Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Salona apgaismojums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Salona apgaismojums 
Labdien! Alfa 166 2000-Salona apgaismojums visu laiku strada,pat ja durvis ir ciet,kompis rada ka visas durvis+bagaznieks ir aizvertas,bet tik un ta,ta gaisma deg,gan zem durvis,gan salona! Gaismu salona es varu vispar izslegt,bet lampinas kas stav zem durvju deg visu diennakti... es tos iznemu,bet problema tomer ir! Rolling Eyes  varbut kads ko zin par tadu problemu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sāksim ar vienkāršāko - salona apgaismojuma izslēgšanas poga. Vai tas tā ir pie jebkura pogas stāvokļa no treijiem - vienmēr ieslēgts, vienmēr izslēgts, ieslēgts, kad atvērtas durvis...
Kad tāda sāpe parādījās?
Vai tas nav saistīc ar kādas sidzenes uzstādīšanu?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispirms saka visu laiku stradat apgaismojums,kas stav zem durvim-taisu ciet durvis,bet gaisma deg visu laiku un visam durvim! Sakas ne delju atpakal,un vakar vakara peksni iedegas salona gaisma kad es braucu uz centru-durvis protams bija ciet! Salona apgaismojums deg,kad poga ir-vienm.ieslegts un kad atvertas durvis! Mazas lampinas no durvim iznemu,jo ta plastmasa jau saka "плавиться"!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Greek rakstīja:
vispirms saka visu laiku stradat apgaismojums,kas stav zem durvim-taisu ciet durvis,bet gaisma deg visu laiku un visam durvim! Sakas ne delju atpakal,un vakar vakara peksni iedegas salona gaisma kad es braucu uz centru-durvis protams bija ciet! Salona apgaismojums deg,kad poga ir-vienm.ieslegts un kad atvertas durvis! Mazas lampinas no durvim iznemu,jo ta plastmasa jau saka "плавиться"!


skaties vai kaut kur nav satecējis mitrums un neiet uz īso...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bus alga.. tad uz servissu brauksu,jo pats ar elektribu ne draudzejos!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Greek rakstīja:
bus alga.. tad uz servissu brauksu,jo pats ar elektribu ne draudzejos!


prātīgs lēmums... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbūt tikmēr atvienot akumulatoru?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
скорей накрылось РЕЛЕ на свет

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam bija sakusis tas slēdzis kas salonā griestos pie spoguļa, arī visu laiku visas lampinjas dega.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut-kas tur gljuko,jo sodien pa dienu ta gaisma ta ka vajag leeni "тухла" un vakara atkal saka spidet visu laiku,es to izsledzu un miers!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī bija problēma, modena atrada ka apgaismojuma relejs, jauns jāsuta un bija ap 45 Ls,


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
novembra beigas biju Modena un teica ka ar elektroniku viss ir kartiba un pat teica,ka baigi divaini ka nav ne vienas kljudas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Greek rakstīja:
novembra beigas biju Modena un teica ka ar elektroniku viss ir kartiba un pat teica,ka baigi divaini ka nav ne vienas kljudas!


nu beidz, shito gljuku toch tev neviens nevar nodiagnosticet.... kaut kur iekluvis mitrums, kaut kas iet uz isso un viss...

man ari neviens nenodiagnosticeeja, ka shodien durvis bija aizsalusas  Cool  Un ko man tagad darit?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekritu! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Man arī bija problēma, modena atrada ka apgaismojuma relejs, jauns jāsuta un bija ap 45 Ls,
kas tas relejs no zelta Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  sakarigs elektrikis vinu saremontes pa polsu+zaceni un tici man un efekts bus ok un ilglacigs ka saka lodamurs dara brinumus


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database