BMW būs zaudējumi un VĒL mazākas cerības, ka koncerns ko ziedos slavenajiem kambodžas bērniem... hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vienalga ta ir izklaide, lai butu- lielaka pasaules izklaide- kur dzeki ker adrenalinu. vini tur, protams, parvar grutibas, cinas ar dabu, pierada tehnikas un cilveka speju varenibu, bet tas viss ir bula kaka, butu labak kambodza bernus barojusi vai izmirstosus pertikus glabusi, tad varetu lepoties. a ta es neredzu par ko butu japriecajas, ka kads ar bobiku spej izbraukt cauri tuksnesim hmm

nu apmeram tada bija mana doma Wink

Nu šitā jau visu nevar nonivelēt. Ja tā ņem, tad vispār ļoti daudz lietām dzīvē nav dziļākas jēgas. Wink
Un Team Latvia pašmērķis noteikti nebija nozīmēties Dakaras rallija skatītāja-parastā acīs, lai gan nešaubos, ka arī liela daļa no viņiem pamanīja to elektrobriesmoni kādā no sižetiem. Wink Nu, tā teikt, katram savs. Bet es domāju, ka šis projekts Latvijai neliek kaunēties, gluži otrādi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
turpinājums:
http://www.flickr.com/photos/driveeo/7003937789/in/photostream

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://truckyeah.jalopnik.com/i-fucking-love-cocaine-1529962388

 emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database