Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Nākošais
Audio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Audio 
sveiki....

taatad lieta taada ka ir mna alfa 156 pirmaa gada... (starp citu esmu diezgan manaamaa sajuusmaa par  alfaam tagad)  Alfa Romeo  bet-- es esmu diezgan liels zaljknaabis  Razz  un man gribaas ielikt sew audiosisteemu mashiinaa normaalaaku jo taa kas ir tomeer baigi shvaka....

negribu neko baigu.... kautkaadas labas tumbas kuras ieliisti origjinaalo vietaa durviis un droshvien ka ariii kautkaadu pastiprinaataaju vajadzees...

varbuut kaads jau ir licis tumbas savaa 156 alfaa un var ieteikt kaadu labu padomu (ar kompromisu starp kvalitaati un naudas summu)  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es savai saliku visur HETZ.Esmu visnotaļ apmierināts,tik vot manis izvēlētajiem skaļruņiem takā prasās pastiprinātājs.Ir arī bagažniekā subiņš ar pastiprinātāju.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...gaidi komentu no palaidniex... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...gaidi komentu no palaidniex... Wink



 yo


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palasi 'seit http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1788&postdays=0&postorder=asc&start=0

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Es savai saliku visur HETZ.Esmu visnotaļ apmierināts,tik vot manis izvēlētajiem skaļruņiem takā prasās pastiprinātājs.Ir arī bagažniekā subiņš ar pastiprinātāju.


Hertz DSK 165 abi ar Vilsona kungu priekšējās durvīs lietojam
Pat orģinālo skaļruņu skrūvju caurumi derēja 1:1
Man ar bija doma slēgt pie pastiprinātāja, tikai aplauzos ar to kontaktu kas iesprauzjas durvīs. Liekus caurumus kaut kā negribas urbt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shadow_man rakstīja:
vilsons rakstīja:
Es savai saliku visur HETZ.Esmu visnotaļ apmierināts,tik vot manis izvēlētajiem skaļruņiem takā prasās pastiprinātājs.Ir arī bagažniekā subiņš ar pastiprinātāju.


Hertz DSK 165 abi ar Vilsona kungu priekšējās durvīs lietojam
Pat orģinālo skaļruņu skrūvju caurumi derēja 1:1
Man ar bija doma slēgt pie pastiprinātāja, tikai aplauzos ar to kontaktu kas iesprauzjas durvīs. Liekus caurumus kaut kā negribas urbt.


man ir ne tikai priekš durvīs,aimugur durvīs arī.vienkomponenšu skaļrunīši no herz.es domāju tā,ka ja viso to padarīšanu grib slēgt pie pastūža,tad vajag visus skaļruņu vadus pārvilkt no jauna.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
shadow_man rakstīja:
vilsons rakstīja:
Es savai saliku visur HETZ.Esmu visnotaļ apmierināts,tik vot manis izvēlētajiem skaļruņiem takā prasās pastiprinātājs.Ir arī bagažniekā subiņš ar pastiprinātāju.


Hertz DSK 165 abi ar Vilsona kungu priekšējās durvīs lietojam
Pat orģinālo skaļruņu skrūvju caurumi derēja 1:1
Man ar bija doma slēgt pie pastiprinātāja, tikai aplauzos ar to kontaktu kas iesprauzjas durvīs. Liekus caurumus kaut kā negribas urbt.


man ir ne tikai priekš durvīs,aimugur durvīs arī.vienkomponenšu skaļrunīši no herz.es domāju tā,ka ja viso to padarīšanu grib slēgt pie pastūža,tad vajag visus skaļruņu vadus pārvilkt no jauna.


Man viss apstājās pie tā kontakta kas nāk no mašīnas un iespraužas(ieskrūvējas) durvīs. Bez lodēšanas tur neiztikt. Vai arī jaurbj caurumi, mašinā un durvīs, japērk gumijas no kāda cita auto kam orģināli iet vadi caur to gumiju no mašinas un durvīm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu baac... skarbi izklausaas pa to urbshanu bet jaapaskataas....... nu es pats baigi negribu vuuferi jo aiznjem vietu un es varu iztikt, bet juusu teiktais pa taam tumbaam baigi iepriecinaaja. paldies!  Twisted Evil uun veel... vilson tew taas tumbas bez pastuuzha skan? es itkaa domaaju ka pastiprinaataajs taada baigi nepiecieshamaa lietinja... Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sakarīga galva + skaļruņi standarta vietās ar labu jūtību un "man pietiek" Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Audio 
KrisjanisSimis rakstīja:
sveiki....

taatad lieta taada ka ir mna alfa 156 pirmaa gada... (starp citu esmu diezgan manaamaa sajuusmaa par  alfaam tagad)  Alfa Romeo  bet-- es esmu diezgan liels zaljknaabis  Razz  un man gribaas ielikt sew audiosisteemu mashiinaa normaalaaku jo taa kas ir tomeer baigi shvaka....


pirms kjerties pie tik nejeedziigaam nodarbeem kaa autoaudio pajautaashu kaa ar siksnas mainju? kaa plaukti, negrab, nechiikst? ka briivgaita, neraustaas? sveces mainiitas? lambda zonde mainiita? kad kjersies pie visa shitaa, jautaajums par sabvuuferi vairs neshkjitiis tik svariigs Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Audio 
elbee rakstīja:
KrisjanisSimis rakstīja:
sveiki....

taatad lieta taada ka ir mna alfa 156 pirmaa gada... (starp citu esmu diezgan manaamaa sajuusmaa par  alfaam tagad)  Alfa Romeo  bet-- es esmu diezgan liels zaljknaabis  Razz  un man gribaas ielikt sew audiosisteemu mashiinaa normaalaaku jo taa kas ir tomeer baigi shvaka....


pirms kjerties pie tik nejeedziigaam nodarbeem kaa autoaudio pajautaashu kaa ar siksnas mainju? kaa plaukti, negrab, nechiikst? ka briivgaita, neraustaas? sveces mainiitas? lambda zonde mainiita? kad kjersies pie visa shitaa, jautaajums par sabvuuferi vairs neshkjitiis tik svariigs Wink

atlaiuj cilvekam menesi papriecaties Wink... pec tam lai ar plauktiem sharam buskem visu citu!!!iesakumam pietix ar siksnu SmileWink super


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taatad- kaads Alfai dzineejs un kas ir ar siksnaam? tikai peec shii jautaajuma atrisinaashanas pieljaujamas diskusijas par sabvuuferiem shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
taatad- kaads Alfai dzineejs un kas ir ar siksnaam? tikai peec shii jautaajuma atrisinaashanas pieljaujamas diskusijas par sabvuuferiem shura


...bļe cilvēks tev prasa kā tikt vaļā no iesnām - a Tu viņam paziņo par vēzi... Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.0 TwinSpark Selespeed vinjam. Dzjeks tak students, siksnām naudas nepietiek Sad
Ja par tēmu, labai mūzīkai jau prasās arī pēc nopakota auto

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database